Lowara CEAM 70/3NV/A
-
Feszültség 230 V Teljesítmény 370 W Emelőmagasság 20,1-12,8 m Szállítási teljesítmény 30-80 liter/perc Jótállás 2 év -
Elérhetőség:
Száll idő 2-3 hét
- Gyártó cikkszám: 107330004XAA
- Gyártó: Lowara
szállítás
raktárkészlet
elakadt
Termékfülek
Paraméterek
| Tulajdonság | Érték |
|---|---|
| Max emelőmagasság | 22méter |
| Jótállás | 2 év |
| Feszültség | 230 Volt |
| Teljesítmény | 370 Watt |
| Emelőmagasság | 20,1-12,8 m |
| A fenti emelőmagasságokhoz tartozó szállítási teljesítmények | 30-80 liter/perc |
| Szívó csatlakozás | 6/4 coll |
| Nyomó csatlakozás | 1 coll |
| Max szívómélység | 7 méter |
| Max folyadék hőmérséklet | 110 °C |
| Szivattyú ház | AISI 316 |
| Tengely | AISI 316 |
| Tengelytömítés | Kerámia-Szén FPM elasztomer |
| Járókerék | AISI 316 |
| Kábelhossz | 0 méter |
| Védelem | IP55 |
| Súly | 9.7kg |
| Részletes ismertető | |
| Lowara viszonteladó | ![]() |
Leírás
A szivattyú az alábbi tengelytömítésekkel rendelhető:
107330004 - Kerámia/Grafit/EPDM - BT-FN/14X22 VB3E2GG WRAS (KL01AAC - KIT TEN D14 VBE+ELAST BG EPDM)
107330004XAA - Kerámia/Grafit/FPM - BT-FN/14X22 VBVG (KL01ABF - KIT TEN D14 VB3VGG+ELAST FPM)
107330004XL - Volfrám karbid/Speciális gyantával bevont szén/EPDM - RO3LS/14X22 CL U3CEG (KL01ADS - DICHTSET D14 U3CEGG+ELAST EPDM)
107330004XNA - Volfrám karbid/Speciális gyantával bevont szén/FPM - RO2LSCA/14X22 U3Q1VG (KL01ADZ - DICHTSET D14 U3Q1VGG+EL.FPM)
107330004XWA
107330004XXXUAS - Kerámia/Grafit/EPDM - BT-FN/14X22 VB3E2GG WRAS (KL01AAC - KIT TEN D14 VBE+ELAST BG EPDM)
107330004XZ - RO3LSO/14X22 JQ1EG (KL01ADR - KIT TEN D14 Q1Q1EGG+ELAS EPDM)
107330004XZB - Silicon-karbid/EPDM - BT-FN/14X22 Q6Q6EG (KL01AEM - KIT TEN D14 Q6Q6EGG+OR EPDM)
107330004XZXNAV - RO3LSO/14X22 JQ1EG (KL01ADR - KIT TEN D14 Q1Q1EGG+ELAS EPDM)
107330004YXMDN1
107330004YXWAAU
107330004YXZXNW
107330014YXLXQX - Volfrám karbid/Speciális gyantával bevont szén/EPDM - RO3LS/14X22 CL U3CEG (KL01ADS - DICHTSET D14 U3CEGG+ELAST EPDM)
107330024XXXQHE - Kerámia/Grafit/EPDM - BT-FN/14X22 VB3E2GG WRAS (KL01AAC - KIT TEN D14 VBE+ELAST BG EPDM)
