Aquastrong szivattyú webáruház
Az Aquastrong cég az 1990-es években alakult, Olaszországban, mint egy mindenre kiterjedő szivattyúzási megoldásokat kínáló cég. Az Aquastrong fejleszt és gyárt szivattyúkat házakhoz, házivízellátásra, kertekhez locsolásra, mezőgazdasági felhasználásra és kereskedelmi célokra. A cég kínában gyártatja szivattyúit, azonban olasz fegyület mellett, minőségre törekedve, hogy megbízható szivattyúk kerüljenek ki a gyárból. Napjajinkban az Aquastrong vállalati stratégiája lehetővé teszi, hogy a legjobb ár/érték arányú szivattyúkat dobja piacra. A gyártás fontos része a minőség ellenőrzés az első alkatrészektől a gyártás végéig. Az eredmény rengeteg elégedett vásárló, és egy igazán kedvelt márkanév. tovább olvas >>>
Aquastrong EMS370/1.5
| Feszültség | 400 V |
| Teljesítmény | 1500 W |
| Emelőmagasság | 18,1-10,2 m |
| Szállítási teljesítmény | 200-480 liter/perc |
| Jótállás | 2 év |
Aquastrong EMS370/2.2
| Feszültség | 400 V |
| Teljesítmény | 2200 W |
| Emelőmagasság | 21,7-12,3 m |
| Szállítási teljesítmény | 200-520 liter/perc |
| Jótállás | 2 év |
Aquastrong EMS70/0.37
| Feszültség | 400 V |
| Teljesítmény | 370 W |
| Emelőmagasság | 19-12,1 m |
| Szállítási teljesítmény | 30-80 liter/perc |
| Jótállás | 2 év |
Aquastrong EMS70/0.55
| Feszültség | 400 V |
| Teljesítmény | 550 W |
| Emelőmagasság | 27,3-19,1 m |
| Szállítási teljesítmény | 30-80 liter/perc |
| Jótállás | 2 év |
Aquastrong EMS70/0.75
| Feszültség | 400 V |
| Teljesítmény | 750 W |
| Emelőmagasság | 28,5-23 m |
| Szállítási teljesítmény | 30-80 liter/perc |
| Jótállás | 2 év |
Aquastrong EMSm120/0.55
| Feszültség | 230 V |
| Teljesítmény | 550 W |
| Emelőmagasság | 17,9-8,7 m |
| Szállítási teljesítmény | 60-160 liter/perc |
| Jótállás | 2 év |
Aquastrong EMSm120/1.1
| Feszültség | 230 V |
| Teljesítmény | 1100 W |
| Emelőmagasság | 26,7-16,4 m |
| Szállítási teljesítmény | 60-160 liter/perc |
| Jótállás | 2 év |
Aquastrong EMSm210/0.75
| Feszültség | 230 V |
| Teljesítmény | 750 W |
| Emelőmagasság | 15,6-9,8 m |
| Szállítási teljesítmény | 120-300 liter/perc |
| Jótállás | 2 év |
Aquastrong EMSm210/1.1
| Feszültség | 230 V |
| Teljesítmény | 1100 W |
| Emelőmagasság | 18,7-13,6 m |
| Szállítási teljesítmény | 120-300 liter/perc |
| Jótállás | 2 év |
Aquastrong EMSm210/1.5
| Feszültség | 230 V |
| Teljesítmény | 1500 W |
| Emelőmagasság | 23,5-18 m |
| Szállítási teljesítmény | 120-300 liter/perc |
| Jótállás | 2 év |
Aquastrong EMSm210/2.2
| Feszültség | 230 V |
| Teljesítmény | 2200 W |
| Emelőmagasság | 26,7-21,9 m |
| Szállítási teljesítmény | 120-300 liter/perc |
| Jótállás | 2 év |
Aquastrong EMSm370/1.1
| Feszültség | 230 V |
| Teljesítmény | 1100 W |
| Emelőmagasság | 14,7-7,6 m |
| Szállítási teljesítmény | 180-430 liter/perc |
| Jótállás | 2 év |
Aquastrong EMSm370/1.5
| Feszültség | 230 V |
| Teljesítmény | 1500 W |
| Emelőmagasság | 18,1-10,2 m |
| Szállítási teljesítmény | 200-480 liter/perc |
| Jótállás | 2 év |
Aquastrong EMSm370/2.2
| Feszültség | 230 V |
| Teljesítmény | 2200 W |
| Emelőmagasság | 21,7-12,3 m |
| Szállítási teljesítmény | 200-520 liter/perc |
| Jótállás | 2 év |
Aquastrong EMSm70/0.37
| Feszültség | 230 V |
| Teljesítmény | 370 W |
| Emelőmagasság | 19-12,1 m |
| Szállítási teljesítmény | 30-80 liter/perc |
| Jótállás | 2 év |
Aquastrong EMSm70/0.55
| Feszültség | 230 V |
| Teljesítmény | 550 W |
| Emelőmagasság | 27,3-19,1 m |
| Szállítási teljesítmény | 30-80 liter/perc |
| Jótállás | 2 év |
Aquastrong EMSm70/0.75
| Feszültség | 230 V |
| Teljesítmény | 750 W |
| Emelőmagasság | 28,5-23 m |
| Szállítási teljesítmény | 30-80 liter/perc |
| Jótállás | 2 év |
Aquastrong EN/130A
| Feszültség | 400 V |
| Teljesítmény | 1500 W |
| Emelőmagasság | 18-6 m |
| Szállítási teljesítmény | 200-1200 liter/perc |
| Jótállás | 2 év |
Aquastrong ENm/129A
| Feszültség | 230 V |
| Teljesítmény | 1500 W |
| Emelőmagasság | 22-9 m |
| Szállítási teljesítmény | 100-460 liter/perc |
| Jótállás | 2 év |
Aquastrong ENm/129B
| Feszültség | 230 V |
| Teljesítmény | 1100 W |
| Emelőmagasság | 19-9 m |
| Szállítási teljesítmény | 100-380 liter/perc |
| Jótállás | 2 év |
Aquastrong ENm/130A
| Feszültség | 230 V |
| Teljesítmény | 1500 W |
| Emelőmagasság | 18-6 m |
| Szállítási teljesítmény | 200-1200 liter/perc |
| Jótállás | 2 év |
Aquastrong ENm/130B
| Feszültség | 230 V |
| Teljesítmény | 1500 W |
| Emelőmagasság | 14-6 m |
| Szállítási teljesítmény | 200-820 liter/perc |
| Jótállás | 2 év |
Aquastrong EPSm 37A
| Feszültség | 230 V |
| Teljesítmény | 370 W |
| Emelőmagasság | 35-5 m |
| Szállítási teljesítmény | 5-30 liter/perc |
| Jótállás | 2 év |
Aquastrong EQm 50
| Feszültség | 230 V |
| Teljesítmény | 110 W |
| Emelőmagasság | 24-1 m |
| Szállítási teljesítmény | 2-25 liter/perc |
| Jótállás | 2 év |
Aquastrong EQm 70
| Feszültség | 230 V |
| Teljesítmény | 600 W |
| Emelőmagasság | 51-1 m |
| Szállítási teljesítmény | 3-46 liter/perc |
| Jótállás | 2 év |
Aquastrong EQm 80
| Feszültség | 230 V |
| Teljesítmény | 750 W |
| Emelőmagasság | 58-9 m |
| Szállítási teljesítmény | 3-50 liter/perc |
| Jótállás | 2 év |
Aquastrong Es-80
| Feszültség | 400 V |
| Teljesítmény | 2200 W |
| Emelőmagasság | 32-8 m |
| Szállítási teljesítmény | 50-530 liter/perc |
| Jótállás | 2 év |
Aquastrong Esm-60
| Feszültség | 230 V |
| Teljesítmény | 1100 W |
| Emelőmagasság | 22-6 m |
| Szállítási teljesítmény | 50-475 liter/perc |
| Jótállás | 2 év |
Aquastrong Esm-70
| Feszültség | 230 V |
| Teljesítmény | 1100 W |
| Emelőmagasság | 26-8 m |
| Szállítási teljesítmény | 50-500 liter/perc |
| Jótállás | 2 év |
Aquastrong Esm-80
| Feszültség | 230 V |
| Teljesítmény | 2200 W |
| Emelőmagasság | 32-8 m |
| Szállítási teljesítmény | 50-530 liter/perc |
| Jótállás | 2 év |
Aquastrong EST 50-125/55
| Feszültség | 400 V |
| Teljesítmény | 5500 W |
| Emelőmagasság | 30,6-20,5 m |
| Szállítási teljesítmény | 600-1200 liter/perc |
| Jótállás | 2 év |
Aquastrong EST 50-125/75
| Feszültség | 400 V |
| Teljesítmény | 7500 W |
| Emelőmagasság | 38-29 m |
| Szállítási teljesítmény | 600-1200 liter/perc |
| Jótállás | 2 év |
Az Aquastrong elismert szivattyúmárka, amely az ügyfelek számára kiváló minőségű, nemzetközi szabványú szivattyúkat kínál, mely megfelel a világ legkülönbözőbb ügyfelei igényeinek, és ezeket a termékeket értékesítés után szervízzel támogatja a jótálásnak megfelelően. Az AQUASTRONG alapvető értékei a termékek hitelességéből és az ügyfelekkel fenntartott kapcsolatokból fakadnak.
Ez a hitelesség megnyilvánul a termék szabványának, megbízhatóságának, garanciájának és fejlesztésének gondos ellenőrzésében. Ez magában foglalja az átláthatóság és az őszinteség iránti elkötelezettségüket az összes érdekelt féllel való kapcsolattartásban is.
Az Aquastrong gyárt és forgalmaz felszíni, kerti szivattyúkat, önfelszívó és nem önfelszívó szivattyúkat egyaránt. Gyárt periférikus, centrifugál szivattyúkat, de jet rendszerűket is. Ez utóbbiakból az EJWm széria raktáron is van, akár azonnal kapható. Ugyanazon a gyártósoron készülnek ezek a termékek Kínában, mint egy másik nagy nevű kínai szivattyúgyártó cég termékei. A gyártást egy olasz csapat felügyeli, nagy sülyt fektetnek a minőséágeelenőrzésre, hogy csak a legkiválóbb termékek kerüljenek forgalmazásra. Köztudott, hogy a Kínában gyártás nagy előnye, az előállítási költség és így a forgalmazási ár alacsonyan tartása, így ezek a szivattyúk bár minőséget képviselnek, mégis megfizethető áron kerülnek piacra.
A cég elsősorban lakossági használatra gyárt nagy teljesítményű szivattyúkat, melyek alkalmasak öntözésre, házi víz ellátásra, víztelenítő feladatokra, nyomásfokozásra, medence vizének megforgatására, különböző élelmiszer ipari feladatok ellátására, folyók, tavak vizének kiemelésére, hűtő- és fűtő rendszerek vizének keringtetésére. Ha betartjuk a alapszabályokat, miszerint a szivattyút fagytól, időjárástól védett, zárt helyen tároljuk, üzemeltetjük, úgy hosszabb élettartamra számíthatunk.
A népszerű EJWm kerti szivattyú akár 40 méter emelőmagassággal kapható, továbbá kiegészítők ami csak kell, szükséges.
Ha megbízható szivattyút keres kedvező áron, válassza Ön is az Aquastrong termékcsaládot! Aquastrong szivattyú akár azonnnal, raktárról.