Pedrollo JCR 1C
-
Feszültség 3x400 V Teljesítmény 370 W Emelőmagasság 32-10 m Szállítási teljesítmény 5-60 liter/perc Jótállás 2 év -
Elérhetőség:
Száll idő 2-3 munkanap
- Gyártó cikkszám: 46JCN1C0A
- Gyártó: Pedrollo
-
Villámgyors
szállítás
szállítás
Raktáron lévő termékek szállítása, akár 1 munkanapon belül
Óriási
raktárkészlet
raktárkészlet
Több ezer termék pilisvörösvári vagy külső raktárról
Segítünk ha
elakadt
elakadt
Bármilyen kérdése adódik rendelés előtt vagy rendelés során, segítünk
Termékfülek
Paraméterek
| Tulajdonság | Érték |
|---|---|
| Jótállás | 2 év |
| Feszültség | 400 Volt |
| Teljesítmény | 370 Watt |
| Emelőmagasság | 32-10 m |
| A fenti emelőmagasságokhoz tartozó szállítási teljesítmények | 5-60 l/perc |
| Csatlakozások | Belső menetes |
| Szívó csatlakozás | 1 coll |
| Nyomó csatlakozás | 1 coll |
| Max szívómélység | 9 méter |
| Max folyadék hőmérséklet | 40 °C |
| Szivattyú ház | Rozsdamentes acél AISI 304 |
| Tengely | Rozsdamentes acél EN 10088-3-1.4104 |
| Tengelytömítés | AR-12 Kerámia-Grafit-NBR |
| Járókerék | Rozsdamentes acél AISI 304 |
| Kábelhossz | 0 méter |
| Védelem | IP X4 |
| Súly | 5,6kg |
Fórum
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
Írja meg véleményét!