Calpeda 4SDFM 54/10EC
Ár:
214.521 Ft
(168.914 Ft + ÁFA)
Száll idő 4-5 munkanap
| Feszültség | 230 V |
| Teljesítmény | 1100 W |
| Emelőmagasság | 62,6-14,6 m |
| Szállítási teljesítmény | 25-135 liter/perc |
| Jótállás | 2 év |
Calpeda 4SDM 10/6EC
Ár:
221.099 Ft
(174.094 Ft + ÁFA)
Száll idő 4-5 munkanap
| Feszültség | 230 V |
| Teljesítmény | 1100 W |
| Emelőmagasság | 40-12 m |
| Szállítási teljesítmény | 30-200 liter/perc |
| Jótállás | 2 év |
Calpeda 4SDF 16/19EC
Ár:
230.099 Ft
(181.180 Ft + ÁFA)
Száll idő 4-5 munkanap
| Feszültség | 3x400 V |
| Teljesítmény | 750 W |
| Emelőmagasság | 106-35 m |
| Szállítási teljesítmény | 10-40 liter/perc |
| Jótállás | 2 év |
Calpeda 4SDF 46/15EC
Ár:
231.750 Ft
(182.480 Ft + ÁFA)
Száll idő 4-5 munkanap
| Feszültség | 3x400 V |
| Teljesítmény | 1100 W |
| Emelőmagasság | 81,3-23 m |
| Szállítási teljesítmény | 20-100 liter/perc |
| Jótállás | 2 év |
Calpeda 4SD 10/8EC
Ár:
234.861 Ft
(184.930 Ft + ÁFA)
Száll idő 4-5 munkanap
| Feszültség | 3x400 V |
| Teljesítmény | 1500 W |
| Emelőmagasság | 53,5-16 m |
| Szállítási teljesítmény | 30-200 liter/perc |
| Jótállás | 2 év |
Calpeda 4SDF 54/14EC
Ár:
235.991 Ft
(185.820 Ft + ÁFA)
Száll idő 4-5 munkanap
| Feszültség | 3x400 V |
| Teljesítmény | 1500 W |
| Emelőmagasság | 85,4-20 m |
| Szállítási teljesítmény | 25-135 liter/perc |
| Jótállás | 2 év |
Calpeda 4SDFM 16/19EC
Ár:
236.908 Ft
(186.542 Ft + ÁFA)
Száll idő 4-5 munkanap
| Feszültség | 230 V |
| Teljesítmény | 750 W |
| Emelőmagasság | 106-35 m |
| Szállítási teljesítmény | 10-40 liter/perc |
| Jótállás | 2 év |
Calpeda 4SDF 36/17EC
Ár:
239.268 Ft
(188.400 Ft + ÁFA)
Megszűnt típus
| Feszültség | 3x400 V |
| Teljesítmény | 1100 W |
| Emelőmagasság | 95-28 m |
| Szállítási teljesítmény | 15-80 liter/perc |
| Jótállás | 2 év |
Calpeda 4SDFM 46/15EC
Ár:
242.715 Ft
(191.114 Ft + ÁFA)
Száll idő 4-5 munkanap
| Feszültség | 230 V |
| Teljesítmény | 1100 W |
| Emelőmagasság | 81,3-23 m |
| Szállítási teljesítmény | 20-100 liter/perc |
| Jótállás | 2 év |
Calpeda 4SD 15/6EC
Ár:
245.770 Ft
(193.520 Ft + ÁFA)
Száll idő 4-5 munkanap
| Feszültség | 3x400 V |
| Teljesítmény | 1500 W |
| Emelőmagasság | 33-8 m |
| Szállítási teljesítmény | 60-350 liter/perc |
| Jótállás | 2 év |
Calpeda 4SDF 22/21EC
Ár:
248.463 Ft
(195.640 Ft + ÁFA)
Száll idő 4-5 munkanap
| Feszültség | 3x400 V |
| Teljesítmény | 1100 W |
| Emelőmagasság | 132-39 m |
| Szállítási teljesítmény | 10-55 liter/perc |
| Jótállás | 2 év |
Calpeda 4SD 31/26EC
Ár:
249.796 Ft
(196.690 Ft + ÁFA)
Száll idő 4-5 munkanap
| Feszültség | 3x400 V |
| Teljesítmény | 550 W |
| Emelőmagasság | 99-28 m |
| Szállítási teljesítmény | 5-30 liter/perc |
| Jótállás | 2 év |
Calpeda 4SDFM 36/17EC
Ár:
250.233 Ft
(197.034 Ft + ÁFA)
Megszűnt típus
| Feszültség | 230 V |
| Teljesítmény | 1100 W |
| Emelőmagasság | 95-28 m |
| Szállítási teljesítmény | 15-80 liter/perc |
| Jótállás | 2 év |
Calpeda 4SDFM 54/14EC
Ár:
253.539 Ft
(199.637 Ft + ÁFA)
Száll idő 4-5 munkanap
| Feszültség | 230 V |
| Teljesítmény | 1500 W |
| Emelőmagasság | 85,4-20 m |
| Szállítási teljesítmény | 25-135 liter/perc |
| Jótállás | 2 év |
Calpeda 4SDM 31/26EC
Ár:
254.968 Ft
(200.762 Ft + ÁFA)
Száll idő 4-5 munkanap
| Feszültség | 230 V |
| Teljesítmény | 550 W |
| Emelőmagasság | 99-28 m |
| Szállítási teljesítmény | 5-30 liter/perc |
| Jótállás | 2 év |
Calpeda MPCM 41
Ár:
256.794 Ft
(202.200 Ft + ÁFA)
Száll idő 4-5 munkanap
| Feszültség | 230 V |
| Teljesítmény | 1100 W |
| Emelőmagasság | 16,2-6,4 m |
| Szállítási teljesítmény | 50-350 liter/perc |
| Jótállás | 2 év |
Calpeda MPC 41
Ár:
256.794 Ft
(202.200 Ft + ÁFA)
Száll idő 4-5 munkanap
| Feszültség | 3x400 V |
| Teljesítmény | 1100 W |
| Emelőmagasság | 16,2-6,4 m |
| Szállítási teljesítmény | 50-350 liter/perc |
| Jótállás | 2 év |
Calpeda 4SDFM 22/21EC
Ár:
259.428 Ft
(204.274 Ft + ÁFA)
Száll idő 4-5 munkanap
| Feszültség | 230 V |
| Teljesítmény | 1100 W |
| Emelőmagasság | 132-39 m |
| Szállítási teljesítmény | 10-55 liter/perc |
| Jótállás | 2 év |
Calpeda 4SDM 15/6EC
Ár:
263.318 Ft
(207.337 Ft + ÁFA)
Száll idő 4-5 munkanap
| Feszültség | 230 V |
| Teljesítmény | 1500 W |
| Emelőmagasság | 33-8 m |
| Szállítási teljesítmény | 60-350 liter/perc |
| Jótállás | 2 év |
Calpeda 4SDF 46/21EC
Ár:
275.476 Ft
(216.910 Ft + ÁFA)
Száll idő 4-5 munkanap
| Feszültség | 3x400 V |
| Teljesítmény | 1500 W |
| Emelőmagasság | 114-32 m |
| Szállítási teljesítmény | 20-100 liter/perc |
| Jótállás | 2 év |
Calpeda 4SDF 16/27EC
Ár:
275.908 Ft
(217.250 Ft + ÁFA)
Száll idő 4-5 munkanap
| Feszültség | 3x400 V |
| Teljesítmény | 1100 W |
| Emelőmagasság | 151-50 m |
| Szállítási teljesítmény | 10-40 liter/perc |
| Jótállás | 2 év |
Calpeda 4SDF 36/23EC
Ár:
284.315 Ft
(223.870 Ft + ÁFA)
Áruházi raktáron :-)
| Feszültség | 3x400 V |
| Teljesítmény | 1500 W |
| Emelőmagasság | 128-38 m |
| Szállítási teljesítmény | 15-80 liter/perc |
| Jótállás | 2 év |
Calpeda 4SDFM 16/27EC
Ár:
286.873 Ft
(225.884 Ft + ÁFA)
Száll idő 4-5 munkanap
| Feszültség | 230 V |
| Teljesítmény | 1100 W |
| Emelőmagasság | 151-50 m |
| Szállítási teljesítmény | 10-40 liter/perc |
| Jótállás | 2 év |
Calpeda MPC 51
Ár:
287.795 Ft
(226.610 Ft + ÁFA)
Száll idő 4-5 munkanap
| Feszültség | 3x400 V |
| Teljesítmény | 1100 W |
| Emelőmagasság | 11-5 m |
| Szállítási teljesítmény | 50-500 liter/perc |
| Jótállás | 2 év |
Calpeda MPCM 51
Ár:
287.795 Ft
(226.610 Ft + ÁFA)
Száll idő 4-5 munkanap
| Feszültség | 230 V |
| Teljesítmény | 1100 W |
| Emelőmagasság | 11-5 m |
| Szállítási teljesítmény | 50-500 liter/perc |
| Jótállás | 2 év |
Calpeda 4SD 10/12EC
Ár:
292.646 Ft
(230.430 Ft + ÁFA)
Száll idő 4-5 munkanap
| Feszültség | 3x400 V |
| Teljesítmény | 2200 W |
| Emelőmagasság | 80-25 m |
| Szállítási teljesítmény | 30-200 liter/perc |
| Jótállás | 2 év |
Calpeda 4SDF 22/28EC
Ár:
292.760 Ft
(230.520 Ft + ÁFA)
Száll idő 4-5 munkanap
| Feszültség | 3x400 V |
| Teljesítmény | 1500 W |
| Emelőmagasság | 176-52 m |
| Szállítási teljesítmény | 10-55 liter/perc |
| Jótállás | 2 év |
Calpeda 4SDFM 46/21EC
Ár:
293.023 Ft
(230.727 Ft + ÁFA)
Száll idő 4-5 munkanap
| Feszültség | 230 V |
| Teljesítmény | 1500 W |
| Emelőmagasság | 114-32 m |
| Szállítási teljesítmény | 20-100 liter/perc |
| Jótállás | 2 év |
Calpeda 4SD 31/35EC
Ár:
293.421 Ft
(231.040 Ft + ÁFA)
Száll idő 4-5 munkanap
| Feszültség | 3x400 V |
| Teljesítmény | 750 W |
| Emelőmagasság | 124-30 m |
| Szállítási teljesítmény | 5-30 liter/perc |
| Jótállás | 2 év |
Calpeda 4SDF 54/21EC
Ár:
298.641 Ft
(235.150 Ft + ÁFA)
Száll idő 4-5 munkanap
| Feszültség | 3x400 V |
| Teljesítmény | 2200 W |
| Emelőmagasság | 125-29 m |
| Szállítási teljesítmény | 25-135 liter/perc |
| Jótállás | 2 év |
Calpeda 4SDM 31/35EC
Ár:
300.231 Ft
(236.402 Ft + ÁFA)
Száll idő 4-5 munkanap
| Feszültség | 230 V |
| Teljesítmény | 750 W |
| Emelőmagasság | 124-31 m |
| Szállítási teljesítmény | 5-30 liter/perc |
| Jótállás | 2 év |
Calpeda 4SDM 10/12EC
Ár:
301.814 Ft
(237.649 Ft + ÁFA)
Száll idő 4-5 munkanap
| Feszültség | 230 V |
| Teljesítmény | 2200 W |
| Emelőmagasság | 80-25 m |
| Szállítási teljesítmény | 30-200 liter/perc |
| Jótállás | 2 év |
Calpeda 4SDFM 36/23EC
Ár:
301.862 Ft
(237.687 Ft + ÁFA)
Áruházi raktáron :-)
| Feszültség | 230 V |
| Teljesítmény | 1500 W |
| Emelőmagasság | 128-37,8 m |
| Szállítási teljesítmény | 15-80 liter/perc |
| Jótállás | 2 év |
Calpeda MPC 61
Ár:
302.273 Ft
(238.010 Ft + ÁFA)
Száll idő 4-5 munkanap
| Feszültség | 3x400 V |
| Teljesítmény | 1500 W |
| Emelőmagasság | 13,5-6 m |
| Szállítási teljesítmény | 50-567 liter/perc |
| Jótállás | 2 év |
Calpeda MPCM 61
Ár:
302.273 Ft
(238.010 Ft + ÁFA)
Száll idő 4-5 munkanap
| Feszültség | 230 V |
| Teljesítmény | 1500 W |
| Emelőmagasság | 13,5-6 m |
| Szállítási teljesítmény | 50-567 liter/perc |
| Jótállás | 2 év |
Calpeda 4SD 15/9EC
Ár:
306.730 Ft
(241.520 Ft + ÁFA)
Száll idő 4-5 munkanap
| Feszültség | 3x400 V |
| Teljesítmény | 2200 W |
| Emelőmagasság | 49-13 m |
| Szállítási teljesítmény | 60-350 liter/perc |
| Jótállás | 2 év |
Calpeda 4SDFM 54/21EC
Ár:
307.809 Ft
(242.369 Ft + ÁFA)
Száll idő 4-5 munkanap
| Feszültség | 230 V |
| Teljesítmény | 2200 W |
| Emelőmagasság | 125-29 m |
| Szállítási teljesítmény | 25-135 liter/perc |
| Jótállás | 2 év |
Calpeda 4SDFM 22/28EC
Ár:
310.308 Ft
(244.337 Ft + ÁFA)
Száll idő 4-5 munkanap
| Feszültség | 230 V |
| Teljesítmény | 1500 W |
| Emelőmagasság | 176-52 m |
| Szállítási teljesítmény | 10-55 liter/perc |
| Jótállás | 2 év |
Calpeda MPC 71/A
Ár:
314.858 Ft
(247.920 Ft + ÁFA)
Száll idő 4-5 munkanap
| Feszültség | 3x400 V |
| Teljesítmény | 2200 W |
| Emelőmagasság | 18-8 m |
| Szállítási teljesítmény | 50-667 liter/perc |
| Jótállás | 2 év |
Calpeda 4SDM 15/9EC
Ár:
315.899 Ft
(248.739 Ft + ÁFA)
Száll idő 4-5 munkanap
| Feszültség | 230 V |
| Teljesítmény | 2200 W |
| Emelőmagasság | 49-13 m |
| Szállítási teljesítmény | 60-350 liter/perc |
| Jótállás | 2 év |
Calpeda 4SDF 16/37EC
Ár:
333.540 Ft
(262.630 Ft + ÁFA)
Száll idő 4-5 munkanap
| Feszültség | 3x400 V |
| Teljesítmény | 1500 W |
| Emelőmagasság | 207-68 m |
| Szállítási teljesítmény | 10-40 liter/perc |
| Jótállás | 2 év |
Calpeda 4SDF 36/29EC
Ár:
342.633 Ft
(269.790 Ft + ÁFA)
Száll idő 4-5 munkanap
| Feszültség | 3x400 V |
| Teljesítmény | 2200 W |
| Emelőmagasság | 162-47,7 m |
| Szállítási teljesítmény | 15-80 liter/perc |
| Jótállás | 2 év |
Calpeda MPCM 71/A
Ár:
345.313 Ft
(271.900 Ft + ÁFA)
Száll idő 4-5 munkanap
| Feszültség | 230 V |
| Teljesítmény | 1800 W |
| Emelőmagasság | 15,9-5,8 m |
| Szállítási teljesítmény | 50-667 liter/perc |
| Jótállás | 2 év |
Calpeda 4SDFM 16/37EC
Ár:
351.088 Ft
(276.447 Ft + ÁFA)
Száll idő 4-5 munkanap
| Feszültség | 230 V |
| Teljesítmény | 1500 W |
| Emelőmagasság | 207-68,3 m |
| Szállítási teljesítmény | 10-40 liter/perc |
| Jótállás | 2 év |
Calpeda 4SDFM 36/29EC
Ár:
351.801 Ft
(277.009 Ft + ÁFA)
Száll idő 4-5 munkanap
| Feszültség | 230 V |
| Teljesítmény | 2200 W |
| Emelőmagasság | 162-47,7 m |
| Szállítási teljesítmény | 15-80 liter/perc |
| Jótállás | 2 év |
Calpeda 4SDF 46/31EC
Ár:
355.422 Ft
(279.860 Ft + ÁFA)
Száll idő 4-5 munkanap
| Feszültség | 3x400 V |
| Teljesítmény | 2200 W |
| Emelőmagasság | 168-47,4 m |
| Szállítási teljesítmény | 20-100 liter/perc |
| Jótállás | 2 év |
Calpeda 4SDFM 46/31EC
Ár:
364.590 Ft
(287.079 Ft + ÁFA)
Száll idő 4-5 munkanap
| Feszültség | 230 V |
| Teljesítmény | 2200 W |
| Emelőmagasság | 168-47,4 m |
| Szállítási teljesítmény | 20-100 liter/perc |
| Jótállás | 2 év |
Calpeda 4SDF 36/34EC
Ár:
368.008 Ft
(289.770 Ft + ÁFA)
Száll idő 4-5 munkanap
| Feszültség | 3x400 V |
| Teljesítmény | 2200 W |
| Emelőmagasság | 190-56 m |
| Szállítási teljesítmény | 15-80 liter/perc |
| Jótállás | 2 év |