Lowara e-SV T
Lowara 3SV21T022M
| Feszültség | 230 V |
| Teljesítmény | 2200 W |
| Emelőmagasság | 151-73,6 m |
| Szállítási teljesítmény | 30-73,3 liter/perc |
| Jótállás | 3 év |
Lowara 5SV02T003M
| Feszültség | 230 V |
| Teljesítmény | 370 W |
| Emelőmagasság | 13,7-5,7 m |
| Szállítási teljesítmény | 45-142 liter/perc |
| Jótállás | 3 év |
Lowara 5SV03T005M
| Feszültség | 230 V |
| Teljesítmény | 550 W |
| Emelőmagasság | 21,6-10,3 m |
| Szállítási teljesítmény | 45-142 liter/perc |
| Jótállás | 3 év |
Lowara 5SV04T005M
| Feszültség | 230 V |
| Teljesítmény | 550 W |
| Emelőmagasság | 27,9-12,2 m |
| Szállítási teljesítmény | 45-142 liter/perc |
| Jótállás | 3 év |
Lowara 5SV05T007M
| Feszültség | 230 V |
| Teljesítmény | 750 W |
| Emelőmagasság | 36-17,1 m |
| Szállítási teljesítmény | 45-142 liter/perc |
| Jótállás | 3 év |
Lowara 5SV06T011M
| Feszültség | 230 V |
| Teljesítmény | 1100 W |
| Emelőmagasság | 43,3-20,3 m |
| Szállítási teljesítmény | 45-142 liter/perc |
| Jótállás | 3 év |
Lowara 5SV08T011M
| Feszültség | 230 V |
| Teljesítmény | 1100 W |
| Emelőmagasság | 57-25,8 m |
| Szállítási teljesítmény | 45-142 liter/perc |
| Jótállás | 3 év |
Lowara 5SV09T015M
| Feszültség | 230 V |
| Teljesítmény | 1500 W |
| Emelőmagasság | 64,8-30,2 m |
| Szállítási teljesítmény | 45-142 liter/perc |
| Jótállás | 3 év |
Lowara 5SV10T015M
| Feszültség | 230 V |
| Teljesítmény | 1500 W |
| Emelőmagasság | 71,7-33 m |
| Szállítási teljesítmény | 45-142 liter/perc |
| Jótállás | 3 év |
Lowara 5SV11T015M
| Feszültség | 230 V |
| Teljesítmény | 1500 W |
| Emelőmagasság | 78,4-35,6 m |
| Szállítási teljesítmény | 45-142 liter/perc |
| Jótállás | 3 év |
Lowara 5SV12T022M
| Feszültség | 230 V |
| Teljesítmény | 2200 W |
| Emelőmagasság | 87-40,5 m |
| Szállítási teljesítmény | 45-142 liter/perc |
| Jótállás | 3 év |
Lowara 5SV13T022M
| Feszültség | 230 V |
| Teljesítmény | 2200 W |
| Emelőmagasság | 94-43,5 m |
| Szállítási teljesítmény | 45-142 liter/perc |
| Jótállás | 3 év |
Lowara 5SV14T022M
| Feszültség | 230 V |
| Teljesítmény | 2200 W |
| Emelőmagasság | 101-46,3 m |
| Szállítási teljesítmény | 45-142 liter/perc |
| Jótállás | 3 év |
Lowara 5SV15T022M
| Feszültség | 230 V |
| Teljesítmény | 2200 W |
| Emelőmagasság | 108-49,1 m |
| Szállítási teljesítmény | 45-142 liter/perc |
| Jótállás | 3 év |
Lowara 5SV16T022M
| Feszültség | 230 V |
| Teljesítmény | 2200 W |
| Emelőmagasság | 115-51,8 m |
| Szállítási teljesítmény | 45-142 liter/perc |
| Jótállás | 3 év |
Lowara 10SV01T007M
| Feszültség | 230 V |
| Teljesítmény | 750 W |
| Emelőmagasság | 11,2-4,3 m |
| Szállítási teljesítmény | 83,3-233 liter/perc |
| Jótállás | 3 év |
Lowara 10SV02T007M
| Feszültség | 230 V |
| Teljesítmény | 750 W |
| Emelőmagasság | 21,9-10 m |
| Szállítási teljesítmény | 83,3-233 liter/perc |
| Jótállás | 3 év |
Lowara 10SV03T011M
| Feszültség | 230 V |
| Teljesítmény | 1100 W |
| Emelőmagasság | 33-16 m |
| Szállítási teljesítmény | 83,3-233 liter/perc |
| Jótállás | 3 év |
Lowara 10SV04T015M
| Feszültség | 230 V |
| Teljesítmény | 1500 W |
| Emelőmagasság | 44,2-21,7 m |
| Szállítási teljesítmény | 83,3-233 liter/perc |
| Jótállás | 3 év |
Lowara 10SV05T022M
| Feszültség | 230 V |
| Teljesítmény | 2200 W |
| Emelőmagasság | 56,1-29 m |
| Szállítási teljesítmény | 83,3-233 liter/perc |
| Jótállás | 3 év |
Lowara 10SV06T022M
| Feszültség | 230 V |
| Teljesítmény | 2200 W |
| Emelőmagasság | 66,8-33,9 m |
| Szállítási teljesítmény | 83,3-233 liter/perc |
| Jótállás | 3 év |
Lowara 15SV01T011M
| Feszültség | 230 V |
| Teljesítmény | 1100 W |
| Emelőmagasság | 12,9-5,1 m |
| Szállítási teljesítmény | 133-400 liter/perc |
| Jótállás | 3 év |
Lowara 15SV02T022M
| Feszültség | 230 V |
| Teljesítmény | 2200 W |
| Emelőmagasság | 26,7-13,1 m |
| Szállítási teljesítmény | 133-400 liter/perc |
| Jótállás | 3 év |
Lowara 1SV12T007T/D
| Feszültség | 3x400 V |
| Teljesítmény | 750 W |
| Emelőmagasság | 73,1-35,7 m |
| Szállítási teljesítmény | 11,7-40 liter/perc |
| Jótállás | 3 év |
Lowara 1SV13T007T/D
| Feszültség | 3x400 V |
| Teljesítmény | 750 W |
| Emelőmagasság | 78,9-38,2 m |
| Szállítási teljesítmény | 11,7-40 liter/perc |
| Jótállás | 3 év |
Lowara 1SV15T007T/D
| Feszültség | 3x400 V |
| Teljesítmény | 750 W |
| Emelőmagasság | 90,5-43,1 m |
| Szállítási teljesítmény | 11,7-40 liter/perc |
| Jótállás | 3 év |
Lowara 1SV17T011T/D
| Feszültség | 3x400 V |
| Teljesítmény | 1100 W |
| Emelőmagasság | 105-51,2 m |
| Szállítási teljesítmény | 11,7-40 liter/perc |
| Jótállás | 3 év |
Lowara 1SV22T011T/D
| Feszültség | 3x400 V |
| Teljesítmény | 1100 W |
| Emelőmagasság | 134-63,5 m |
| Szállítási teljesítmény | 11,7-40 liter/perc |
| Jótállás | 3 év |
Lowara 1SV25T015T/D
| Feszültség | 3x400 V |
| Teljesítmény | 1500 W |
| Emelőmagasság | 152-72,7 m |
| Szállítási teljesítmény | 11,7-40 liter/perc |
| Jótállás | 3 év |
Lowara 3SV07T007T/D
| Feszültség | 3x400 V |
| Teljesítmény | 750 W |
| Emelőmagasság | 50-24,6 m |
| Szállítási teljesítmény | 30-73,3 liter/perc |
| Jótállás | 3 év |
Lowara 3SV08T007T/D
| Feszültség | 3x400 V |
| Teljesítmény | 750 W |
| Emelőmagasság | 57-27,5 m |
| Szállítási teljesítmény | 30-73,3 liter/perc |
| Jótállás | 3 év |
Lowara 3SV09T011T/D
| Feszültség | 3x400 V |
| Teljesítmény | 1100 W |
| Emelőmagasság | 64,5-31,6 m |
| Szállítási teljesítmény | 30-73,3 liter/perc |
| Jótállás | 3 év |
Lowara 3SV10T011T/D
| Feszültség | 3x400 V |
| Teljesítmény | 1100 W |
| Emelőmagasság | 71,3-34,5 m |
| Szállítási teljesítmény | 30-73,3 liter/perc |
| Jótállás | 3 év |
Lowara 3SV11T011T/D
| Feszültség | 3x400 V |
| Teljesítmény | 1100 W |
| Emelőmagasság | 78-37,4 m |
| Szállítási teljesítmény | 30-73,3 liter/perc |
| Jótállás | 3 év |
Lowara 3SV12T011T/D
| Feszültség | 3x400 V |
| Teljesítmény | 1100 W |
| Emelőmagasság | 84,5-40,1 m |
| Szállítási teljesítmény | 30-73,3 liter/perc |
| Jótállás | 3 év |
Lowara 3SV13T015T/D
| Feszültség | 3x400 V |
| Teljesítmény | 1500 W |
| Emelőmagasság | 93,5-45,6 m |
| Szállítási teljesítmény | 30-73,3 liter/perc |
| Jótállás | 3 év |
Lowara 3SV14T015T/D
| Feszültség | 3x400 V |
| Teljesítmény | 1500 W |
| Emelőmagasság | 100-48,5 m |
| Szállítási teljesítmény | 30-73,3 liter/perc |
| Jótállás | 3 év |
Lowara 3SV16T015T/D
| Feszültség | 3x400 V |
| Teljesítmény | 1500 W |
| Emelőmagasság | 114-54,2 m |
| Szállítási teljesítmény | 30-73,3 liter/perc |
| Jótállás | 3 év |
Lowara 3SV19T022T/D
| Feszültség | 3x400 V |
| Teljesítmény | 2200 W |
| Emelőmagasság | 138-67,6 m |
| Szállítási teljesítmény | 30-73,3 liter/perc |
| Jótállás | 3 év |
Lowara 3SV21T022T/D
| Feszültség | 3x400 V |
| Teljesítmény | 2200 W |
| Emelőmagasság | 138-67,6 m |
| Szállítási teljesítmény | 30-73,3 liter/perc |
| Jótállás | 3 év |
Lowara 5SV05T007T/D
| Feszültség | 3x400 V |
| Teljesítmény | 750 W |
| Emelőmagasság | 36-17,1 m |
| Szállítási teljesítmény | 45-142 liter/perc |
| Jótállás | 3 év |
Lowara 5SV06T011T/D
| Feszültség | 3x400 V |
| Teljesítmény | 1100 W |
| Emelőmagasság | 43,3-20,3 m |
| Szállítási teljesítmény | 45-142 liter/perc |
| Jótállás | 3 év |
Lowara 5SV07T011T/D
| Feszültség | 3x400 V |
| Teljesítmény | 1100 W |
| Emelőmagasság | 50,1-23,1 m |
| Szállítási teljesítmény | 45-142 liter/perc |
| Jótállás | 3 év |
Lowara 5SV08T011T/D
| Feszültség | 3x400 V |
| Teljesítmény | 1100 W |
| Emelőmagasság | 57-25,8 m |
| Szállítási teljesítmény | 45-142 liter/perc |
| Jótállás | 3 év |
Lowara 5SV09T015T/D
| Feszültség | 3x400 V |
| Teljesítmény | 1500 W |
| Emelőmagasság | 64,8-30,2 m |
| Szállítási teljesítmény | 45-142 liter/perc |
| Jótállás | 3 év |
Lowara 5SV10T015T/D
| Feszültség | 3x400 V |
| Teljesítmény | 1500 W |
| Emelőmagasság | 71,7-33 m |
| Szállítási teljesítmény | 45-142 liter/perc |
| Jótállás | 3 év |
Lowara 5SV11T015T/D
| Feszültség | 3x400 V |
| Teljesítmény | 1500 W |
| Emelőmagasság | 78,4-35,6 m |
| Szállítási teljesítmény | 45-142 liter/perc |
| Jótállás | 3 év |
Lowara 5SV12T022T/D
| Feszültség | 3x400 V |
| Teljesítmény | 2200 W |
| Emelőmagasság | 87-40,5 m |
| Szállítási teljesítmény | 45-142 liter/perc |
| Jótállás | 3 év |
A Lowara SV T egy olyan több lépcsős vertikális in-line centrifugál szivattyú, mely AISI 304 rozsdamentes acélból készült, kerek karimákkal mind szívó- mind nyomó oldalon.
Alkalmazási területei:
- Vízkezelés, mely mentes szilárd részecskéktől, lakossági, ipari és mezőgazdasági szektorban
- Nyomásfokozásra, vízellátásra
- Locsoló rendszerekhez
- Mosó rendszerekhez
- Vízkezelő erőművekben
- Közepesen agresszív folyadékok kezelése, desztillált víz, víz és glikol keverékének továbbítására
- Meleg és hideg víz keringtetésére, hűtő- és kondícionáló berendezésekhez
- Bojler vízutánpótlására
- Gyógyszeriparban, étel és ital gyártásban
Előnyei:
- Nyomástávadóval szerelve
- Ellenidomok nélkül kapható
- Három fázisú kivitelben is kapható
- IE3 hatékonyságú motorral szerelve (0,75 kW felett)
- Az IE3 hatékonysági szint csak a motorra vonatkozik és nem a teljes szivattyúra, ahol a hidraulika a motorral van integrálva.
Jelölések magyarázatai:
Példa: 10SV05T022T
10 Névleges áramlás, m3/h
SV Széria neve
05 Járókerekek száma
T T= AISI 304 rozsdamentes acél, ovális karimákkal
022 Motor névleges teljesítménye (kW x 10)
T M= egy fázis, T= három fázis
/D IE3 motor hatékonyság (csak három fázisnál)
A Lowara SV T szigetelési osztálya F (155 °C), IP55 védelemmel rendelkezik.
A szivattyú test és a járókerekek teljes egészében AISI 304 rozsdamentes acélból készültek. Az elasztomer EPDM gumi, a tengelytömítés szilikon karbid-szén.
A szivattyú széria a WRAS, ACS és D. M 174 által jóváhagyva, mint ivóvizes használatra.
A Lowara SV T széria megbízható és hosszú távon lehet rá számítani. Igazi minőség a Lowara-tól, mely meghálálja bizalmát.