Tsurumi 50GY23.1H
-
Feszültség 3x400 V Teljesítmény 3100 W Emelőmagasság 36-20 m Szállítási teljesítmény 50-400 liter/perc Jótállás 1 év -
Elérhetőség:
Száll idő 4-5 munkanap
- Gyártó cikkszám: 50GY23.1H
- Gyártó: Tsurumi
szállítás
raktárkészlet
elakadt
Termékfülek
Paraméterek
| Tulajdonság | Érték |
|---|---|
| Max emelőmagasság | 38méter |
| Jótállás | 1 év |
| Feszültség | 400 Volt |
| Teljesítmény | 3100 Watt |
| Emelőmagasság | 36-20 m |
| A fenti emelőmagasságokhoz tartozó szállítási teljesítmények | 50-400 liter/perc |
| Nyomó csatlakozás | 50 mm |
| Max folyadék hőmérséklet | 35 °C |
| Szivattyú ház | Szürke acélöntvény EN-GJL-250 |
| Tengely | Rozsdamentes acél EN-X5CrNiMo17-12-2 |
| Tengelytömítés | Szilikon-karbid olajfürdőben |
| Járókerék | Szürke acélöntvény EN-GJL-250 |
| Kábelhossz | 10 méter |
| Szállítási teljesítmény a legjobb hatásfokon | 30 méteren 200 liter/perc |
| Súly | 49.8kg |
| Részletes ismertető | Tsurumi 50GY23.1H darálós szivattyú termékismertető (Katt ide!) |
Leírás
A Tsurumi 50GY23.1H egy háromfázisú darálós szivattyú, nyitott csatornás vágómechanizmussal mely a szálas anyagokat összevágja, ez által eltömődésmentességet biztosít.
Alkalmas kommunális szennyvíz szivattyúzására. A vágómechanizmus egy álló vágógyűrűből és egy forgó késből áll. A ház anyaga Szürke acél öntvény, a tengely Rozsdamentes acél dupla mechanikus tömítéssel, a járókerék Többcsöves csatorna, vágómechanizmussal melynek anyaga rozsdamentes acél.
Teljesítménye 3100w. A szivattyú 2 pólusú indukciós motorral rendelkezik.
Rendelhető Vezetősín készlettel is.