Calpeda 6SDN 12/24
-
Feszültség 3x400 V Teljesítmény 9200 W Emelőmagasság 244-89 m Szállítási teljesítmény 33,3-300 liter/perc Jótállás 2 év -
Elérhetőség:
Száll idő kb 3 hét
- Gyártó cikkszám: 40S65000000M
- Gyártó: Calpeda
Villámgyors
szállítás
szállítás
Raktáron lévő termékek szállítása, akár 1 munkanapon belül
Óriási
raktárkészlet
raktárkészlet
Több ezer termék pilisvörösvári vagy külső raktárról
Segítünk ha
elakadt
elakadt
Bármilyen kérdése adódik rendelés előtt vagy rendelés során, segítünk
Termékfülek
Paraméterek
| Tulajdonság | Érték |
|---|---|
| Jótállás | 2 év |
| Feszültség | 400 Volt |
| Teljesítmény | 9200 Watt |
| Emelőmagasság | 244-89 m |
| A fenti emelőmagasságokhoz tartozó szállítási teljesítmények | 33,3-300 liter/perc |
| Csatlakozások | 3 coll |
| Nyomó csatlakozás | 3 coll |
| Max bemerülési mélység | 200 méter |
| Max folyadék hőmérséklet | 25 °C |
| Szivattyú átmérő | 151 mm |
| Szivattyú ház | rozsdamentes acél AISI 304 |
| Tengely | rozsdamentes acél AISI 430 F |
| Járókerék | NORYL |
| Kábelhossz | 3 méter |
| Védelem | IP 68 |
| Szállított mennyiség 90 méteren (9bar) | 295 liter/perc |
| Szállított mennyiség 100 méteren (10bar) | 285 liter/perc |
| Szállított mennyiség 110 méteren (11bar) | 275 liter/perc |
| Szállított mennyiség 120 méteren (12bar) | 270 liter/perc |
| Szállított mennyiség 130 méteren (13bar) | 260 liter/perc |
| Szállított mennyiség 140 méteren (14bar) | 250 liter/perc |
| Szállított mennyiség 150 méteren (15bar) | 240 liter/perc |
| Szállított mennyiség 160 méteren (16bar) | 225 liter/perc |
| Szállított mennyiség 170 méteren (17bar) | 210 liter/perc |
| Szállított mennyiség 180 méteren (18bar) | 190 liter/perc |
| Szállított mennyiség 190 méteren (19bar) | 175 liter/perc |
| Szállított mennyiség 200 méteren (20bar) | 150 liter/perc |
| Szállított mennyiség 210 méteren (21bar) | 115 liter/perc |
| Szállított mennyiség 220 méteren (22bar) | 85 liter/perc |
| Szállított mennyiség 230 méteren (23bar) | 65 liter/perc |
| Szállított mennyiség 240 méteren (24bar) | 40 liter/perc |
Fórum
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
Írja meg véleményét!