ZDS QS4P.5-13 O2
Száll idő 4-5 munkanap
| Feszültség | 230 V |
| Teljesítmény | 1100 W |
| Emelőmagasság | 74-39 m |
| Szállítási teljesítmény | 30-100 liter/perc |
| Jótállás | 2 év |
ZDS QS4P.5-4 O2
Száll idő 4-5 munkanap
| Feszültség | 230 V |
| Teljesítmény | 370 W |
| Emelőmagasság | 23-12 m |
| Szállítási teljesítmény | 30-100 liter/perc |
| Jótállás | 2 év |
ZDS QS4P.5-8 O2
Száll idő 4-5 munkanap
| Feszültség | 230 V |
| Teljesítmény | 750 W |
| Emelőmagasság | 46-24 m |
| Szállítási teljesítmény | 30-100 liter/perc |
| Jótállás | 2 év |