Keringető szivattyú 20-as (5/4 col menettel)
Menetes fűtési keringető szivattyúk a Szivattyubolt.hu-tól
Menetes 20-as keringető szivattyú nagy választékban, 230 Voltos kivitelben. 5/4 col külső menetes csatlakozóval szereltek, melynek belső átmérője ¾ col.
Modernizált külső és vezérlés, magas energiahatékonyság jellemzi őket. Maximális emelőmagasság 4-8 méterig. Akár ikerfejes kivitelben. Épületfelügyelettel, távfelügyelettel is együtt működtethető típusok is megtalálhatóak közöttük, melyek akár Wifi hálózatról is üzemeltethetőek. A szivattyúk egyszerű beállítást tesznek lehetővé. Karbantartási igényük alacsony. Kaphatók PN 6/10, illetve PN10-es kivitelben, tehát maximálisan 10 bar nyomást képes a csatlakozási pont elviselni. Forgalmazunk továbbá PN 16-ös kivitelt is.
Nálunk hivatalos Magyarországon érvényes gyártói garanciával tud vásárolni. Több, mint 15 éves tapasztalattal rendelkezünk szivattyúk értékesítésében. Amennyiben a választáshoz segítségre van szüksége, forduljon hozzánk bátran, ügyfélszolgálatunk készséggel áll rendelkezésére.
Imp Pumps NMT MINI 20/40-130 (CSAK 1DB!)
| Feszültség | 230 V |
| Teljesítmény | 20 W |
| Emelőmagasság | 4-1 m |
| Szállítási teljesítmény | 2,5-38,3 liter/perc |
| Jótállás | 5 év |
Lowara ecocirc M 20-6/130
| Feszültség | 230 V |
| Teljesítmény | 34 W |
| Emelőmagasság | 6-1 m |
| Szállítási teljesítmény | 3-50 liter/perc |
| Jótállás | 2 év |
Lowara ecocirc S 20-4/130
| Feszültség | 230 V |
| Teljesítmény | 24 W |
| Emelőmagasság | 4-1 m |
| Szállítási teljesítmény | 9-43 liter/perc |
| Jótállás | 2 év |
Imp Pumps NMT PLUS 20/40-130
| Feszültség | 230 V |
| Teljesítmény | 21 W |
| Emelőmagasság | 4-1 m |
| Szállítási teljesítmény | 1,6-35 liter/perc |
| Jótállás | 5 év |
Imp Pumps NMT PLUS 20/40-180
| Feszültség | 230 V |
| Teljesítmény | 21 W |
| Emelőmagasság | 4-1 m |
| Szállítási teljesítmény | 1,6-35 liter/perc |
| Jótállás | 5 év |
Lowara ecocirc S+ 20-4/130
| Feszültség | 230 V |
| Teljesítmény | 24 W |
| Emelőmagasság | 4-1 m |
| Szállítási teljesítmény | 9-43 liter/perc |
| Jótállás | 2 év |
Lowara ecocirc M+ 20-6/130
| Feszültség | 230 V |
| Teljesítmény | 34 W |
| Emelőmagasság | 6-1 m |
| Szállítási teljesítmény | 3-50 liter/perc |
| Jótállás | 2 év |
Imp Pumps NMT PLUS 20/60-130
| Feszültség | 230 V |
| Teljesítmény | 36 W |
| Emelőmagasság | 5,5-1 m |
| Szállítási teljesítmény | 5-55 liter/perc |
| Jótállás | 5 év |
Imp Pumps NMT PLUS 20/60-180
| Feszültség | 230 V |
| Teljesítmény | 36 W |
| Emelőmagasság | 5,5-1 m |
| Szállítási teljesítmény | 5-55 liter/perc |
| Jótállás | 25 év |
Imp Pumps NMT PLUS 20/80-130
| Feszültség | 230 V |
| Teljesítmény | 57 W |
| Emelőmagasság | 7,5-1 m |
| Szállítási teljesítmény | 5-66 liter/perc |
| Jótállás | 5 év |
Imp Pumps NMT PLUS 20/80-180
| Feszültség | 230 V |
| Teljesítmény | 57 W |
| Emelőmagasság | 7,5-1 m |
| Szállítási teljesítmény | 5-66 liter/perc |
| Jótállás | 5 év |
Imp Pumps NMT MINI 20/40-180
| Feszültség | 230 V |
| Teljesítmény | 20 W |
| Emelőmagasság | 4-1 m |
| Szállítási teljesítmény | 2,5-38,3 liter/perc |
| Jótállás | 5 év |
Imp Pumps NMT MINI 20/60-130
| Feszültség | 230 V |
| Teljesítmény | 35 W |
| Emelőmagasság | 6-1 m |
| Szállítási teljesítmény | 1,7-56,7 liter/perc |
| Jótállás | 5 év |
Imp Pumps NMT MINI 20/60-180
| Feszültség | 230 V |
| Teljesítmény | 35 W |
| Emelőmagasság | 6-1 m |
| Szállítási teljesítmény | 1,7-56,7 liter/perc |
| Jótállás | 5 év |
Imp Pumps NMT MINI PRO 20/40-130
| Feszültség | 230 V |
| Teljesítmény | 20 W |
| Emelőmagasság | 4-1 m |
| Szállítási teljesítmény | 1,6-38 liter/perc |
| Jótállás | 2 év |
Imp Pumps NMT MINI PRO 20/40-180
| Feszültség | 230 V |
| Teljesítmény | 20 W |
| Emelőmagasság | 4-1 m |
| Szállítási teljesítmény | 1,6-36 liter/perc |
| Jótállás | 2 év |
Lowara ecocirc S 20-4/150 N
| Feszültség | 230 V |
| Teljesítmény | 24 W |
| Emelőmagasság | 4-1 m |
| Szállítási teljesítmény | 9-43 liter/perc |
| Jótállás | 2 év |
Lowara ecocirc M 20-6/150 N
| Feszültség | 230 V |
| Teljesítmény | 34 W |
| Emelőmagasság | 6-1 m |
| Szállítási teljesítmény | 3-50 liter/perc |
| Jótállás | 2 év |
Imp Pumps NMT PLUS 20/90-130
| Feszültség | 230 V |
| Teljesítmény | 100 W |
| Emelőmagasság | 8,5-2 m |
| Szállítási teljesítmény | 3-71 liter/perc |
| Jótállás | 5 év |
Imp Pumps NMT PLUS 20/90-180
| Feszültség | 230 V |
| Teljesítmény | 100 W |
| Emelőmagasság | 8,5-2 m |
| Szállítási teljesítmény | 3-71 liter/perc |
| Jótállás | 5 év |
Imp Pumps NMT MINI PRO 20/60-130
| Feszültség | 230 V |
| Teljesítmény | 35 W |
| Emelőmagasság | 6-1 m |
| Szállítási teljesítmény | 1,6-60 liter/perc |
| Jótállás | 2 év |
Imp Pumps NMT MINI PRO 20/60-180
| Feszültség | 230 V |
| Teljesítmény | 35 W |
| Emelőmagasság | 6-1 m |
| Szállítási teljesítmény | 1,6-58 liter/perc |
| Jótállás | 2 év |
Imp Pumps NMT MINI PRO 20/80-130
| Feszültség | 230 V |
| Teljesítmény | 50 W |
| Emelőmagasság | 8-1 m |
| Szállítási teljesítmény | 1,6-66 liter/perc |
| Jótállás | 2 év |
Imp Pumps NMT MINI PRO 20/80-180
| Feszültség | 230 V |
| Teljesítmény | 50 W |
| Emelőmagasság | 8-1 m |
| Szállítási teljesítmény | 1,6-66 liter/perc |
| Jótállás | 2 év |
Imp Pumps NMT MINI 20/30-130
| Feszültség | 230 V |
| Teljesítmény | 12 W |
| Emelőmagasság | 3-1 m |
| Szállítási teljesítmény | 1,3-28,3 liter/perc |
| Jótállás | 5 év |
Imp Pumps NMT MINI 20/30-180
| Feszültség | 230 V |
| Teljesítmény | 12 W |
| Emelőmagasság | 3-1 m |
| Szállítási teljesítmény | 1,3-28,3 liter/perc |
| Jótállás | 5 év |
Imp Pumps NMT MINI PRO 20/30-130
| Feszültség | 230 V |
| Teljesítmény | 15 W |
| Emelőmagasság | 3-1 m |
| Szállítási teljesítmény | 1,6-28 liter/perc |
| Jótállás | 2 év |
Imp Pumps NMT MINI PRO 20/30-180
| Feszültség | 230 V |
| Teljesítmény | 15 W |
| Emelőmagasság | 3-1 m |
| Szállítási teljesítmény | 1,6-28 liter/perc |
| Jótállás | 2 év |