Lowara e-NSC
A Lowara e-NSC szériája ötvözi a hatékonyságot a flexibilitással anyagválasztás, hőmérséklet és beszerelés terén egyaránt. Az egy fokozatú horizontális kialakítású centrifugál szivattyú megfelel az ISO 5199-es szabványnak beépítését, szervizelését, minőségét és biztonságosságát tekintve egyaránt. Használatos vízelvezetésben, vízfűtéses és vízhűtéses rendszerekben, tűzoltó rendszerekben és számos ipari területen.
Lowara NSCF 40-125/15/P25RCS4
| Feszültség | 3x400 V |
| Teljesítmény | 1500 W |
| Emelőmagasság | 13,1-10,5 m |
| Szállítási teljesítmény | 416-583 liter/perc |
| Jótállás | 2 év |
Lowara NSCF 40-125/22/P25RCS4
| Feszültség | 3x400 V |
| Teljesítmény | 2200 W |
| Emelőmagasság | 17,4-11,1 m |
| Szállítási teljesítmény | 416-750 liter/perc |
| Jótállás | 2 év |
Lowara NSCF 40-125/40/P25VCS4
| Feszültség | 3x400 V |
| Teljesítmény | 4000 W |
| Emelőmagasság | 26,2-19,5 m |
| Szállítási teljesítmény | 416-933 liter/perc |
| Jótállás | 2 év |
Lowara NSCF 40-160/30/P25RCS4
| Feszültség | 3x400 V |
| Teljesítmény | 3000 W |
| Emelőmagasság | 21,8-17,4 m |
| Szállítási teljesítmény | 416-666 liter/perc |
| Jótállás | 2 év |
Lowara NSCF 40-160/40/P25VCS4
| Feszültség | 3x400 V |
| Teljesítmény | 4000 W |
| Emelőmagasság | 27,2-21,6 m |
| Szállítási teljesítmény | 416-750 liter/perc |
| Jótállás | 2 év |
Lowara NSCF 40-160/55/P25VCS4
| Feszültség | 3x400 V |
| Teljesítmény | 5500 W |
| Emelőmagasság | 34,4-25,7 m |
| Szállítási teljesítmény | 416-933 liter/perc |
| Jótállás | 2 év |
Lowara NSCF 40-160/75/P25VCS4
| Feszültség | 3x400 V |
| Teljesítmény | 7500 W |
| Emelőmagasság | 41,2-34,3 m |
| Szállítási teljesítmény | 416-933 liter/perc |
| Jótállás | 2 év |
Lowara NSCF 40-200/55/P25VCS4
| Feszültség | 3x400 V |
| Teljesítmény | 5500 W |
| Emelőmagasság | 35,7-29,5 m |
| Szállítási teljesítmény | 416-666 liter/perc |
| Jótállás | 2 év |
Lowara NSCF 40-200/75/P25VCS4
| Feszültség | 3x400 V |
| Teljesítmény | 7500 W |
| Emelőmagasság | 44,2-31,6 m |
| Szállítási teljesítmény | 416-850 liter/perc |
| Jótállás | 2 év |
Lowara NSCF 40-200/110/P25VCS4
| Feszültség | 3x400 V |
| Teljesítmény | 11000 W |
| Emelőmagasság | 56,8-44,5 m |
| Szállítási teljesítmény | 416-933 liter/perc |
| Jótállás | 2 év |
Lowara NSCF 40-250/110/P25VCS4
| Feszültség | 3x400 V |
| Teljesítmény | 11000 W |
| Emelőmagasság | 58,9-49 m |
| Szállítási teljesítmény | 416-750 liter/perc |
| Jótállás | 2 év |
Lowara NSCF 40-250/150/P25VCS4
| Feszültség | 3x400 V |
| Teljesítmény | 15000 W |
| Emelőmagasság | 72,7-61,9 m |
| Szállítási teljesítmény | 416-850 liter/perc |
| Jótállás | 2 év |
Lowara NSCF 40-250/220/W25VCS4
| Feszültség | 3x400 V |
| Teljesítmény | 22000 W |
| Emelőmagasság | 98,1-87,9 m |
| Szállítási teljesítmény | 416-933 liter/perc |
| Jótállás | 2 év |
Lowara NSCF 50-125/40/P25VCS4
| Feszültség | 3x400 V |
| Teljesítmény | 4000 W |
| Emelőmagasság | 20,4-8,2 m |
| Szállítási teljesítmény | 450-1500 liter/perc |
| Jótállás | 2 év |
Lowara NSCF 50-125/55/P25VCS4
| Feszültség | 3x400 V |
| Teljesítmény | 5500 W |
| Emelőmagasság | 25,6-11,5 m |
| Szállítási teljesítmény | 450-1683 liter/perc |
| Jótállás | 2 év |
Lowara NSCF 50-125/75/P25VCS4
| Feszültség | 3x400 V |
| Teljesítmény | 7500 W |
| Emelőmagasság | 29,2-16,2 m |
| Szállítási teljesítmény | 450-1683 liter/perc |
| Jótállás | 2 év |
Lowara NSCF 50-160/55/P25VCS4
| Feszültség | 3x400 V |
| Teljesítmény | 5500 W |
| Emelőmagasság | 26,2-15,7 m |
| Szállítási teljesítmény | 450-1333 liter/perc |
| Jótállás | 2 év |
Lowara NSCF 50-160/75/P25VCS4
| Feszültség | 3x400 V |
| Teljesítmény | 7500 W |
| Emelőmagasság | 32,7-18,1 m |
| Szállítási teljesítmény | 450-1500 liter/perc |
| Jótállás | 2 év |
Lowara NSCF 50-160/75/P25VCS4
| Feszültség | 3x400 V |
| Teljesítmény | 11000 W |
| Emelőmagasság | 38-20,7 m |
| Szállítási teljesítmény | 450-1683 liter/perc |
| Jótállás | 2 év |
Lowara NSCF 50-160/110/P25VCS4
| Feszültség | 3x400 V |
| Teljesítmény | 11000 W |
| Emelőmagasság | 42,3-27,1 m |
| Szállítási teljesítmény | 450-1683 liter/perc |
| Jótállás | 2 év |
Lowara NSCF 50-200/110A/P25VCS4
| Feszültség | 3x400 V |
| Teljesítmény | 11000 W |
| Emelőmagasság | 37,5-28,5 m |
| Szállítási teljesítmény | 450-1333 liter/perc |
| Jótállás | 2 év |
Lowara NSCF 50-200/110/P25VCS4
| Feszültség | 3x400 V |
| Teljesítmény | 11000 W |
| Emelőmagasság | 43,5-32,9 m |
| Szállítási teljesítmény | 450-1333 liter/perc |
| Jótállás | 2 év |
Lowara NSCF 50-200/150/P25VCS4
| Feszültség | 3x400 V |
| Teljesítmény | 15000 W |
| Emelőmagasság | 54,3-39,8 m |
| Szállítási teljesítmény | 450-1500 liter/perc |
| Jótállás | 2 év |
Lowara NSCF 50-250/150/P25VCS4
| Feszültség | 3x400 V |
| Teljesítmény | 15000 W |
| Emelőmagasság | 55,6-42,1 m |
| Szállítási teljesítmény | 450-1150 liter/perc |
| Jótállás | 2 év |
Lowara NSCF 50-250/185/P25VCS4
| Feszültség | 3x400 V |
| Teljesítmény | 18500 W |
| Emelőmagasság | 65-45,4 m |
| Szállítási teljesítmény | 450-1333 liter/perc |
| Jótállás | 2 év |
Lowara NSCF 50-250/220/W25VCS4
| Feszültség | 3x400 V |
| Teljesítmény | 22000 W |
| Emelőmagasság | 73,2-46,7 m |
| Szállítási teljesítmény | 450-1500 liter/perc |
| Jótállás | 2 év |
Lowara NSCF 50-250/300/W25VCS4
| Feszültség | 3x400 V |
| Teljesítmény | 30000 W |
| Emelőmagasság | 92,5-70,1 m |
| Szállítási teljesítmény | 450-1500 liter/perc |
| Jótállás | 2 év |
Lowara NSCF 65-125/40/P25VCC4
| Feszültség | 3x400 V |
| Teljesítmény | 4000 W |
| Emelőmagasság | 14,5-8 m |
| Szállítási teljesítmény | 700-1983 liter/perc |
| Jótállás | 2 év |
Lowara NSCF 65-125/55/P25VCC4
| Feszültség | 3x400 V |
| Teljesítmény | 5500 W |
| Emelőmagasság | 19,4-11,7 m |
| Szállítási teljesítmény | 700-1983 liter/perc |
| Jótállás | 2 év |
Lowara NSCF 65-125/75/P25VCC4
| Feszültség | 3x400 V |
| Teljesítmény | 7500 W |
| Emelőmagasság | 23,9-10,5 m |
| Szállítási teljesítmény | 700-2616 liter/perc |
| Jótállás | 2 év |
Lowara NSCF 65-125/110A/P25VCC4
| Feszültség | 3x400 V |
| Teljesítmény | 11000 W |
| Emelőmagasság | 28,1-16,1 m |
| Szállítási teljesítmény | 700-2616 liter/perc |
| Jótállás | 2 év |
Lowara NSCF 65-125/110/P25VCC4
| Feszültség | 3x400 V |
| Teljesítmény | 11000 W |
| Emelőmagasság | 29,1-18 m |
| Szállítási teljesítmény | 700-2616 liter/perc |
| Jótállás | 2 év |
Lowara NSCF 65-160/75/P25VCC4
| Feszültség | 3x400 V |
| Teljesítmény | 7500 W |
| Emelőmagasság | 26,5-16,6 m |
| Szállítási teljesítmény | 700-1983 liter/perc |
| Jótállás | 2 év |
Lowara NSCF 65-160/110A/P25VCC4
| Feszültség | 3x400 V |
| Teljesítmény | 11000 W |
| Emelőmagasság | 29,4-16,4 m |
| Szállítási teljesítmény | 700-2300 liter/perc |
| Jótállás | 2 év |
Lowara NSCF 65-160/110/P25VCC4
| Feszültség | 3x400 V |
| Teljesítmény | 11000 W |
| Emelőmagasság | 33-20,5 m |
| Szállítási teljesítmény | 700-2300 liter/perc |
| Jótállás | 2 év |
Lowara NSCF 65-160/150/P25VCC4
| Feszültség | 3x400 V |
| Teljesítmény | 15000 W |
| Emelőmagasság | 41,1-26,5 m |
| Szállítási teljesítmény | 700-2616 liter/perc |
| Jótállás | 2 év |
Lowara NSCF 65-160/185/P25VCC4
| Feszültség | 3x400 V |
| Teljesítmény | 18500 W |
| Emelőmagasság | 44,3-31,3 m |
| Szállítási teljesítmény | 700-2616 liter/perc |
| Jótállás | 2 év |
Lowara NSCF 65-200/110/P25VCC4
| Feszültség | 3x400 V |
| Teljesítmény | 11000 W |
| Emelőmagasság | 35,6-19,5 m |
| Szállítási teljesítmény | 700-1983 liter/perc |
| Jótállás | 2 év |
Lowara NSCF 65-200/150/P25VCC4
| Feszültség | 3x400 V |
| Teljesítmény | 15000 W |
| Emelőmagasság | 42,8-22,8 m |
| Szállítási teljesítmény | 700-2300 liter/perc |
| Jótállás | 2 év |
Lowara NSCF 65-200/220/W25VCC4
| Feszültség | 3x400 V |
| Teljesítmény | 22000 W |
| Emelőmagasság | 59,6-31 m |
| Szállítási teljesítmény | 700-2616 liter/perc |
| Jótállás | 2 év |
Lowara NSCF 65-200/300/W25VCC4
| Feszültség | 3x400 V |
| Teljesítmény | 30000 W |
| Emelőmagasság | 69,6-51,1 m |
| Szállítási teljesítmény | 700-2616 liter/perc |
| Jótállás | 2 év |
Lowara NSCF 65-250/220/W25VCC4
| Feszültség | 3x400 V |
| Teljesítmény | 22000 W |
| Emelőmagasság | 42,3-29,1 m |
| Szállítási teljesítmény | 1983-2616 liter/perc |
| Jótállás | 2 év |
Lowara NSCF 65-250/300/W25VCC4
| Feszültség | 3x400 V |
| Teljesítmény | 30000 W |
| Emelőmagasság | 56,6-36,4 m |
| Szállítási teljesítmény | 1983-2950 liter/perc |
| Jótállás | 2 év |
Lowara NSCF 65-250/370/W25VCC4
| Feszültség | 3x400 V |
| Teljesítmény | 37000 W |
| Emelőmagasság | 68,7-42,5 m |
| Szállítási teljesítmény | 1983-3266 liter/perc |
| Jótállás | 2 év |
Lowara NSCF 65-250/450/W25VCC4
| Feszültség | 3x400 V |
| Teljesítmény | 45000 W |
| Emelőmagasság | 80,6-46,3 m |
| Szállítási teljesítmény | 1983-3583 liter/perc |
| Jótállás | 2 év |
Lowara NSCF 65-250/550/W25VCC4
| Feszültség | 3x400 V |
| Teljesítmény | 55000 W |
| Emelőmagasság | 93,3-51,4 m |
| Szállítási teljesítmény | 1983-3900 liter/perc |
| Jótállás | 2 év |
Lowara NSCF 80-160/110/P25VCC4
| Feszültség | 3x400 V |
| Teljesítmény | 11000 W |
| Emelőmagasság | 25,7-12 m |
| Szállítási teljesítmény | 1100-3466 liter/perc |
| Jótállás | 2 év |
Lowara NSCF 80-160/150/P25VCC4
| Feszültség | 3x400 V |
| Teljesítmény | 15000 W |
| Emelőmagasság | 32,4-15,1 m |
| Szállítási teljesítmény | 1100-3933 liter/perc |
| Jótállás | 2 év |
A szivattyú gyártója egy amerikai cég, mely egyaránt gyárt lakossági, ipari, mezőgazdasági és kereskedelmi területre szánt szivattyúkat. A cég több mint 150 országba exportál terméket. Termékei és szolgáltatásai két területre összpontosítanak: a vízinfrastruktúra, amely tiszta víz szállítását, szennyvíz szállítását és kezelését, víztelenítést és analitikai műszereket kiszolgáló vállalkozásokat foglalja magában és lakossági, kereskedelmi, ipari és mezőgazdasági alkalmazásokra szánt területre.
Az e-NSC széria változatai:
- e-NSCE: a motorral egybe van építve
- e-NSCS: motorral egybe épített, hosszabbított tengellyel
- e-NSCF: a motor és a hidraulika külön van összeépítve egy alapon, tengelykapcsolóval EN 733 - DIN 24255 szabványnak megfelelően.
A centrifugál szivattyú széles skálája minden igényt igyekszik kielégíteni. 0,6 fölötti MEI értékkel rendelkezik, nagy hatékonyságú hidraulikával építve. Az IE3 besorolású motor alacsony üzemeltetési költséget garantál.
A szivattyú rendkívül robosztus külsővel rendelkezik, erősen kopásálló, a kopógyűrűk rozsdamentes acélból készültek, melyek szavatolják a hosszú élettartamot. Rendkívül könnyen karbantartható, tervezésnél az egyik fő szempont a szervizelhető alkatrészek könnyű hozzáférése volt. Az e-NSC minden szervizelési pontja könnyen hozzáférhető, aminek köszönhetően jelentősen lerövidül az állás ideje.
A nagy anyagválaszték az öntöttvastól a rozsdamentes acélig és a tömítések választékának köszönhetően az e-NSC széria több ezer fajta folyadék szivattyúzására alkalmas lehet. A széria maximális szállítókapacitása 1800 m3/h, mindemellett 160 m-es maximális emelőmagassággal rendelkezik. Három fázisú motorral kapható, akár 250 w-os kivitelben is, a legnagyobb teljesítményű pedig 355 kW. Maximum üzemi nyomás 16 bar. A szállított folyadék hőmérséklete -25 C - +140 C fokig terjedhet. Az új Lowara e-NSC széles csúszógyűrű kínálattal áll rendelkezésre.
A széria összeépíthető Hydrovar szivattyúvezérlő frekvenciaváltóval, mellyel az állandó fordulatszámon működő szivattyúkhoz képest akár 75 % energiamegtakarítás is elérhetővé válik olyan rendszerekben, ahol komoly a teljesítmény igény ingadozása. 50 %-os fordulatszám csökkentés akár 82 % teljesítményfelvétel csökkenést is jelenthet.
Több mint 15 éves tapasztalatunk van szivattyúk értékesítésében, az ország számos területén vannak elégedett vásárlóink. Legjobb tudásunk alapján ajánlunk ki önnek a céljaira legmegfelelőbb szivattyút, ami a piaccon kapható. A gyors kiszállítás, garancia és gyors csere és az elégedett visszajelzések mind a szivattyubolt.hu-t népszerűsítik. Forduljon hozzánk bátran.