Pedrollo Top Floor
Pedrollo TOP 1-FLOOR
Ár:
69.340 Ft
(54.598 Ft + ÁFA)
Száll idő 2-3 munkanap
| Feszültség | 230 V |
| Teljesítmény | 250 W |
| Emelőmagasság | 6 - 2 m |
| Szállítási teljesítmény | 20 - 120 liter/perc |
| Jótállás | 2 év |
Pedrollo TOP 2-FLOOR
Ár:
71.320 Ft
(56.157 Ft + ÁFA)
Áruházi raktáron :-)
| Feszültség | 230 V |
| Teljesítmény | 370 W |
| Emelőmagasság | 8 - 2,4 m |
| Szállítási teljesítmény | 20 - 150 liter/perc |
| Jótállás | 2 év |
Pedrollo TOP 1-FLOOR 10m tápvezetékkel
Ár:
78.750 Ft
(62.008 Ft + ÁFA)
Száll idő 2-3 munkanap
| Feszültség | 230 V |
| Teljesítmény | 250 W |
| Emelőmagasság | 6 - 2 m |
| Szállítási teljesítmény | 20 - 120 liter/perc |
| Jótállás | 2 év |
Pedrollo TOP 2-FLOOR 10m tápvezetékkel
Ár:
80.730 Ft
(63.567 Ft + ÁFA)
Száll idő 2-3 munkanap
| Feszültség | 230 V |
| Teljesítmény | 370 W |
| Emelőmagasság | 8 - 2,4 m |
| Szállítási teljesítmény | 20 - 150 liter/perc |
| Jótállás | 2 év |
Pedrollo TOP 3-FLOOR
Ár:
83.210 Ft
(65.520 Ft + ÁFA)
Száll idő 2-3 munkanap
| Feszültség | 230 V |
| Teljesítmény | 550 W |
| Emelőmagasság | 9,8 - 2,6 m |
| Szállítási teljesítmény | 20 - 170 liter/perc |
| Jótállás | 2 év |
Pedrollo TOP 3-FLOOR 10m tápvezetékkel
Ár:
92.860 Ft
(73.118 Ft + ÁFA)
Száll idő 2-3 munkanap
| Feszültség | 230 V |
| Teljesítmény | 550 W |
| Emelőmagasság | 9,8 - 2,6 m |
| Szállítási teljesítmény | 20 - 170 liter/perc |
| Jótállás | 2 év |
Pedrollo TOP 1-FLOOR LA 10m tápvezetékkel
Ár:
99.060 Ft
(78.000 Ft + ÁFA)
Száll idő 2-3 munkanap
| Feszültség | 230 V |
| Teljesítmény | 250 W |
| Emelőmagasság | 6 - 2 m |
| Szállítási teljesítmény | 20 - 120 liter/perc |
| Jótállás | 2 év |
Pedrollo TOP 2-FLOOR LA 10m tápvezetékkel
Ár:
101.530 Ft
(79.945 Ft + ÁFA)
Száll idő 2-3 munkanap
| Feszültség | 230 V |
| Teljesítmény | 370 W |
| Emelőmagasság | 8 - 2,4 m |
| Szállítási teljesítmény | 20 - 150 liter/perc |
| Jótállás | 2 év |
Pedrollo TOP 3-FLOOR LA 10m tápvezetékkel
Ár:
112.920 Ft
(88.913 Ft + ÁFA)
Száll idő 2-3 munkanap
| Feszültség | 230 V |
| Teljesítmény | 550 W |
| Emelőmagasság | 9,8 - 2,6 m |
| Szállítási teljesítmény | 20 - 170 liter/perc |
| Jótállás | 2 év |