Pedrollo VX
Pedrollo VX 8/35
Ár:
155.020 Ft
(122.063 Ft + ÁFA)
Száll idő 2-3 munkanap
| Feszültség | 3x400 V |
| Teljesítmény | 550 W |
| Emelőmagasság | 8-1 m |
| Szállítási teljesítmény | 50 - 350 liter/perc |
| Jótállás | 2 év |
Pedrollo VX 8/50
Ár:
158.990 Ft
(125.189 Ft + ÁFA)
Áruházi raktáron :-)
| Feszültség | 3x400 V |
| Teljesítmény | 550 W |
| Emelőmagasság | 6-1,5 m |
| Szállítási teljesítmény | 50-450 liter/perc |
| Jótállás | 2 év |
Pedrollo VX 10/35
Ár:
160.470 Ft
(126.354 Ft + ÁFA)
Száll idő 4-5 munkanap
| Feszültség | 3x400 V |
| Teljesítmény | 750 W |
| Emelőmagasság | 10-2 m |
| Szállítási teljesítmény | 50-400 liter/perc |
| Jótállás | 2 év |
Pedrollo VX 10/50
Ár:
164.930 Ft
(129.866 Ft + ÁFA)
Száll idő 4-5 munkanap
| Feszültség | 3x400 V |
| Teljesítmény | 750 W |
| Emelőmagasság | 8,5-1,5 m |
| Szállítási teljesítmény | 50-550 liter/perc |
| Jótállás | 2 év |
Pedrollo VX 10/35 10m tápvezetékkel
Ár:
169.880 Ft
(133.764 Ft + ÁFA)
Száll idő 4-5 munkanap
| Feszültség | 3x400 V |
| Teljesítmény | 750 W |
| Emelőmagasság | 10-2 m |
| Szállítási teljesítmény | 50-400 liter/perc |
| Jótállás | 2 év |
Pedrollo VX 15/35
Ár:
193.160 Ft
(152.094 Ft + ÁFA)
Száll idő 4-5 munkanap
| Feszültség | 3x400 V |
| Teljesítmény | 1100 W |
| Emelőmagasság | 13,5 -2 m |
| Szállítási teljesítmény | 50 -500 liter/perc |
| Jótállás | 2 év |
Pedrollo VX 15/50
Ár:
197.620 Ft
(155.606 Ft + ÁFA)
Száll idő 4-5 munkanap
| Feszültség | 3x400 V |
| Teljesítmény | 1100 W |
| Emelőmagasság | 11-2 m |
| Szállítási teljesítmény | 50-650 liter/perc |
| Jótállás | 2 év |
Pedrollo VX 20/35
Ár:
228.330 Ft
(179.787 Ft + ÁFA)
Száll idő 4-5 munkanap
| Feszültség | 3x400 V |
| Teljesítmény | 1500 W |
| Emelőmagasság | 15 -1,5 m |
| Szállítási teljesítmény | 50 -600 liter/perc |
| Jótállás | 2 év |
Pedrollo VX 20/50
Ár:
232.790 Ft
(183.299 Ft + ÁFA)
Száll idő 4-5 munkanap
| Feszültség | 3x400 V |
| Teljesítmény | 1500 W |
| Emelőmagasság | 13 -2,5 m |
| Szállítási teljesítmény | 50 -750 liter/perc |
| Jótállás | 2 év |
Pedrollo VX 40/40
Ár:
694.200 Ft
(546.614 Ft + ÁFA)
Száll idő 2-3 munkanap
| Feszültség | 3x400 V |
| Teljesítmény | 3000 W |
| Emelőmagasság | 22-5 m |
| Szállítási teljesítmény | 100-800 liter/perc |
| Jótállás | 2 év |
Pedrollo VX 55/40
Ár:
751.500 Ft
(591.732 Ft + ÁFA)
Száll idő 2-3 munkanap
| Feszültség | 3x400 V |
| Teljesítmény | 4000 W |
| Emelőmagasság | 25-6 m |
| Szállítási teljesítmény | 100-850 liter/perc |
| Jótállás | 2 év |