Pedrollo víztelenítő szivattyú
Pedrollo TOP 4-GM
Ár:
144.620 Ft
(113.874 Ft + ÁFA)
Száll idő 2-3 munkanap
| Feszültség | 230 V |
| Teljesítmény | 750 W |
| Emelőmagasság | 12,5 - 2 m |
| Szállítási teljesítmény | 20 - 320 liter/perc |
| Jótállás | 2 év |
Pedrollo D 8
Ár:
148.590 Ft
(117.000 Ft + ÁFA)
Száll idő 4-5 munkanap
| Feszültség | 3x400 V |
| Teljesítmény | 550 W |
| Emelőmagasság | 12,5-3 m |
| Szállítási teljesítmény | 25-250 liter/perc |
| Jótállás | 2 év |
Pedrollo Dm 10
Ár:
150.070 Ft
(118.165 Ft + ÁFA)
Száll idő 4-5 munkanap
| Feszültség | 230 V |
| Teljesítmény | 750 W |
| Emelőmagasság | 14,5-2 m |
| Szállítási teljesítmény | 25-325 liter/perc |
| Jótállás | 2 év |
Pedrollo TOP 5-GM
Ár:
150.570 Ft
(118.559 Ft + ÁFA)
Száll idő 2-3 munkanap
| Feszültség | 230 V |
| Teljesítmény | 920 W |
| Emelőmagasság | 15 - 2,5 m |
| Szállítási teljesítmény | 20 - 360 liter/perc |
| Jótállás | 2 év |
Pedrollo Dm 20
Ár:
152.550 Ft
(120.118 Ft + ÁFA)
Száll idő 4-5 munkanap
| Feszültség | 230 V |
| Teljesítmény | 750 W |
| Emelőmagasság | 20-10 m |
| Szállítási teljesítmény | 25-200 liter/perc |
| Jótállás | 2 év |
Pedrollo D 10
Ár:
154.530 Ft
(121.677 Ft + ÁFA)
Száll idő 4-5 munkanap
| Feszültség | 3x400 V |
| Teljesítmény | 750 W |
| Emelőmagasság | 14,5-2 m |
| Szállítási teljesítmény | 25-325 liter/perc |
| Jótállás | 2 év |
Pedrollo D 20
Ár:
157.010 Ft
(123.630 Ft + ÁFA)
Száll idő 4-5 munkanap
| Feszültség | 3x400 V |
| Teljesítmény | 750 W |
| Emelőmagasság | 20-10 m |
| Szállítási teljesítmény | 25-200 liter/perc |
| Jótállás | 2 év |
Pedrollo DCm 8
Ár:
173.850 Ft
(136.890 Ft + ÁFA)
Száll idő 4-5 munkanap
| Feszültség | 230 V |
| Teljesítmény | 550 W |
| Emelőmagasság | 11,5-2 m |
| Szállítási teljesítmény | 25-275 liter/perc |
| Jótállás | 2 év |
Pedrollo DCm 10
Ár:
178.300 Ft
(140.394 Ft + ÁFA)
Száll idő 4-5 munkanap
| Feszültség | 230 V |
| Teljesítmény | 750 W |
| Emelőmagasság | 14,5-2 m |
| Szállítási teljesítmény | 25-325 liter/perc |
| Jótállás | 2 év |
Pedrollo DC 10
Ár:
182.270 Ft
(143.520 Ft + ÁFA)
Száll idő 4-5 munkanap
| Feszültség | 3x400 V |
| Teljesítmény | 750 W |
| Emelőmagasság | 14,5-2 m |
| Szállítási teljesítmény | 25-325 liter/perc |
| Jótállás | 2 év |
Pedrollo DCm 20
Ár:
182.270 Ft
(143.520 Ft + ÁFA)
Száll idő 4-5 munkanap
| Feszültség | 230 V |
| Teljesítmény | 750 W |
| Emelőmagasság | 20-10 m |
| Szállítási teljesítmény | 25-200 liter/perc |
| Jótállás | 2 év |
Pedrollo Dm 30
Ár:
184.250 Ft
(145.079 Ft + ÁFA)
Száll idő kb 3 hét
| Feszültség | 230 V |
| Teljesítmény | 1100 W |
| Emelőmagasság | 26-10 m |
| Szállítási teljesítmény | 25-300 liter/perc |
| Jótállás | 2 év |
Pedrollo D 30
Ár:
184.250 Ft
(145.079 Ft + ÁFA)
Száll idő 4-5 munkanap
| Feszültség | 3x400 V |
| Teljesítmény | 1100 W |
| Emelőmagasság | 26-10 m |
| Szállítási teljesítmény | 25-300 liter/perc |
| Jótállás | 2 év |
Pedrollo DC 20
Ár:
187.220 Ft
(147.417 Ft + ÁFA)
Száll idő 4-5 munkanap
| Feszültség | 3x400 V |
| Teljesítmény | 750 W |
| Emelőmagasság | 20-10 m |
| Szállítási teljesítmény | 25-200 liter/perc |
| Jótállás | 2 év |
Pedrollo DCm 30
Ár:
205.050 Ft
(161.457 Ft + ÁFA)
Száll idő 4-5 munkanap
| Feszültség | 230 V |
| Teljesítmény | 1100 W |
| Emelőmagasság | 26-10 m |
| Szállítási teljesítmény | 25-300 liter/perc |
| Jótállás | 2 év |
Pedrollo DC 30
Ár:
205.050 Ft
(161.457 Ft + ÁFA)
Száll idő 4-5 munkanap
| Feszültség | 3x400 V |
| Teljesítmény | 1100 W |
| Emelőmagasság | 26-10 m |
| Szállítási teljesítmény | 25-300 liter/perc |
| Jótállás | 2 év |
Pedrollo RXm 4 10m tápvezetékkel
Ár:
286.770 Ft
(225.803 Ft + ÁFA)
Száll idő kb 2 hét
| Feszültség | 230 V |
| Teljesítmény | 750 W |
| Emelőmagasság | 15 - 4,2 m |
| Szállítási teljesítmény | 20 - 270 liter/perc |
| Jótállás | 3 év |
Pedrollo RX 4 10m tápvezetékkel
Ár:
291.230 Ft
(229.315 Ft + ÁFA)
Száll idő kb 2 hét
| Feszültség | 3x400 V |
| Teljesítmény | 750 W |
| Emelőmagasság | 15 - 4,2 m |
| Szállítási teljesítmény | 20 - 270 liter/perc |
| Jótállás | 3 év |
Pedrollo RXm 4-GM
Ár:
297.180 Ft
(234.000 Ft + ÁFA)
Száll idő kb 2 hét
| Feszültség | 230 V |
| Teljesítmény | 750 W |
| Emelőmagasság | 15 - 4,2 m |
| Szállítási teljesítmény | 20 - 270 liter/perc |
| Jótállás | 3 év |
Pedrollo RXm 5 10m tápvezetékkel
Ár:
297.670 Ft
(234.386 Ft + ÁFA)
Száll idő kb 2 hét
| Feszültség | 230 V |
| Teljesítmény | 1100 W |
| Emelőmagasság | 19,5 - 5 m |
| Szállítási teljesítmény | 20 - 320 liter/perc |
| Jótállás | 3 év |
Pedrollo RX 5 10m tápvezetékkel
Ár:
297.670 Ft
(234.386 Ft + ÁFA)
Száll idő kb 2 hét
| Feszültség | 3x400 V |
| Teljesítmény | 1100 W |
| Emelőmagasság | 19.5 - 5 m |
| Szállítási teljesítmény | 20 - 320 liter/perc |
| Jótállás | 3 év |
Pedrollo RXm 5-GM
Ár:
309.560 Ft
(243.748 Ft + ÁFA)
Száll idő kb 2 hét
| Feszültség | 230 V |
| Teljesítmény | 1100 W |
| Emelőmagasság | 19,5 - 5 m |
| Szállítási teljesítmény | 20 - 320 liter/perc |
| Jótállás | 3 év |