Pedrollo VX 8/35
-
Feszültség 3x400 V Teljesítmény 550 W Emelőmagasság 8-1 m Szállítási teljesítmény 50 - 350 liter/perc Jótállás 2 év -
Elérhetőség:
Száll idő 2-3 munkanap
- Gyártó cikkszám: 48SGV90A0A
- Gyártó: Pedrollo
-
szállítás
raktárkészlet
elakadt
Termékfülek
Paraméterek
| Tulajdonság | Érték |
|---|---|
| Jótállás | 2 év |
| Feszültség | 400 Volt |
| Fordulatszám | 2900rpm |
| Teljesítmény | 550 Watt |
| Emelőmagasság | 8-1 m |
| A fenti emelőmagasságokhoz tartozó szállítási teljesítmények | 50 - 350 l/perc |
| Csatlakozások | Belső menetes |
| Nyomó csatlakozás | 6/4 coll |
| Max bemerülési mélység | 5 méter |
| Max folyadék hőmérséklet | 40 °C |
| Max szemcseméret | 40 mm |
| Szivattyú átmérő | 243 mm |
| Szivattyú ház | Kataforézises eljárással kezelt öntvény, menetes csatlakozóval ellátva |
| Tengely | Rozsdamentes acél |
| Tengelytömítés | MG1-14D SIC Szilícium-karbid Grafit NBR |
| Járókerék | Vortex típusú rozsdamentes acél |
| Kábelhossz | 5 méter |
| Védelem | IP X8 |
| Szigetelési hőosztály | F |
| Súly | 12,6kg |
| Részletes ismertető | A Pedrollo VX 8/35 szivattyú termékismertetője (Katt ide!) A Pedrollo VX 8/35 szennyvíz szivattyú angol nyelvű ismertetője (Katt ide!) |
Leírás
A Pedrollo VX 8/35 erősen szennyezett vizekhez ajánlott, minden olyan esetben, amikor a szállítandó víz nem tartalmaz 40 mm-nél nagyobb lebegő részeket, szennyeződéseket.
Alkalmas mind háztartási, lakossági és ipari felhasználásra.
A VX 8/35 szennyezett víz szivattyú kiválóan alkalmas elöntött pincék , mélygarázsok,
háztartási szennyvíztárolók, gyűjtő medencék ürítésére.
Pedrollo VX 8/35 szivattyú = Minőség és megbízhatóság!