Rover Drill 20
-
Emelőmagasság 9-20 m Szállítási teljesítmény 28 liter/perc Jótállás 2 év -
Elérhetőség:
Áruházi raktáron :-)
- Gyártó cikkszám: M112-330000
- Gyártó: Rover Pompe
szállítás
raktárkészlet
elakadt
Termékfülek
Paraméterek
| Tulajdonság | Érték |
|---|---|
| Jótállás | 2 év |
| Emelőmagasság | 9-20 m |
| A fenti emelőmagasságokhoz tartozó szállítási teljesítmények | 25 liter/perc |
| Szívó csatlakozás | 20 mm |
| Nyomó csatlakozás | 20 mm |
| Max szívómélység | 2 méter |
| Max folyadék hőmérséklet | 35 °C |
| Járókerék | Bronz |
| Kábelhossz | 0 méter |
| Súly | 0.99kg |
| Részletes ismertető | A Rover szivattyúk használati utasítása (Katt ide!) |
Leírás
Rover drill 20 jellemzői:
Fúrógéppel lehet meghajtani
Száll. Telj.: 1500 liter/óra
Tömlő csonkok: 20 mm átmérővel rendelkeznek
Száll magasság/szívó mélység
-1500 ford./percnél: +9m/-2m
-3000 ford./percnél: +20m/-9m
Rover drill 20 önfelszívó szivattyú. A Rover drill sorozat tagjaként, egy kiváló minőségű, nagyon sokoldalúan használható szivattyú, amely rengeteg folyadékszállítási problémára kínál, megfelelő megoldást.
A Rover drill 20 4 engler fokig szinte minden folyadék szállítására alkalmas, amely koptató anyagoktól mentes, valamint a szivattyú anyagát tekinthetően nem agresszív.
A szivattyú benzin és oldószerek szállítására nem alkalmazható!
A Rover drill 20 hazánkban, talán bor és gázolaj szivattyúként a legismertebb, de bronz szivattyúházának, járókerekének valamint rozsdamentes tengelyének és ellenálló tömítésének köszönhetően felhasználójának rendkívül széles használhatóságot biztosít. Kiválóan alkalmas a bor és gázolaj szállítása mellett még hígabb olajok, ecet, hajókon sós tengervíz stb. szivattyúzására.
A Rover drill 20 lábszelep használata nélkül is kiválóan alkalmazható, mivel csak a szivattyúház felöltése esetén is pillanatok alatt légteleníti magát és már szállítja is a folyadékot. Sokoldalú felhasználhatóságát köszönheti még annak, hogy a forgásirány változtatásának segítségével az oda és visszaszivattyúzás is megoldható.