Lowara CAM 120/33N/B
-
Feszültség 230 V Teljesítmény 1100 W Emelőmagasság 37,8-21 m Szállítási teljesítmény 60-150 liter/perc Jótállás 2 év -
Elérhetőség:
Száll idő 1-2 hét
- Gyártó cikkszám: 101810034
- Gyártó: Lowara
Villámgyors
szállítás
szállítás
Raktáron lévő termékek szállítása, akár 1 munkanapon belül
Óriási
raktárkészlet
raktárkészlet
Több ezer termék pilisvörösvári vagy külső raktárról
Segítünk ha
elakadt
elakadt
Bármilyen kérdése adódik rendelés előtt vagy rendelés során, segítünk
Termékfülek
Paraméterek
| Tulajdonság | Érték |
|---|---|
| Max emelőmagasság | 44méter |
| Jótállás | 2 év |
| Feszültség | 230 Volt |
| Teljesítmény | 1100 Watt |
| Emelőmagasság | 37,8-21 m |
| A fenti emelőmagasságokhoz tartozó szállítási teljesítmények | 60-150 liter/perc |
| Szívó csatlakozás | 5/4 coll |
| Nyomó csatlakozás | 1 coll |
| Max szívómélység | 7 méter |
| Max folyadék hőmérséklet | 110 °C |
| Szivattyú ház | AISI 316L |
| Tengely | AISI 316L |
| Tengelytömítés | Kerámia-Szén EPDM elasztomer |
| Járókerék | AISI 316L |
| Kábelhossz | 0 méter |
| Védelem | IP55 |
| Súly | 18.4kg |
| Részletes ismertető | |
| Lowara viszonteladó | ![]() |
Fórum
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
Írja meg véleményét!
