Pedrollo VX 40/40
-
Feszültség 3x400 V Teljesítmény 3000 W Emelőmagasság 22-5 m Szállítási teljesítmény 100-800 liter/perc Jótállás 2 év -
Elérhetőség:
Száll idő 2-3 munkanap
- Gyártó cikkszám: 48SGV970DA
- Gyártó: Pedrollo
-
szállítás
raktárkészlet
elakadt
Termékfülek
Paraméterek
| Tulajdonság | Érték |
|---|---|
| Jótállás | 2 év |
| Feszültség | 400 Volt |
| Fordulatszám | 2900rpm |
| Teljesítmény | 3000 Watt |
| Emelőmagasság | 22-5 méter |
| A fenti emelőmagasságokhoz tartozó szállítási teljesítmények | 100-800 liter/perc |
| Nyomó csatlakozás | DN50/ 2 |
| Max bemerülési mélység | 10 méter |
| Max folyadék hőmérséklet | 40 °C |
| Max szemcseméret | 40 mm |
| Szivattyú ház | Öntöttvas |
| Tengely | Rozsdamentes acél AISI 304 AISI 304 |
| Tengelytömítés | Dupla közbeiktatott olajkamrával |
| Járókerék | Rozsdamentes acél |
| Kábelhossz | 10 méter |
| Védelem | IP X8 |
| Szigetelési hőosztály | F |
| Súly | 49kg |
| Részletes ismertető | A Pedrollo VX 40/40 szivattyú termékismertetője (Katt ide!) |
Leírás
Pedrollo VX 40/40 egy nagy emelőmagassággal rendelkező szabad átömlésű ún. vortex járókerekes szennyvíz szivattyú.
Kiválóan alkalmas akár max Ø 40 mm nagyságú lebegő szilárd anyagokat tartalmazó szennyvizek nagy magasságba vagy nagy távolságokba történő szállítására az iparban a mezőgazdaságban és magán felhasználóknak is.
A VX 40/40 szennyvíz szivattyú háza nagyon robusztus magas széntartalmú öntöttvasból készült, speciális festéssel van ellátva a korrózióállóság és tartósság érdekében. Járókereke szintén robusztus rozsdamentes öntvényből készült.
A szivattyú motorja rozsdamentes acél házban van elhelyezve. Tömítését két darab modern csúszógyűrűs tömítéssel oldották meg egy közbeiktatott olajkamrával. A folyadék oldalon szilikoncarbid-szilikoncarbid tengelytömítés található ami egy igen kemény anyag és jól ellenáll a szilárd szennyeződéseknek.
A szivattyú megengedett maximális merülési mélysége 10 méter a víz szintje alá, a szállított folyadék hőmérséklete maximum +40 °C, folyamatos üzem esetén minimum 450mm-es víz fedést kell biztosítani a szivattyúnak a megfelelő hűtés miatt.
Könnyen illeszthető bármilyen csőrendszerhez a DN karimás csatlakozójának köszönhetően, amelyben 2” belő menet is található.