CALPEDA NM 100/20D
Száll idő kb 2 hét
| Feszültség | 3x400 V |
| Teljesítmény | 22000 W |
| Emelomagasság | 36-19 m |
| Szállítási teljesítmény | 1800-4500 liter/perc |
| Jótállás | 2 év |
CALPEDA NMS 100/200C/E
Száll idő kb 2 hét
| Feszültség | 3x400 V |
| Teljesítmény | 30000 W |
| Emelomagasság | 45-22 m |
| Szállítási teljesítmény | 1800-5000 liter/perc |
| Jótállás | 2 év |
CALPEDA NMM 32/12FE
Száll idő kb 2 hét
| Feszültség | 230 V |
| Teljesítmény | 550 W |
| Emelomagasság | 12,5-7,5 m |
| Szállítási teljesítmény | 110-250 liter/perc |
| Jótállás | 2 év |
CALPEDA NMM 32/12DE
Száll idő kb 2 hét
| Feszültség | 230 V |
| Teljesítmény | 750 W |
| Emelomagasság | 18-14 m |
| Szállítási teljesítmény | 110-250 liter/perc |
| Jótállás | 2 év |
CALPEDA NMM 32/12AE
Száll idő kb 2 hét
| Feszültség | 230 V |
| Teljesítmény | 1100 W |
| Emelomagasság | 23-19 m |
| Szállítási teljesítmény | 110-250 liter/perc |
| Jótállás | 2 év |
CALPEDA NMM 32/12SE
Száll idő kb 2 hét
| Feszültség | 230 V |
| Teljesítmény | 1500 W |
| Emelomagasság | 23,5-13 m |
| Szállítási teljesítmény | 110-400 liter/perc |
| Jótállás | 2 év |
CALPEDA NMM 32/16BE
Száll idő kb 2 hét
| Feszültség | 230 V |
| Teljesítmény | 1500 W |
| Emelomagasság | 29,5-22,5 m |
| Szállítási teljesítmény | 110-280 liter/perc |
| Jótállás | 2 év |
CALPEDA NMM 40/12F/A
Száll idő kb 2 hét
| Feszültség | 230 V |
| Teljesítmény | 1100 W |
| Emelomagasság | 14-6 m |
| Szállítási teljesítmény | 250-550 liter/perc |
| Jótállás | 2 év |
CALPEDA NMM 40/12C/A
Száll idő kb 2 hét
| Feszültség | 230 V |
| Teljesítmény | 1500 W |
| Emelomagasság | 17,5-6,5 m |
| Szállítási teljesítmény | 250-650 liter/perc |
| Jótállás | 2 év |
Calpeda NMP 32/12DE
Száll idő kb 3 hét
| Feszültség | 3x400 V |
| Teljesítmény | 750 W |
| Emelőmagasság | 18-14 m |
| Szállítási teljesítmény | 110-250 liter/perc |
| Jótállás | 2 év |
Calpeda NMP 32/12AE
Száll idő kb 3 hét
| Feszültség | 3x400 V |
| Teljesítmény | 1100 W |
| Emelőmagasság | 22-18,5 m |
| Szállítási teljesítmény | 110-250 liter/perc |
| Jótállás | 2 év |
CALPEDA NMS 65/250A
Száll idő kb 2 hét
| Feszültség | 3x400 V |
| Teljesítmény | 37000 W |
| Emelomagasság | 90-78,5 m |
| Szállítási teljesítmény | 800-1800 liter/perc |
| Jótállás | 2 év |
CALPEDA NMS 80/250C
Száll idő kb 2 hét
| Feszültség | 3x400 V |
| Teljesítmény | 37000 W |
| Emelomagasság | 73,5-51,5 m |
| Szállítási teljesítmény | 1250-3200 liter/perc |
| Jótállás | 2 év |
CALPEDA NMS 80/250B
Száll idő kb 2 hét
| Feszültség | 3x400 V |
| Teljesítmény | 45000 W |
| Emelomagasság | 84-63 m |
| Szállítási teljesítmény | 1250-3200 liter/perc |
| Jótállás | 2 év |
CALPEDA NMS 80/250A
Száll idő kb 2 hét
| Feszültség | 3x400 V |
| Teljesítmény | 55000 W |
| Emelomagasság | 95-76,5 m |
| Szállítási teljesítmény | 1250-3200 liter/perc |
| Jótállás | 2 év |
CALPEDA NMS 100/200B
Száll idő kb 2 hét
| Feszültség | 3x400 V |
| Teljesítmény | 37000 W |
| Emelomagasság | 54-32 m |
| Szállítási teljesítmény | 1800-5000 liter/perc |
| Jótállás | 2 év |
CALPEDA NMS 100/200A
Száll idő kb 2 hét
| Feszültség | 3x400 V |
| Teljesítmény | 45000 W |
| Emelomagasság | 61,5-42 m |
| Szállítási teljesítmény | 1800-5000 liter/perc |
| Jótállás | 2 év |
CALPEDA NMS 100/250B
Száll idő kb 2 hét
| Feszültség | 3x400 V |
| Teljesítmény | 55000 W |
| Emelomagasság | 73,5-48,5 m |
| Szállítási teljesítmény | 1800-5000 liter/perc |
| Jótállás | 2 év |
CALPEDA NMS 100/250A
Száll idő kb 2 hét
| Feszültség | 3x400 V |
| Teljesítmény | 75000 W |
| Emelomagasság | 91-67 m |
| Szállítási teljesítmény | 1800-5000 liter/perc |
| Jótállás | 2 év |
CALPEDA NM 50/12S/B
Száll idő kb 2 hét
| Feszültség | 3x400 V |
| Teljesítmény | 4000 W |
| Emelomagasság | 26,5-11 m |
| Szállítási teljesítmény | 500-1350 liter/perc |
| Jótállás | 2 év |
CALPEDA NM 40/20C/A
Száll idő kb 2 hét
| Feszültség | 3x400 V |
| Teljesítmény | 4000 W |
| Emelőmagasság | 41,5-33,5 m |
| Szállítási teljesítmény | 250-450 liter/perc |
| Jótállás | 2 év |
CALPEDA NM 50/25A/B
Száll idő kb 2 hét
| Feszültség | 3x400 V |
| Teljesítmény | 18500 W |
| Emelomagasság | 80,5-58,5 m |
| Szállítási teljesítmény | 400-1150 liter/perc |
| Jótállás | 2 év |