Calpeda 6SDN 12/14 4”-os motorral
-
Feszültség 3x400 V Teljesítmény 5500 W Emelőmagasság 142-52 m Szállítási teljesítmény 33,3-300 liter/perc Jótállás 2 év -
Elérhetőség:
Száll idő kb 3 hét
- Gyártó cikkszám: 40S64900000M
- Gyártó: Calpeda
Villámgyors
szállítás
szállítás
Raktáron lévő termékek szállítása, akár 1 munkanapon belül
Óriási
raktárkészlet
raktárkészlet
Több ezer termék pilisvörösvári vagy külső raktárról
Segítünk ha
elakadt
elakadt
Bármilyen kérdése adódik rendelés előtt vagy rendelés során, segítünk
Termékfülek
Paraméterek
| Tulajdonság | Érték |
|---|---|
| Jótállás | 2 év |
| Feszültség | 400 Volt |
| Teljesítmény | 5500 Watt |
| Emelőmagasság | 142-52 m |
| A fenti emelőmagasságokhoz tartozó szállítási teljesítmények | 33,3-300 liter/perc |
| Csatlakozások | 3 coll |
| Nyomó csatlakozás | 3 coll |
| Max bemerülési mélység | 200 méter |
| Max folyadék hőmérséklet | 35 °C |
| Szivattyú átmérő | 151 mm |
| Szivattyú ház | rozsdamentes acél AISI 304 |
| Tengely | rozsdamentes acél AISI 430 F |
| Járókerék | NORYL |
| Kábelhossz | 1 méter |
| Védelem | IP 68 |
| Szállított mennyiség 50 méteren (5bar) | 300 liter/perc |
| Szállított mennyiség 60 méteren (6bar) | 285 liter/perc |
| Szállított mennyiség 70 méteren (7bar) | 270 liter/perc |
| Szállított mennyiség 80 méteren (8bar) | 250 liter/perc |
| Szállított mennyiség 90 méteren (9bar) | 230 liter/perc |
| Szállított mennyiség 100 méteren (10bar) | 205 liter/perc |
| Szállított mennyiség 110 méteren (11bar) | 170 liter/perc |
| Szállított mennyiség 120 méteren (12bar) | 130 liter/perc |
| Szállított mennyiség 130 méteren (13bar) | 75 liter/perc |
| Szállított mennyiség 140 méteren (14bar) | 45 liter/perc |
Fórum
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
Írja meg véleményét!