Ásottkút szivattyú 60 m emelőmagasságig
Leo LKS-902SE
Ár:
79.540 Ft
(62.630 Ft + ÁFA)
Áruházi raktáron :-)
| Feszültség | 230 V |
| Teljesítmény | 900 W |
| Emelőmagasság | 31-5 m |
| Szállítási teljesítmény | 16-83 liter/perc |
| Jótállás | 2 év |
AL-KO Dive 6500/34
Ár:
79.990 Ft
(62.984 Ft + ÁFA)
3-4 munkanap
| Feszültség | 230 V |
| Teljesítmény | 1000 W |
| Emelőmagasság | 10-25 m |
| Szállítási teljesítmény | 83-36 liter/perc |
| Jótállás | 3 év |
Jiadi 125SCM405A-0,9/25m 5"
Ár:
87.480 Ft
(68.882 Ft + ÁFA)
Áruházi raktáron :-)
| Feszültség | 230 V |
| Teljesítmény | 900 W |
| Emelőmagasság | 51-10 m |
| Szállítási teljesítmény | 20-120 liter/perc |
| Jótállás | 2 év |
Jiadi 125SCM406A-1,1/25m 5"
Ár:
92.620 Ft
(72.929 Ft + ÁFA)
Áruházi raktáron :-)
| Feszültség | 230 V |
| Teljesítmény | 1100 W |
| Emelőmagasság | 58-13 m |
| Szállítási teljesítmény | 20-120 liter/perc |
| Jótállás | 2 év |
Leo LKS-1100S
Ár:
95.100 Ft
(74.882 Ft + ÁFA)
Áruházi raktáron :-)
| Feszültség | 230 V |
| Teljesítmény | 1100 W |
| Emelőmagasság | 36-9 m |
| Szállítási teljesítmény | 25-100 liter/perc |
| Jótállás | 2 év |
Spido Subinox 7
Ár:
95.390 Ft
(75.110 Ft + ÁFA)
Érdeklődjön!
| Feszültség | 230 V |
| Teljesítmény | 1000 W |
| Emelőmagasság | 51-15 m |
| Szállítási teljesítmény | 8-85 liter/perc |
| Jótállás | 2 év |
Leo LKS-1300S
Ár:
98.910 Ft
(77.882 Ft + ÁFA)
Áruházi raktáron :-)
| Feszültség | 230 V |
| Teljesítmény | 1300 W |
| Emelőmagasság | 47-13 m |
| Szállítási teljesítmény | 25-100 liter/perc |
| Jótállás | 2 év |
AL-KO Dive 5600/44
Ár:
99.990 Ft
(78.732 Ft + ÁFA)
Áruházi raktáron :-)
| Feszültség | 230 V |
| Teljesítmény | 1200 W |
| Emelőmagasság | 10-40 m |
| Szállítási teljesítmény | 76-8 liter/perc |
| Jótállás | 3 év |
Leo LKS-1102SE
Ár:
102.620 Ft
(80.803 Ft + ÁFA)
Jelenleg nem elérhető
| Feszültség | 230 V |
| Teljesítmény | 1100 W |
| Emelőmagasság | 41-5 m |
| Szállítási teljesítmény | 16-83 liter/perc |
| Jótállás | 2 év |
NERO TSSm 150/58
Ár:
105.990 Ft
(83.457 Ft + ÁFA)
Áruházi raktáron :-)
| Feszültség | 230 V |
| Teljesítmény | 1100 W |
| Emelőmagasság | 55-20 m |
| Szállítási teljesítmény | 20-150 liter/perc |
| Jótállás | 2 év |
Pedrollo TOP MULTI 2
Ár:
107.900 Ft
(84.961 Ft + ÁFA)
Áruházi raktáron :-)
| Feszültség | 230 V |
| Teljesítmény | 550 W |
| Emelőmagasság | 38,5-6 m |
| Szállítási teljesítmény | 10-80 liter/perc |
| Jótállás | 3 év |
Pedrollo TOP MULTI 3
Ár:
138.180 Ft
(108.803 Ft + ÁFA)
Száll idő 4-5 munkanap
| Feszültség | 230 V |
| Teljesítmény | 550 W |
| Emelőmagasság | 32-4 m |
| Szállítási teljesítmény | 10-120 liter/perc |
| Jótállás | 2 év |
Pedrollo Top Multi 2-Evo
Ár:
139.170 Ft
(109.583 Ft + ÁFA)
Áruházi raktáron :-)
| Feszültség | 230 V |
| Teljesítmény | 550 W |
| Emelőmagasság | 40-5 m |
| Szállítási teljesítmény | 10-80 liter/perc |
| Jótállás | 2 év |
Pedrollo Top Multi 3-Evo
Ár:
143.140 Ft
(112.709 Ft + ÁFA)
Száll idő 4-5 munkanap
| Feszültség | 230 V |
| Teljesítmény | 550 W |
| Emelőmagasság | 32-5 m |
| Szállítási teljesítmény | 10-120 liter/perc |
| Jótállás | 2 év |
Pedrollo TOP MULTI-TECH 2
Ár:
166.420 Ft
(131.039 Ft + ÁFA)
Száll idő 2-3 munkanap
| Feszültség | 230 V |
| Teljesítmény | 550 W |
| Emelőmagasság | 40-5 m |
| Szállítási teljesítmény | 10-80 liter/perc |
| Jótállás | 2 év |
Pedrollo TOP MULTI-TECH 3
Ár:
170.870 Ft
(134.543 Ft + ÁFA)
Száll idő 4-5 munkanap
| Feszültség | 230 V |
| Teljesítmény | 550 W |
| Emelőmagasság | 32-4 m |
| Szállítási teljesítmény | 10-120 liter/perc |
| Jótállás | 2 év |
Pedrollo Top Multi Evotech 2
Ár:
173.850 Ft
(136.890 Ft + ÁFA)
Száll idő 4-5 munkanap
| Feszültség | 230 V |
| Teljesítmény | 550 W |
| Emelőmagasság | 40-5 m |
| Szállítási teljesítmény | 10-80 liter/perc |
| Jótállás | 2 év |
Pedrollo Top Multi Evotech 3
Ár:
178.300 Ft
(140.394 Ft + ÁFA)
Száll idő 4-5 munkanap
| Feszültség | 230 V |
| Teljesítmény | 550 W |
| Emelőmagasság | 32-5 m |
| Szállítási teljesítmény | 10-120 liter/perc |
| Jótállás | 2 év |
Pedrollo NKm 2/2 úszókapcsoló nélkül
Ár:
211.320 Ft
(166.394 Ft + ÁFA)
Száll idő 4-5 munkanap
| Feszültség | 230 V |
| Teljesítmény | 370 W |
| Emelőmagasság | 32-16,4 m |
| Szállítási teljesítmény | 10-80 liter/perc |
| Jótállás | 2 év |
Pedrollo NKm 2/3 úszókapcsoló nélkül
Ár:
218.940 Ft
(172.394 Ft + ÁFA)
Száll idő 2-3 munkanap
| Feszültség | 230 V |
| Teljesítmény | 550 W |
| Emelőmagasság | 47-24 m |
| Szállítási teljesítmény | 10-80 liter/perc |
| Jótállási idő | 2 év |
Pedrollo UPm 2/3
Ár:
218.940 Ft
(172.394 Ft + ÁFA)
Száll idő 4-5 munkanap
| Feszültség | 230 V |
| Teljesítmény | 550 W |
| Emelőmagasság | 47-25 m |
| Szállítási teljesítmény | 10-80 liter/perc |
| Jótállás | 2 év |
Pedrollo UPm 4/3
Ár:
218.940 Ft
(172.394 Ft + ÁFA)
Száll idő 4-5 munkanap
| Feszültség | 230 V |
| Teljesítmény | 550 W |
| Emelőmagasság | 39-12 m |
| Szállítási teljesítmény | 20-120 liter/perc |
| Jótállás | 2 év |
Pedrollo NK 2/3
Ár:
221.890 Ft
(174.717 Ft + ÁFA)
Száll idő kb 2 hét
| Feszültség | 3x400 V |
| Teljesítmény | 550 W |
| Emelőmagasság | 47-24 m |
| Szállítási teljesítmény | 10-80 liter/perc |
| Jótállás | 2 év |
Pedrollo UP 2/3
Ár:
221.890 Ft
(174.717 Ft + ÁFA)
Száll idő 4-5 munkanap
| Feszültség | 3x400 V |
| Teljesítmény | 550 W |
| Emelőmagasság | 47-25 m |
| Szállítási teljesítmény | 10-80 liter/perc |
| Jótállás | 2 év |
Pedrollo UP 4/3
Ár:
221.890 Ft
(174.717 Ft + ÁFA)
Száll idő 4-5 munkanap
| Feszültség | 3x400 V |
| Teljesítmény | 550 W |
| Emelőmagasság | 39-12 m |
| Szállítási teljesítmény | 20-120 liter/perc |
| Jótállás | 2 év |
Pedrollo UPm 2/3-GE
Ár:
223.520 Ft
(176.000 Ft + ÁFA)
Száll idő 4-5 munkanap
| Feszültség | 230 V |
| Teljesítmény | 550 W |
| Emelőmagasság | 46-23 m |
| Szállítási teljesítmény | 10-80 liter/perc |
| Jótállás | 2 év |
Pedrollo UPm 4/3-GE
Ár:
223.520 Ft
(176.000 Ft + ÁFA)
Száll idő 4-5 munkanap
| Feszültség | 230 V |
| Teljesítmény | 550 W |
| Emelőmagasság | 39-12 m |
| Szállítási teljesítmény | 20-120 liter/perc |
| Jótállás | 2 év |
Pedrollo NKm 2/2-GE
Ár:
227.800 Ft
(179.370 Ft + ÁFA)
Száll idő 2-3 munkanap
| Feszültség | 230 V |
| Teljesítmény | 370 W |
| Emelőmagasság | 32-16,4 m |
| Szállítási teljesítmény | 10-80 liter/perc |
| Jótállás | 2 év |
Pedrollo UPm 4/4
Ár:
229.100 Ft
(180.394 Ft + ÁFA)
Száll idő 4-5 munkanap
| Feszültség | 230 V |
| Teljesítmény | 750 W |
| Emelőmagasság | 52-16 m |
| Szállítási teljesítmény | 20-120 liter/perc |
| Jótállás | 2 év |
Pedrollo UP 4/4
Ár:
231.800 Ft
(182.520 Ft + ÁFA)
Száll idő 4-5 munkanap
| Feszültség | 3x400 V |
| Teljesítmény | 750 W |
| Emelőmagasság | 52-16 m |
| Szállítási teljesítmény | 20-120 liter/perc |
| Jótállás | 2 év |
Pedrollo UPm 4/4-GE
Ár:
233.680 Ft
(184.000 Ft + ÁFA)
Száll idő 4-5 munkanap
| Feszültség | 230 V |
| Teljesítmény | 750 W |
| Emelőmagasság | 52-16 m |
| Szállítási teljesítmény | 20-120 liter/perc |
| Jótállás | 2 év |
Pedrollo NKm 2/3-GE
Ár:
234.300 Ft
(184.488 Ft + ÁFA)
Száll idő 2-3 munkanap
| Feszültség | 230 V |
| Teljesítmény | 550 W |
| Emelőmagasság | 47-24 m |
| Szállítási teljesítmény | 10-80 liter/perc |
| Jótállás | 2 év |
Pedrollo UPm 8/3-GE
Ár:
246.380 Ft
(194.000 Ft + ÁFA)
Száll idő 4-5 munkanap
| Feszültség | 230 V |
| Teljesítmény | 1100 W |
| Emelőmagasság | 39-9 m |
| Szállítási teljesítmény | 40-180 liter/perc |
| Jótállás | 2 év |
Pedrollo NKm 8/3-GE
Ár:
252.540 Ft
(198.850 Ft + ÁFA)
Száll idő 1-2 hét
| Feszültség | 230 V |
| Teljesítmény | 1100 W |
| Emelőmagasság | 40,5-16,2 m |
| Szállítási teljesítmény | 10-160 liter/perc |
| Jótállás | 3 év |
Pedrollo UPm 8/4-GE
Ár:
259.080 Ft
(204.000 Ft + ÁFA)
Száll idő 4-5 munkanap
| Feszültség | 230 V |
| Teljesítmény | 1500 W |
| Emelőmagasság | 51-12 m |
| Szállítási teljesítmény | 40-180 liter/perc |
| Jótállás | 2 év |
Pedrollo NKm 8/4-GE
Ár:
265.560 Ft
(209.102 Ft + ÁFA)
Száll idő 1-2 hét
| Feszültség | 230 V |
| Teljesítmény | 1500 W |
| Emelőmagasság | 54-21,6 m |
| Szállítási teljesítmény | 10-160 liter/perc |
| Jótállás | 3 év |
NERO TRSm 65/45
Érdeklődjön!
| Feszültség | 230 V |
| Teljesítmény | 370 W |
| Emelőmagasság | 39-17 m |
| Szállítási teljesítmény | 20-60 liter/perc |
| Jótállás | 2 év |