Pedrollo VX 10/50
-
Feszültség 3x400 V Teljesítmény 750 W Emelőmagasság 8,5-1,5 m Szállítási teljesítmény 50-550 liter/perc Jótállás 2 év -
Elérhetőség:
Száll idő 4-5 munkanap
- Gyártó cikkszám: 48SGV91D0A
- Gyártó: Pedrollo
-
szállítás
raktárkészlet
elakadt
Termékfülek
Paraméterek
| Tulajdonság | Érték |
|---|---|
| Jótállás | 2 év |
| Feszültség | 400 Volt |
| Fordulatszám | 2900rpm |
| Teljesítmény | 750 Watt |
| Emelőmagasság | 8,5-1,5 m |
| A fenti emelőmagasságokhoz tartozó szállítási teljesítmények | 50-550 l/perc |
| Csatlakozások | Belső menetes |
| Nyomó csatlakozás | 2 coll |
| Max bemerülési mélység | 5 méter |
| Max folyadék hőmérséklet | 40 °C |
| Max szemcseméret | 50 mm |
| Szivattyú átmérő | 250 mm |
| Szivattyú ház | Kataforézises eljárással kezelt öntvény menetes csatlakozóval ISO 228/1 |
| Tengely | Rozsdamentes acél EN 10088-3-1.4104 |
| Tengelytömítés | MG1-14D SIC Szilícium-karbid Grafit NBR |
| Járókerék | Vortex típusú rozsdamentes acél AISI 304 |
| Kábelhossz | 10 méter |
| Védelem | IP X8 |
| Szigetelési hőosztály | F |
| Súly | 13,1kg |
| Részletes ismertető | A Pedrollo VX 10/50 szivattyú termékismertetője (Katt ide!) A Pedrollo VX 10/50 szennyvíz szivattyú angol nyelvű ismertetője (Katt ide!) |
Leírás
A Pedrollo VX 10/50 erősen szennyezett vizekhez ajánljuk, minden olyan esetben, amikor a szállítandó víz nem tartalmaz 50mm-nél nagyobb szilárd részeket, szennyeződéseket.
Alkalmas mind háztartási, lakossági és ipari felhasználásra.
A VX 10/50 szennyezett víz szivattyú kiválóan alkalmas elöntött pincék , mélygarázsok,
háztartási szennyvíztárolók, gyűjtő medencék ürítésére.
Pedrollo VX 10/50 szivattyú = Minőség és megbízhatóság!