Calpeda 4SDP 1/13 Hidraulika
Érdeklődjön!
| Átmérő | 4 col |
| Teljesítmény igény | 370 W |
| Emelőmagasság | 78-23 m |
| Szállítási telejsítmény | 5-25 liter/perc |
| Jótállás | 2 év |
Calpeda 4SDP 1/19 Hidraulika
Érdeklődjön!
| Átmérő | 4 col |
| Teljesítmény igény | 550 W |
| Emelőmagasság | 118-30 m |
| Szállítási telejsítmény | 5-25 liter/perc |
| Jótállás | 2 év |
Calpeda 4SDP 1/26 Hidraulika
Érdeklődjön!
| Átmérő | 4 col |
| Teljesítmény igény | 750 W |
| Emelőmagasság | 160-39 m |
| Szállítási telejsítmény | 5-25 liter/perc |
| Jótállás | 1 év |
Calpeda 4SDP 1/38 Hidraulika
Érdeklődjön!
| Átmérő | 4 col |
| Teljesítmény igény | 1100 W |
| Emelőmagasság | 234-52 m |
| Szállítási telejsítmény | 5-25 liter/perc |
| Jótállás | 1 év |
Calpeda 4SDP 2/5 Hidraulika
Érdeklődjön!
| Átmérő | 4 col |
| Teljesítmény igény | 370 W |
| Emelőmagasság | 32-16 m |
| Szállítási telejsítmény | 15-50 liter/perc |
| Jótállás | 2 év |
Calpeda 4SDP 2/7 Hidraulika
Érdeklődjön!
| Átmérő | 4 col |
| Teljesítmény igény | 370 W |
| Emelőmagasság | 43-22 m |
| Szállítási telejsítmény | 15-50 liter/perc |
| Jótállás | 2 év |
Calpeda 4SDP 2/10 Hidraulika
Érdeklődjön!
| Átmérő | 4 col |
| Teljesítmény igény | 550 W |
| Emelőmagasság | 64-28 m |
| Szállítási telejsítmény | 15-50 liter/perc |
| Jótállás | 2 év |
Calpeda 4SDP 2/14 Hidraulika
Érdeklődjön!
| Átmérő | 4 col |
| Teljesítmény igény | 750 W |
| Emelőmagasság | 86-42 m |
| Szállítási telejsítmény | 15-50 liter/perc |
| Jótállás | 2 év |
Calpeda 4SDP 2/20 Hidraulika
Érdeklődjön!
| Átmérő | 4 col |
| Teljesítmény igény | 1100 W |
| Emelőmagasság | 131-60 m |
| Szállítási telejsítmény | 15-50 liter/perc |
| Jótállás | 2 év |
Calpeda 4SDP 2/28 Hidraulika
Érdeklődjön!
| Átmérő | 4 col |
| Teljesítmény igény | 1500 W |
| Emelőmagasság | 179-90 m |
| Szállítási telejsítmény | 15-50 liter/perc |
| Jótállás | 1 év |
Calpeda 4SDP 2/40 Hidraulika
Érdeklődjön!
| Átmérő | 4 col |
| Teljesítmény igény | 2200 W |
| Emelőmagasság | 247-120 m |
| Szállítási telejsítmény | 15-50 liter/perc |
| Jótállás | 1 év |
Calpeda 4SDP 3/5 Hidraulika
Érdeklődjön!
| Átmérő | 4 col |
| Teljesítmény igény | 370 W |
| Emelőmagasság | 32-11 m |
| Szállítási telejsítmény | 20-70 liter/perc |
| Jótállás | 2 év |
Calpeda 4SDP 3/8 Hidraulika
Érdeklődjön!
| Átmérő | 4 col |
| Teljesítmény igény | 550 W |
| Emelőmagasság | 51-19 m |
| Szállítási telejsítmény | 20-70 liter/perc |
| Jótállás | 2 év |
Calpeda 4SDP 3/11 Hidraulika
Érdeklődjön!
| Átmérő | 4 col |
| Teljesítmény igény | 750 W |
| Emelőmagasság | 68-26 m |
| Szállítási telejsítmény | 20-70 liter/perc |
| Jótállás | 2 év |
Calpeda 4SDP 3/16 Hidraulika
Érdeklődjön!
| Átmérő | 4 col |
| Teljesítmény igény | 1100 W |
| Emelőmagasság | 101-33 m |
| Szállítási telejsítmény | 20-70 liter/perc |
| Jótállás | 2 év |
Calpeda 4SDP 3/21 Hidraulika
Érdeklődjön!
| Átmérő | 4 col |
| Teljesítmény igény | 1500 W |
| Emelőmagasság | 135-49 m |
| Szállítási telejsítmény | 20-70 liter/perc |
| Jótállás | 2 év |
Calpeda 4SDP 3/32 Hidraulika
Érdeklődjön!
| Átmérő | 4 col |
| Teljesítmény igény | 2200 W |
| Emelőmagasság | 200-62 m |
| Szállítási telejsítmény | 20-70 liter/perc |
| Jótállás | 1 év |
Calpeda 4SDP 4/5 Hidraulika
Érdeklődjön!
| Átmérő | 4 col |
| Teljesítmény igény | 370 W |
| Emelőmagasság | 29-3 m |
| Szállítási telejsítmény | 25-100 liter/perc |
| Jótállás | 2 év |
Calpeda 4SDP 4/7 Hidraulika
Érdeklődjön!
| Átmérő | 4 col |
| Teljesítmény igény | 550 W |
| Emelőmagasság | 43-7 m |
| Szállítási telejsítmény | 25-100 liter/perc |
| Jótállás | 2 év |
Calpeda 4SDP 4/9 Hidraulika
Érdeklődjön!
| Átmérő | 4 col |
| Teljesítmény igény | 750 W |
| Emelőmagasság | 55-10 m |
| Szállítási telejsítmény | 25-100 liter/perc |
| Jótállás | 2 év |
Calpeda 4SDP 4/14 Hidraulika
Érdeklődjön!
| Átmérő | 4 col |
| Teljesítmény igény | 1100 W |
| Emelőmagasság | 87-20 m |
| Szállítási telejsítmény | 25-100 liter/perc |
| Jótállás | 2 év |
Calpeda 4SDP 4/18 Hidraulika
Érdeklődjön!
| Átmérő | 4 col |
| Teljesítmény igény | 1500 W |
| Emelőmagasság | 113-25 m |
| Szállítási telejsítmény | 25-100 liter/perc |
| Jótállás | 2 év |
Calpeda 4SDP 4/27 Hidraulika
Érdeklődjön!
| Átmérő | 4 col |
| Teljesítmény igény | 2200 W |
| Emelőmagasság | 164-35 m |
| Szállítási telejsítmény | 25-100 liter/perc |
| Jótállás | 1 év |
Calpeda 4SDP 4/35 Hidraulika
Érdeklődjön!
| Átmérő | 4 col |
| Teljesítmény igény | 3000 W |
| Emelőmagasság | 212-46 m |
| Szállítási telejsítmény | 25-100 liter/perc |
| Jótállás | 1 év |
Calpeda 4SDP 4/44 Hidraulika
Érdeklődjön!
| Átmérő | 4 col |
| Teljesítmény igény | 4000 W |
| Emelőmagasság | 261-52 m |
| Szállítási telejsítmény | 25-100 liter/perc |
| Jótállás | 1 év |
Calpeda 4SDP 4/48 Hidraulika
Érdeklődjön!
| Átmérő | 4 col |
| Teljesítmény igény | 4000 W |
| Emelőmagasság | 289-73 m |
| Szállítási telejsítmény | 25-100 liter/perc |
| Jótállás | 1 év |
Calpeda 4SDP 6/7 Hidraulika
Érdeklődjön!
| Átmérő | 4 col |
| Teljesítmény igény | 750 W |
| Emelőmagasság | 36-11 m |
| Szállítási telejsítmény | 50-140 liter/perc |
| Jótállás | 2 év |
Calpeda 4SDP 6/10 Hidraulika
Érdeklődjön!
| Átmérő | 4 col |
| Teljesítmény igény | 1100 W |
| Emelőmagasság | 53-18 m |
| Szállítási telejsítmény | 50-140 liter/perc |
| Jótállás | 2 év |
Calpeda 4SDP 6/14 Hidraulika
Érdeklődjön!
| Átmérő | 4 col |
| Teljesítmény igény | 1500 W |
| Emelőmagasság | 77-28 m |
| Szállítási telejsítmény | 50-140 liter/perc |
| Jótállás | 2 év |
Calpeda 4SDP 6/20 Hidraulika
Érdeklődjön!
| Átmérő | 4 col |
| Teljesítmény igény | 2200 W |
| Emelőmagasság | 107-40 m |
| Szállítási telejsítmény | 50-140 liter/perc |
| Jótállás | 1 év |
Calpeda 4SDP 6/27 Hidraulika
Érdeklődjön!
| Átmérő | 4 col |
| Teljesítmény igény | 3000 W |
| Emelőmagasság | 145-55 m |
| Szállítási telejsítmény | 50-140 liter/perc |
| Jótállás | 1 év |
Calpeda 4SDP 6/34 Hidraulika
Érdeklődjön!
| Átmérő | 4 col |
| Teljesítmény igény | 4000 W |
| Emelőmagasság | 178-66 m |
| Szállítási telejsítmény | 50-140 liter/perc |
| Jótállás | 1 év |
Calpeda 4SDP 6/36 Hidraulika
Érdeklődjön!
| Átmérő | 4 col |
| Teljesítmény igény | 4000 W |
| Emelőmagasság | 190-72 m |
| Szállítási telejsítmény | 50-140 liter/perc |
| Jótállás | 1 év |
Calpeda 4SDP 6/49 Hidraulika
Érdeklődjön!
| Átmérő | 4 col |
| Teljesítmény igény | 5500 W |
| Emelőmagasság | 257-96 m |
| Szállítási telejsítmény | 50-140 liter/perc |
| Jótállás | 1 év |
Calpeda 4SDP 8/4 Hidraulika
Érdeklődjön!
| Átmérő | 4 col |
| Teljesítmény igény | 750 W |
| Emelőmagasság | 23-9 m |
| Szállítási telejsítmény | 80-200 liter/perc |
| Jótállás | 2 év |
Calpeda 4SDP 8/6 Hidraulika
Érdeklődjön!
| Átmérő | 4 col |
| Teljesítmény igény | 1100 W |
| Emelőmagasság | 35-14 m |
| Szállítási telejsítmény | 80-200 liter/perc |
| Jótállás | 2 év |
Calpeda 4SDP 8/8 Hidraulika
Érdeklődjön!
| Átmérő | 4 col |
| Teljesítmény igény | 1500 W |
| Emelőmagasság | 47-18 m |
| Szállítási telejsítmény | 80-200 liter/perc |
| Jótállás | 2 év |
Calpeda 4SDP 8/13 Hidraulika
Érdeklődjön!
| Átmérő | 4 col |
| Teljesítmény igény | 2200 W |
| Emelőmagasság | 75-30 m |
| Szállítási telejsítmény | 80-200 liter/perc |
| Jótállás | 2 év |
Calpeda 4SDP 8/17 Hidraulika
Érdeklődjön!
| Átmérő | 4 col |
| Teljesítmény igény | 3000 W |
| Emelőmagasság | 98-46 m |
| Szállítási telejsítmény | 80-200 liter/perc |
| Jótállás | 2 év |
Calpeda 4SDP 8/21 Hidraulika
Érdeklődjön!
| Átmérő | 4 col |
| Teljesítmény igény | 4000 W |
| Emelőmagasság | 117-52 m |
| Szállítási telejsítmény | 80-200 liter/perc |
| Jótállás | 1 év |
Calpeda 4SDP 8/23 Hidraulika
Érdeklődjön!
| Átmérő | 4 col |
| Teljesítmény igény | 4000 W |
| Emelőmagasság | 134-60 m |
| Szállítási telejsítmény | 80-200 liter/perc |
| Jótállás | 1 év |
Calpeda 4SDP 8/32 Hidraulika
Érdeklődjön!
| Átmérő | 4 col |
| Teljesítmény igény | 5500 W |
| Emelőmagasság | 182-80 m |
| Szállítási telejsítmény | 80-200 liter/perc |
| Jótállás | 1 év |
Calpeda 4SDP 16/8 Hidraulika
Érdeklődjön!
| Átmérő | 4 col |
| Teljesítmény igény | 2200 W |
| Emelőmagasság | 39-9 m |
| Szállítási telejsítmény | 140-400 liter/perc |
| Jótállás | 2 év |
Calpeda 4SDP 16/11 Hidraulika
Érdeklődjön!
| Átmérő | 4 col |
| Teljesítmény igény | 3000 W |
| Emelőmagasság | 55-16 m |
| Szállítási telejsítmény | 140-400 liter/perc |
| Jótállás | 1 év |
Calpeda 4SDP 16/13 Hidraulika
Érdeklődjön!
| Átmérő | 4 col |
| Teljesítmény igény | 4000 W |
| Emelőmagasság | 65-20 m |
| Szállítási telejsítmény | 140-400 liter/perc |
| Jótállás | 1 év |
Calpeda 4SDP 16/15 Hidraulika
Érdeklődjön!
| Átmérő | 4 col |
| Teljesítmény igény | 4000 W |
| Emelőmagasság | 76-25 m |
| Szállítási telejsítmény | 140-400 liter/perc |
| Jótállás | 1 év |
Calpeda 4SDP 16/20 Hidraulika
Érdeklődjön!
| Átmérő | 4 col |
| Teljesítmény igény | 5500 W |
| Emelőmagasság | 99-32 m |
| Szállítási telejsítmény | 140-400 liter/perc |
| Jótállás | 1 év |
Calpeda MXV-B 25-203
Száll idő kb 3 hét
| Feszültség | 3x400 V |
| Teljesítmény | 750 W |
| Emelőmagasság | 32-12,5 m |
| Szállítási teljesítmény | 16,6-75 liter/perc |
| Jótállás | 2 év |