Calpeda 6SDN 21/23
-
Feszültség 3x400 V Teljesítmény 18500 W Emelőmagasság 249-53 m Szállítási teljesítmény 83,3-550 liter/perc Jótállás 2 év -
Elérhetőség:
Száll idő kb 3 hét
- Gyártó cikkszám: 40S65900000M
- Gyártó: Calpeda
Villámgyors
szállítás
szállítás
Raktáron lévő termékek szállítása, akár 1 munkanapon belül
Óriási
raktárkészlet
raktárkészlet
Több ezer termék pilisvörösvári vagy külső raktárról
Segítünk ha
elakadt
elakadt
Bármilyen kérdése adódik rendelés előtt vagy rendelés során, segítünk
Termékfülek
Paraméterek
| Tulajdonság | Érték |
|---|---|
| Jótállás | 2 év |
| Feszültség | 400 Volt |
| Teljesítmény | 18500 Watt |
| Emelőmagasság | 249-53 m |
| A fenti emelőmagasságokhoz tartozó szállítási teljesítmények | 83,3-550 liter/perc |
| Csatlakozások | 3 coll |
| Nyomó csatlakozás | 3 coll |
| Max bemerülési mélység | 200 méter |
| Max folyadék hőmérséklet | 25 °C |
| Szivattyú átmérő | 151 mm |
| Szivattyú ház | rozsdamentes acél AISI 304 |
| Tengely | rozsdamentes acél AISI 430 F |
| Járókerék | NORYL |
| Kábelhossz | 3 méter |
| Védelem | IP 68 |
| Szállított mennyiség 60 méteren (6bar) | 545 liter/perc |
| Szállított mennyiség 70 méteren (7bar) | 535 liter/perc |
| Szállított mennyiség 80 méteren (8bar) | 525 liter/perc |
| Szállított mennyiség 90 méteren (9bar) | 510 liter/perc |
| Szállított mennyiség 100 méteren (10bar) | 495 liter/perc |
| Szállított mennyiség 110 méteren (11bar) | 485 liter/perc |
| Szállított mennyiség 120 méteren (12bar) | 470 liter/perc |
| Szállított mennyiség 130 méteren (13bar) | 460 liter/perc |
| Szállított mennyiség 140 méteren (14bar) | 445 liter/perc |
| Szállított mennyiség 150 méteren (15bar) | 425 liter/perc |
| Szállított mennyiség 160 méteren (16bar) | 405 liter/perc |
| Szállított mennyiség 170 méteren (17bar) | 390 liter/perc |
| Szállított mennyiség 180 méteren (18bar) | 370 liter/perc |
| Szállított mennyiség 190 méteren (19bar) | 350 liter/perc |
| Szállított mennyiség 200 méteren (20bar) | 315 liter/perc |
| Szállított mennyiség 210 méteren (21bar) | 275 liter/perc |
| Szállított mennyiség 220 méteren (22bar) | 230 liter/perc |
| Szállított mennyiség 230 méteren (23bar) | 160 liter/perc |
| Szállított mennyiség 240 méteren (24bar) | 125 liter/perc |
Fórum
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
Írja meg véleményét!