ZDS QPGo.P.3-9.DRP-Plus
Száll idő 4-5 munkanap
| Feszültség | 230 V |
| Teljesítmény | 550 W |
| Emelőmagasság | 45,6-20,6 m |
| Szállítási teljesítmény | 25-70 liter/perc |
| Jótállás | 5 év |
ZDS QPGo.P.3-9.DRP
Száll idő 4-5 munkanap
| Feszültség | 230 V |
| Teljesítmény | 550 W |
| Emelőmagasság | 45,6-20,6 m |
| Szállítási teljesítmény | 25-70 liter/perc |
| Jótállás | 3 év |
ZDS QPGo.P.3-13.DEF
Száll idő 4-5 munkanap
| Feszültség | 230 V |
| Teljesítmény | 1100 W |
| Emelőmagasság | 96,3-43,5 m |
| Szállítási teljesítmény | 25-70 liter/perc |
| Jótállás | 5 év |
ZDS QPGo.P.3-13
Száll idő 4-5 munkanap
| Feszültség | 230 V |
| Teljesítmény | 750 W |
| Emelőmagasság | 65,9-29,8 m |
| Szállítási teljesítmény | 25-70 liter/perc |
| Jótállás | 3 év |
ZDS QPGo.P.3-13.DRP-Plus
Száll idő 4-5 munkanap
| Feszültség | 230 V |
| Teljesítmény | 750 W |
| Emelőmagasság | 65,9-29,8 m |
| Szállítási teljesítmény | 25-70 liter/perc |
| Jótállás | 5 év |
ZDS QPGo.P.3-13.DRP
Száll idő 4-5 munkanap
| Feszültség | 230 V |
| Teljesítmény | 750 W |
| Emelőmagasság | 65,9-29,8 m |
| Szállítási teljesítmény | 25-70 liter/perc |
| Jótállás | 3 év |
ZDS QPGo.P.3-19.DEF
Száll idő 4-5 munkanap
| Feszültség | 230 V |
| Teljesítmény | 1100 W |
| Emelőmagasság | 96,3-43,5 m |
| Szállítási teljesítmény | 25-70 liter/perc |
| Jótállás | 5 év |
ZDS QPGo.P.3-19
Száll idő 4-5 munkanap
| Feszültség | 230 V |
| Teljesítmény | 1100 W |
| Emelőmagasság | 96,3-43,5 m |
| Szállítási teljesítmény | 25-70 liter/perc |
| Jótállás | 3 év |
ZDS QPGo.P.3-19.DRP-Plus
Száll idő 4-5 munkanap
| Feszültség | 230 V |
| Teljesítmény | 1100 W |
| Emelőmagasság | 96,3-43,5 m |
| Szállítási teljesítmény | 25-70 liter/perc |
| Jótállás | 5 év |
ZDS QPGo.P.3-19.DRP
Száll idő 4-5 munkanap
| Feszültség | 230 V |
| Teljesítmény | 1100 W |
| Emelőmagasság | 96,3-43,5 m |
| Szállítási teljesítmény | 25-70 liter/perc |
| Jótállás | 3 év |
ZDS QPGo.P.3-25.DEF
Száll idő 4-5 munkanap
| Feszültség | 230 V |
| Teljesítmény | 1500 W |
| Emelőmagasság | 126,8-57,3 m |
| Szállítási teljesítmény | 25-70 liter/perc |
| Jótállás | 5 év |
ZDS QPGo.P.3-25
Száll idő 4-5 munkanap
| Feszültség | 230 V |
| Teljesítmény | 1500 W |
| Emelőmagasság | 126,8-57,3 m |
| Szállítási teljesítmény | 25-70 liter/perc |
| Jótállás | 3 év |
ZDS QPGo.P.3-25.DRP-Plus
Száll idő 4-5 munkanap
| Feszültség | 230 V |
| Teljesítmény | 1500 W |
| Emelőmagasság | 126,8-57,3 m |
| Szállítási teljesítmény | 25-70 liter/perc |
| Jótállás | 5 év |
ZDS QPGo.P.3-25.DRP
Száll idő 4-5 munkanap
| Feszültség | 230 V |
| Teljesítmény | 1500 W |
| Emelőmagasság | 126,8-57,3 m |
| Szállítási teljesítmény | 25-70 liter/perc |
| Jótállás | 3 év |
ZDS QPGo.P.5-4.DEF
Száll idő 4-5 munkanap
| Feszültség | 230 V |
| Teljesítmény | 550 W |
| Emelőmagasság | 22-12,1 m |
| Szállítási teljesítmény | 40-100 liter/perc |
| Jótállás | 5 év |
ZDS QPGo.P.5-4
Száll idő 4-5 munkanap
| Feszültség | 230 V |
| Teljesítmény | 550 W |
| Emelőmagasság | 22-12,1 m |
| Szállítási teljesítmény | 40-100 liter/perc |
| Jótállás | 3 év |
ZDS QPGo.P.5-4.DRP-Plus
Száll idő 4-5 munkanap
| Feszültség | 230 V |
| Teljesítmény | 550 W |
| Emelőmagasság | 22-12,1 m |
| Szállítási teljesítmény | 40-100 liter/perc |
| Jótállás | 5 év |
ZDS QPGo.P.5-4.DRP
Száll idő 4-5 munkanap
| Feszültség | 230 V |
| Teljesítmény | 550 W |
| Emelőmagasság | 22-12,1 m |
| Szállítási teljesítmény | 40-100 liter/perc |
| Jótállás | 3 év |
ZDS QPGo.P.5-6.DEF
Száll idő 4-5 munkanap
| Feszültség | 230 V |
| Teljesítmény | 750 W |
| Emelőmagasság | 33-18,2 m |
| Szállítási teljesítmény | 40-100 liter/perc |
| Jótállás | 5 év |
ZDS QPGo.P.5-6
Száll idő 4-5 munkanap
| Feszültség | 230 V |
| Teljesítmény | 750 W |
| Emelőmagasság | 33-18,2 m |
| Szállítási teljesítmény | 40-100 liter/perc |
| Jótállás | 3 év |
ZDS QPGo.P.5-6.DRP-Plus
Száll idő 4-5 munkanap
| Feszültség | 230 V |
| Teljesítmény | 750 W |
| Emelőmagasság | 33-18,2 m |
| Szállítási teljesítmény | 40-100 liter/perc |
| Jótállás | 5 év |
ZDS QPGo.P.5-6.DRP
Száll idő 4-5 munkanap
| Feszültség | 230 V |
| Teljesítmény | 750 W |
| Emelőmagasság | 33-18,2 m |
| Szállítási teljesítmény | 40-100 liter/perc |
| Jótállás | 3 év |
ZDS QPGo.P.5-8.DEF
Száll idő 4-5 munkanap
| Feszültség | 230 V |
| Teljesítmény | 750 W |
| Emelőmagasság | 44-24,2 m |
| Szállítási teljesítmény | 40-100 liter/perc |
| Jótállás | 5 év |
ZDS QPGo.P.5-8
Száll idő 4-5 munkanap
| Feszültség | 230 V |
| Teljesítmény | 750 W |
| Emelőmagasság | 44-24,2 m |
| Szállítási teljesítmény | 40-100 liter/perc |
| Jótállás | 3 év |
ZDS QPGo.P.5-8.DRP-Plus
Száll idő 4-5 munkanap
| Feszültség | 230 V |
| Teljesítmény | 750 W |
| Emelőmagasság | 44-24,2 m |
| Szállítási teljesítmény | 40-100 liter/perc |
| Jótállás | 5 év |
ZDS QPGo.P.5-8.DRP
Száll idő 4-5 munkanap
| Feszültség | 230 V |
| Teljesítmény | 750 W |
| Emelőmagasság | 44-24,2 m |
| Szállítási teljesítmény | 40-100 liter/perc |
| Jótállás | 3 év |
ZDS QPGo.P.5-13.DEF
Száll idő 4-5 munkanap
| Feszültség | 230 V |
| Teljesítmény | 1100 W |
| Emelőmagasság | 71,5-39,4 m |
| Szállítási teljesítmény | 40-100 liter/perc |
| Jótállás | 5 év |
ZDS QPGo.P.5-13
Száll idő 4-5 munkanap
| Feszültség | 230 V |
| Teljesítmény | 1100 W |
| Emelőmagasság | 71,5-39,4 m |
| Szállítási teljesítmény | 40-100 liter/perc |
| Jótállás | 3 év |
ZDS QPGo.P.5-13.DRP-Plus
Száll idő 4-5 munkanap
| Feszültség | 230 V |
| Teljesítmény | 1100 W |
| Emelőmagasság | 71,5-39,4 m |
| Szállítási teljesítmény | 40-100 liter/perc |
| Jótállás | 5 év |
ZDS QPGo.P.5-13.DRP
Száll idő 4-5 munkanap
| Feszültség | 230 V |
| Teljesítmény | 1100 W |
| Emelőmagasság | 71,5-39,4 m |
| Szállítási teljesítmény | 40-100 liter/perc |
| Jótállás | 3 év |
ZDS QPGo.P.5-17.DEF
Száll idő 4-5 munkanap
| Feszültség | 230 V |
| Teljesítmény | 1500 W |
| Emelőmagasság | 93,5-51,5 m |
| Szállítási teljesítmény | 40-100 liter/perc |
| Jótállás | 5 év |
ZDS QPGo.P.5-17
Száll idő 4-5 munkanap
| Feszültség | 230 V |
| Teljesítmény | 1500 W |
| Emelőmagasság | 93,5-51,5 m |
| Szállítási teljesítmény | 40-100 liter/perc |
| Jótállás | 3 év |
ZDS QPGo.P.5-17.DRP-Plus
Száll idő 4-5 munkanap
| Feszültség | 230 V |
| Teljesítmény | 1500 W |
| Emelőmagasság | 93,5-51,5 m |
| Szállítási teljesítmény | 40-100 liter/perc |
| Jótállás | 5 év |
ZDS QPGo.P.5-17.DRP
Száll idő 4-5 munkanap
| Feszültség | 230 V |
| Teljesítmény | 1500 W |
| Emelőmagasság | 93,5-51,5 m |
| Szállítási teljesítmény | 40-100 liter/perc |
| Jótállás | 3 év |
ZDS QS4P.3-13 O2
Száll idő 4-5 munkanap
| Feszültség | 230 V |
| Teljesítmény | 750 W |
| Emelőmagasság | 67-30 m |
| Szállítási teljesítmény | 20-70 liter/perc |
| Jótállás | 2 év |
ZDS QS4P.5-6 O2
Száll idő 4-5 munkanap
| Feszültség | 230 V |
| Teljesítmény | 550 W |
| Emelőmagasság | 34-18 m |
| Szállítási teljesítmény | 30-100 liter/perc |
| Jótállás | 2 év |
ZDS QS4P.1-12 O2
Száll idő 4-5 munkanap
| Feszültség | 230 V |
| Teljesítmény | 370 W |
| Emelőmagasság | 72-27 m |
| Szállítási teljesítmény | 6-25 liter/perc |
| Jótállás | 2 év |
ZDS QS4P.1-18 O2
Száll idő 4-5 munkanap
| Feszültség | 230 V |
| Teljesítmény | 550 W |
| Emelőmagasság | 108-40 m |
| Szállítási teljesítmény | 6-25 liter/perc |
| Jótállás | 2 év |
ZDS QS4P.1-25 O2
Száll idő 4-5 munkanap
| Feszültség | 230 V |
| Teljesítmény | 750 W |
| Emelőmagasság | 150-56 m |
| Szállítási teljesítmény | 6-25 liter/perc |
| Jótállás | 2 év |
ZDS QS4P.1-8 O2
Száll idő 4-5 munkanap
| Feszültség | 230 V |
| Teljesítmény | 370 W |
| Emelőmagasság | 48-18 m |
| Szállítási teljesítmény | 6-25 liter/perc |
| Jótállás | 2 év |
ZDS QS4P.2-12 O2
Száll idő 4-5 munkanap
| Feszültség | 230 V |
| Teljesítmény | 550 W |
| Emelőmagasság | 75-41 m |
| Szállítási teljesítmény | 10-40 liter/perc |
| Jótállás | 2 év |
ZDS QS4P.2-16 O2
Száll idő 1-2 hét
| Feszültség | 230 V |
| Teljesítmény | 750 W |
| Emelőmagasság | 100-54 m |
| Szállítási teljesítmény | 10-40 liter/perc |
| Jótállás | 2 év |
ZDS QS4P.2-24 O2
Száll idő 4-5 munkanap
| Feszültség | 230 V |
| Teljesítmény | 1100 W |
| Emelőmagasság | 150-81 m |
| Szállítási teljesítmény | 10-40 liter/perc |
| Jótállás | 2 év |
ZDS QS4P.2-5 O2
Száll idő 4-5 munkanap
| Feszültség | 230 V |
| Teljesítmény | 370 W |
| Emelőmagasság | 31-17 m |
| Szállítási teljesítmény | 10-40 liter/perc |
| Jótállás | 2 év |
ZDS QS4P.2-8 O2
Száll idő 4-5 munkanap
| Feszültség | 230 V |
| Teljesítmény | 370 W |
| Emelőmagasság | 50-27 m |
| Szállítási teljesítmény | 10-40 liter/perc |
| Jótállás | 2 év |
ZDS QS4P.3-19 O2
Száll idő 4-5 munkanap
| Feszültség | 230 V |
| Teljesítmény | 1100 W |
| Emelőmagasság | 99-43 m |
| Szállítási teljesítmény | 20-70 liter/perc |
| Jótállás | 2 év |
ZDS QS4P.3-6 O2
Száll idő 4-5 munkanap
| Feszültség | 230 V |
| Teljesítmény | 370 W |
| Emelőmagasság | 31-14 m |
| Szállítási teljesítmény | 20-70 liter/perc |
| Jótállás | 2 év |
ZDS QS4P.3-9 O2
Száll idő 4-5 munkanap
| Feszültség | 230 V |
| Teljesítmény | 550 W |
| Emelőmagasság | 47-20 m |
| Szállítási teljesítmény | 20-70 liter/perc |
| Jótállás | 2 év |