4"-os Jiadi búvárszivattyú
Jiadi 100QJD208-0.55
Ár:
103.730 Ft
(81.677 Ft + ÁFA)
Száll idő 4-5 munkanap
| Feszültség | 230 V |
| Teljesítmény | 550 W |
| Emelőmagasság | 52-40 m |
| Szállítási teljesítmény | 17-50 liter/perc |
| Jótállás | 2 év |
Jiadi 100QJD210-0.75
Ár:
112.580 Ft
(88.646 Ft + ÁFA)
Áruházi raktáron :-)
| Feszültség | 230 V |
| Teljesítmény | 750 W |
| Emelőmagasság | 65-50 m |
| Szállítási teljesítmény | 17-50 liter/perc |
| Jótállás | 2 év |
Jiadi 100QJD212-1.1
Ár:
122.695 Ft
(96.610 Ft + ÁFA)
Áruházi raktáron :-)
| Feszültség | 230 V |
| Teljesítmény | 1100 W |
| Emelőmagasság | 78-60 m |
| Szállítási teljesítmény | 17-50 liter/perc |
| Jótállás | 2 év |
Jiadi 100QJD312-1.1
Ár:
131.740 Ft
(103.732 Ft + ÁFA)
Áruházi raktáron :-)
| Feszültség | 230 V |
| Teljesítmény | 1100 W |
| Emelőmagasság | 76-43 m |
| Szállítási teljesítmény | 33-67 liter/perc |
| Jótállás | 2 év |