Lowara e-NSC
A Lowara e-NSC szériája ötvözi a hatékonyságot a flexibilitással anyagválasztás, hőmérséklet és beszerelés terén egyaránt. Az egy fokozatú horizontális kialakítású centrifugál szivattyú megfelel az ISO 5199-es szabványnak beépítését, szervizelését, minőségét és biztonságosságát tekintve egyaránt. Használatos vízelvezetésben, vízfűtéses és vízhűtéses rendszerekben, tűzoltó rendszerekben és számos ipari területen.
Lowara NSCF 80-160/185/P25VCC4
| Feszültség | 3x400 V |
| Teljesítmény | 18500 W |
| Emelőmagasság | 37,2-19,6 m |
| Szállítási teljesítmény | 1100-3933 liter/perc |
| Jótállás | 2 év |
Lowara NSCF 80-160/220/W25VCC4
| Feszültség | 3x400 V |
| Teljesítmény | 22000 W |
| Emelőmagasság | 41,6-25,3 m |
| Szállítási teljesítmény | 1100-3933 liter/perc |
| Jótállás | 2 év |
Lowara NSCF 80-200/220/W25VCC4
| Feszültség | 3x400 V |
| Teljesítmény | 22000 W |
| Emelőmagasság | 43,7-29,7 m |
| Szállítási teljesítmény | 1100-3466 liter/perc |
| Jótállás | 2 év |
Lowara NSCF 80-200/300/W25VCC4
| Feszültség | 3x400 V |
| Teljesítmény | 30000 W |
| Emelőmagasság | 52,1-34,9 m |
| Szállítási teljesítmény | 1100-3933 liter/perc |
| Jótállás | 2 év |
Lowara NSCF 80-200/450/W25VCC4
| Feszültség | 3x400 V |
| Teljesítmény | 45000 W |
| Emelőmagasság | 67,7-53,1 m |
| Szállítási teljesítmény | 1100-3933 liter/perc |
| Jótállás | 2 év |
Lowara NSCF 80-250/370/W25VCC4
| Feszültség | 3x400 V |
| Teljesítmény | 37000 W |
| Emelőmagasság | 64,4-49,5 m |
| Szállítási teljesítmény | 1566-3466 liter/perc |
| Jótállás | 2 év |
Lowara NSCF 80-250/450/W25VCC4
| Feszültség | 3x400 V |
| Teljesítmény | 45000 W |
| Emelőmagasság | 74,3-54,2 m |
| Szállítási teljesítmény | 1566-4400 liter/perc |
| Jótállás | 2 év |
Lowara NSCF 80-250/550/W25VCC4
| Feszültség | 3x400 V |
| Teljesítmény | 55000 W |
| Emelőmagasság | 84,3-59 m |
| Szállítási teljesítmény | 1566-4400 liter/perc |
| Jótállás | 2 év |
Lowara NSCF 80-250/750/W25VCC4
| Feszültség | 3x400 V |
| Teljesítmény | 75000 W |
| Emelőmagasság | 98,1-68,6 m |
| Szállítási teljesítmény | 1566-4866 liter/perc |
| Jótállás | 2 év |
Lowara NSCE 32-125/02B/S45RCS4
| Feszültség | 3x400 V |
| Teljesítmény | 250 W |
| Emelőmagasság | 3,3-2,7 m |
| Szállítási teljesítmény | 100-166 liter/perc |
| Jótállás | 2 év |
Lowara NSCE 32-125/02A/S45RCS4
| Feszültség | 3x400 V |
| Teljesítmény | 250 W |
| Emelőmagasság | 4,2-2,8 m |
| Szállítási teljesítmény | 100-216 liter/perc |
| Jótállás | 2 év |
Lowara NSCE 32-125/02/S45RCS4
| Feszültség | 3x400 V |
| Teljesítmény | 250 W |
| Emelőmagasság | 5,3-2,9 m |
| Szállítási teljesítmény | 100-250 liter/perc |
| Jótállás | 2 év |
Lowara NSCE 32-125/03/S45RCS4
| Feszültség | 3x400 V |
| Teljesítmény | 370 W |
| Emelőmagasság | 6,6-3,1 m |
| Szállítási teljesítmény | 100-283 liter/perc |
| Jótállás | 2 év |
Lowara NSCE 32-160/02/S45RCS4
| Feszültség | 3x400 V |
| Teljesítmény | 250 W |
| Emelőmagasság | 5,4-3,7 m |
| Szállítási teljesítmény | 100-216 liter/perc |
| Jótállás | 2 év |
Lowara NSCE 32-160/03/S45RCS4
| Feszültség | 3x400 V |
| Teljesítmény | 370 W |
| Emelőmagasság | 6,8-3,9 m |
| Szállítási teljesítmény | 100-250 liter/perc |
| Jótállás | 2 év |
Lowara NSCE 32-160/05A/S45RCS4
| Feszültség | 3x400 V |
| Teljesítmény | 550 W |
| Emelőmagasság | 8,4-4 m |
| Szállítási teljesítmény | 100-300 liter/perc |
| Jótállás | 2 év |
Lowara NSCE 32-160/05/S45RCS4
| Feszültség | 3x400 V |
| Teljesítmény | 550 W |
| Emelőmagasság | 9,5-4,2 m |
| Szállítási teljesítmény | 100-333 liter/perc |
| Jótállás | 2 év |
Lowara NSCE 32-200/05A/S45RCS4
| Feszültség | 3x400 V |
| Teljesítmény | 550 W |
| Emelőmagasság | 7,7-4,9 m |
| Szállítási teljesítmény | 100-216 liter/perc |
| Jótállás | 2 év |
Lowara NSCE 32-200/05/S45RCS4
| Feszültség | 3x400 V |
| Teljesítmény | 550 W |
| Emelőmagasság | 9,3-6,8 m |
| Szállítási teljesítmény | 100-216 liter/perc |
| Jótállás | 2 év |
Lowara NSCE 32-200/07/X45RCS4
| Feszültség | 3x400 V |
| Teljesítmény | 750 W |
| Emelőmagasság | 11,8-7,9 m |
| Szállítási teljesítmény | 100-250 liter/perc |
| Jótállás | 2 év |
Lowara NSCE 32-200/11/P45RCS4
| Feszültség | 3x400 V |
| Teljesítmény | 1100 W |
| Emelőmagasság | 15-12,2 m |
| Szállítási teljesítmény | 100-250 liter/perc |
| Jótállás | 2 év |
Lowara NSCE 32-250/15B/P45RCS4
| Feszültség | 3x400 V |
| Teljesítmény | 1500 W |
| Emelőmagasság | 14,1-11,1 m |
| Szállítási teljesítmény | 100-216 liter/perc |
| Jótállás | 2 év |
Lowara NSCE 32-250/15/P45RCS4
| Feszültség | 3x400 V |
| Teljesítmény | 1500 W |
| Emelőmagasság | 17,8-13 m |
| Szállítási teljesítmény | 133-250 liter/perc |
| Jótállás | 2 év |
Lowara NSCE 32-250/22/P45RCS4
| Feszültség | 3x400 V |
| Teljesítmény | 2200 W |
| Emelőmagasság | 21,9-14,6 m |
| Szállítási teljesítmény | 133-300 liter/perc |
| Jótállás | 2 év |
Lowara NSCE 40-125/02A/S45RCS4
| Feszültség | 3x400 V |
| Teljesítmény | 250 W |
| Emelőmagasság | 3,4-2,8 m |
| Szállítási teljesítmény | 166-250 liter/perc |
| Jótállás | 2 év |
Lowara NSCE 40-125/05/S45RCS4
| Feszültség | 3x400 V |
| Teljesítmény | 550 W |
| Emelőmagasság | 6,3-3,7 m |
| Szállítási teljesítmény | 166-483 liter/perc |
| Jótállás | 2 év |
Lowara NSCE 40-160/03/S45RCS4
| Feszültség | 3x400 V |
| Teljesítmény | 370 W |
| Emelőmagasság | 5,2-3,6 m |
| Szállítási teljesítmény | 166-350 liter/perc |
| Jótállás | 2 év |
Lowara NSCE 40-160/05/S45RCS4
| Feszültség | 3x400 V |
| Teljesítmény | 550 W |
| Emelőmagasság | 6,6-5,3 m |
| Szállítási teljesítmény | 166-350 liter/perc |
| Jótállás | 2 év |
Lowara NSCE 40-160/07/X45RCS4
| Feszültség | 3x400 V |
| Teljesítmény | 750 W |
| Emelőmagasság | 8,4-5,7 m |
| Szállítási teljesítmény | 166-483 liter/perc |
| Jótállás | 2 év |
Lowara NSCE 40-160/11/P45RCS4
| Feszültség | 3x400 V |
| Teljesítmény | 1100 W |
| Emelőmagasság | 10,1-7 m |
| Szállítási teljesítmény | 166-516 liter/perc |
| Jótállás | 2 év |
Lowara NSCE 40-200/11/P45RCS4
| Feszültség | 3x400 V |
| Teljesítmény | 1100 W |
| Emelőmagasság | 11-6,9 m |
| Szállítási teljesítmény | 166-433 liter/perc |
| Jótállás | 2 év |
Lowara NSCE 40-200/15A/P45RCS4
| Feszültség | 3x400 V |
| Teljesítmény | 1500 W |
| Emelőmagasság | 12,5-7,4 m |
| Szállítási teljesítmény | 166-483 liter/perc |
| Jótállás | 2 év |
Lowara NSCE 40-200/15/P45RCS4
| Feszültség | 3x400 V |
| Teljesítmény | 1500 W |
| Emelőmagasság | 14-6,4 m |
| Szállítási teljesítmény | 166-566 liter/perc |
| Jótállás | 2 év |
Lowara NSCE 40-250/15A/P45RCS4
| Feszültség | 3x400 V |
| Teljesítmény | 1500 W |
| Emelőmagasság | 13,3-10,6 m |
| Szállítási teljesítmény | 166-350 liter/perc |
| Jótállás | 2 év |
Lowara NSCE 40-250/22A/P45RCS4
| Feszültség | 3x400 V |
| Teljesítmény | 1500 W |
| Emelőmagasság | 18-14,3 m |
| Szállítási teljesítmény | 166-433 liter/perc |
| Jótállás | 2 év |
Lowara NSCE 40-250/22/P45RCS4
| Feszültség | 3x400 V |
| Teljesítmény | 2200 W |
| Emelőmagasság | 20,3-16,4 m |
| Szállítási teljesítmény | 250-483 liter/perc |
| Jótállás | 2 év |
Lowara NSCE 40-250/30/P45RCS4
| Feszültség | 3x400 V |
| Teljesítmény | 3000 W |
| Emelőmagasság | 23,9-19,2 m |
| Szállítási teljesítmény | 250-516 liter/perc |
| Jótállás | 2 év |
Lowara NSCE 50-125/03/S45RCS4
| Feszültség | 3x400 V |
| Teljesítmény | 370 W |
| Emelőmagasság | 3,7-1,7 m |
| Szállítási teljesítmény | 333-716 liter/perc |
| Jótállás | 2 év |
Lowara NSCE 50-125/05/S45RCS4
| Feszültség | 3x400 V |
| Teljesítmény | 550 W |
| Emelőmagasság | 4,8-2 m |
| Szállítási teljesítmény | 333-816 liter/perc |
| Jótállás | 2 év |
Lowara NSCE 50-125/07/X45RCS4
| Feszültség | 3x400 V |
| Teljesítmény | 750 W |
| Emelőmagasság | 6,3-3 m |
| Szállítási teljesítmény | 333-916 liter/perc |
| Jótállás | 2 év |
Lowara NSCE 50-125/11/P45RCS4
| Feszültség | 3x400 V |
| Teljesítmény | 1100 W |
| Emelőmagasság | 7,2-4,4 m |
| Szállítási teljesítmény | 333-916 liter/perc |
| Jótállás | 2 év |
Lowara NSCE 50-160/07/X45RCS4
| Feszültség | 3x400 V |
| Teljesítmény | 750 W |
| Emelőmagasság | 6,4-4,1 m |
| Szállítási teljesítmény | 333-716 liter/perc |
| Jótállás | 2 év |
Lowara NSCE 50-160/11A/P45RCS4
| Feszültség | 3x400 V |
| Teljesítmény | 1100 W |
| Emelőmagasság | 8,1-4,9 m |
| Szállítási teljesítmény | 333-816 liter/perc |
| Jótállás | 2 év |
Lowara NSCE 50-160/11/P45RCS4
| Feszültség | 3x400 V |
| Teljesítmény | 1100 W |
| Emelőmagasság | 9,3-5,4 m |
| Szállítási teljesítmény | 333-916 liter/perc |
| Jótállás | 2 év |
Lowara NSCE 50-160/15/P45RCS4
| Feszültség | 3x400 V |
| Teljesítmény | 1500 W |
| Emelőmagasság | 9,1-6,9 m |
| Szállítási teljesítmény | 333-716 liter/perc |
| Jótállás | 2 év |
Lowara NSCE 50-200/15A/P45RCS4
| Feszültség | 3x400 V |
| Teljesítmény | 1100 W |
| Emelőmagasság | 9,1-6,9 m |
| Szállítási teljesítmény | 333-716 liter/perc |
| Jótállás | 2 év |
Lowara NSCE 50-200/22A/P45RCS4
| Feszültség | 3x400 V |
| Teljesítmény | 2200 W |
| Emelőmagasság | 13,3-9,2 m |
| Szállítási teljesítmény | 333-916 liter/perc |
| Jótállás | 2 év |
Lowara NSCE 50-200/22/P45RCS4
| Feszültség | 3x400 V |
| Teljesítmény | 2200 W |
| Emelőmagasság | 15,1-11,4 m |
| Szállítási teljesítmény | 333-916 liter/perc |
| Jótállás | 2 év |
A szivattyú gyártója egy amerikai cég, mely egyaránt gyárt lakossági, ipari, mezőgazdasági és kereskedelmi területre szánt szivattyúkat. A cég több mint 150 országba exportál terméket. Termékei és szolgáltatásai két területre összpontosítanak: a vízinfrastruktúra, amely tiszta víz szállítását, szennyvíz szállítását és kezelését, víztelenítést és analitikai műszereket kiszolgáló vállalkozásokat foglalja magában és lakossági, kereskedelmi, ipari és mezőgazdasági alkalmazásokra szánt területre.
Az e-NSC széria változatai:
- e-NSCE: a motorral egybe van építve
- e-NSCS: motorral egybe épített, hosszabbított tengellyel
- e-NSCF: a motor és a hidraulika külön van összeépítve egy alapon, tengelykapcsolóval EN 733 - DIN 24255 szabványnak megfelelően.
A centrifugál szivattyú széles skálája minden igényt igyekszik kielégíteni. 0,6 fölötti MEI értékkel rendelkezik, nagy hatékonyságú hidraulikával építve. Az IE3 besorolású motor alacsony üzemeltetési költséget garantál.
A szivattyú rendkívül robosztus külsővel rendelkezik, erősen kopásálló, a kopógyűrűk rozsdamentes acélból készültek, melyek szavatolják a hosszú élettartamot. Rendkívül könnyen karbantartható, tervezésnél az egyik fő szempont a szervizelhető alkatrészek könnyű hozzáférése volt. Az e-NSC minden szervizelési pontja könnyen hozzáférhető, aminek köszönhetően jelentősen lerövidül az állás ideje.
A nagy anyagválaszték az öntöttvastól a rozsdamentes acélig és a tömítések választékának köszönhetően az e-NSC széria több ezer fajta folyadék szivattyúzására alkalmas lehet. A széria maximális szállítókapacitása 1800 m3/h, mindemellett 160 m-es maximális emelőmagassággal rendelkezik. Három fázisú motorral kapható, akár 250 w-os kivitelben is, a legnagyobb teljesítményű pedig 355 kW. Maximum üzemi nyomás 16 bar. A szállított folyadék hőmérséklete -25 C - +140 C fokig terjedhet. Az új Lowara e-NSC széles csúszógyűrű kínálattal áll rendelkezésre.
A széria összeépíthető Hydrovar szivattyúvezérlő frekvenciaváltóval, mellyel az állandó fordulatszámon működő szivattyúkhoz képest akár 75 % energiamegtakarítás is elérhetővé válik olyan rendszerekben, ahol komoly a teljesítmény igény ingadozása. 50 %-os fordulatszám csökkentés akár 82 % teljesítményfelvétel csökkenést is jelenthet.
Több mint 15 éves tapasztalatunk van szivattyúk értékesítésében, az ország számos területén vannak elégedett vásárlóink. Legjobb tudásunk alapján ajánlunk ki önnek a céljaira legmegfelelőbb szivattyút, ami a piaccon kapható. A gyors kiszállítás, garancia és gyors csere és az elégedett visszajelzések mind a szivattyubolt.hu-t népszerűsítik. Forduljon hozzánk bátran.