Pedrollo VX-MF
Pedrollo VXm 8/35-MF
Ár:
280.330 Ft
(220.732 Ft + ÁFA)
Száll idő 4-5 munkanap
| Feszültség | 230 V |
| Teljesítmény | 550 W |
| Emelőmagasság | 8-1 m |
| Szállítási teljesítmény | 50-350 liter/perc |
| Jótállás | 2 év |
Pedrollo VXm 8/50-MF
Ár:
284.300 Ft
(223.858 Ft + ÁFA)
Száll idő 4-5 munkanap
| Feszültség | 230 V |
| Teljesítmény | 550 W |
| Emelőmagasság | 6-1,5 m |
| Szállítási teljesítmény | 50-450 liter/perc |
| Jótállás | 2 év |
Pedrollo VX 8/35-MF
Ár:
286.770 Ft
(225.803 Ft + ÁFA)
Száll idő 4-5 munkanap
| Feszültség | 3x400 V |
| Teljesítmény | 550 W |
| Emelőmagasság | 8-1 m |
| Szállítási teljesítmény | 50-350 liter/perc |
| Jótállás | 2 év |
Pedrollo VXm 10/50-MF
Ár:
288.750 Ft
(227.362 Ft + ÁFA)
Száll idő 4-5 munkanap
| Feszültség | 230 V |
| Teljesítmény | 750 W |
| Emelőmagasság | 8,5-1,5 m |
| Szállítási teljesítmény | 50-550 liter/perc |
| Jótállás | 2 év |
Pedrollo VX 8/50-MF
Ár:
291.230 Ft
(229.315 Ft + ÁFA)
Száll idő 4-5 munkanap
| Feszültség | 3x400 V |
| Teljesítmény | 550 W |
| Emelőmagasság | 6-1,5 m |
| Szállítási teljesítmény | 50-450 liter/perc |
| Jótállás | 2 év |
Pedrollo VX 10/35-MF
Ár:
291.730 Ft
(229.709 Ft + ÁFA)
Száll idő 4-5 munkanap
| Feszültség | 3x400 V |
| Teljesítmény | 750 W |
| Emelőmagasság | 10-2 m |
| Szállítási teljesítmény | 50-400 liter/perc |
| Jótállás | 2 év |
Pedrollo VX 10/50-MF
Ár:
296.180 Ft
(233.213 Ft + ÁFA)
Száll idő 4-5 munkanap
| Feszültség | 3x400 V |
| Teljesítmény | 750 W |
| Emelőmagasság | 8,5-1,5 m |
| Szállítási teljesítmény | 50-550 liter/perc |
| Jótállás | 2 év |
Pedrollo VXm 10/35-MF
Ár:
309.700 Ft
(243.858 Ft + ÁFA)
Száll idő 4-5 munkanap
| Feszültség | 230 V |
| Teljesítmény | 750 W |
| Emelőmagasság | 10-2 m |
| Szállítási teljesítmény | 50-400 liter/perc |
| Jótállás | 2 év |
Pedrollo VXm 15/35-MF
Ár:
320.450 Ft
(252.323 Ft + ÁFA)
Száll idő 4-5 munkanap
| Feszültség | 230 V |
| Teljesítmény | 1100 W |
| Emelőmagasság | 13,5-2 m |
| Szállítási teljesítmény | 50-500 liter/perc |
| Jótállás | 2 év |
Pedrollo VX 15/35-MF
Ár:
320.450 Ft
(252.323 Ft + ÁFA)
Száll idő 4-5 munkanap
| Feszültség | 3x400 V |
| Teljesítmény | 1100 W |
| Emelőmagasság | 13,5-2 m |
| Szállítási teljesítmény | 50-500 liter/perc |
| Jótállás | 2 év |
Pedrollo VXm 15/50-MF
Ár:
320.450 Ft
(252.323 Ft + ÁFA)
Száll idő 4-5 munkanap
| Feszültség | 230 V |
| Teljesítmény | 1100 W |
| Emelőmagasság | 11-2 m |
| Szállítási teljesítmény | 50-650 liter/perc |
| Jótállás | 2 év |
Pedrollo VX 15/50-MF
Ár:
320.450 Ft
(252.323 Ft + ÁFA)
Száll idő 4-5 munkanap
| Feszültség | 3x400 V |
| Teljesítmény | 1100 W |
| Emelőmagasság | 11-2 m |
| Szállítási teljesítmény | 50-650 liter/perc |
| Jótállás | 2 év |
Pedrollo VXm 20/35-MF
Ár:
355.620 Ft
(280.016 Ft + ÁFA)
Száll idő 4-5 munkanap
| Feszültség | 230 V |
| Teljesítmény | 1500 W |
| Emelőmagasság | 15-1,5 m |
| Szállítási teljesítmény | 50-600 liter/perc |
| Jótállás | 2 év |
Pedrollo VX 20/35-MF
Ár:
355.620 Ft
(280.016 Ft + ÁFA)
Száll idő 4-5 munkanap
| Feszültség | 3x400 V |
| Teljesítmény | 1500 W |
| Emelőmagasság | 15-1,5 m |
| Szállítási teljesítmény | 50-600 liter/perc |
| Jótállás | 2 év |
Pedrollo VXm 20/50-MF
Ár:
355.620 Ft
(280.016 Ft + ÁFA)
Száll idő 4-5 munkanap
| Feszültség | 230 V |
| Teljesítmény | 1500 W |
| Emelőmagasság | 13-2,5 m |
| Szállítási teljesítmény | 50-750 liter/perc |
| Jótállás | 2 év |
Pedrollo VX 20/50-MF
Ár:
355.620 Ft
(280.016 Ft + ÁFA)
Száll idő 4-5 munkanap
| Feszültség | 3x400 V |
| Teljesítmény | 1500 W |
| Emelőmagasság | 13-2,5 m |
| Szállítási teljesítmény | 50-750 liter/perc |
| Jótállás | 2 év |