Tsurumi 50GY23.7
-
Feszültség 3x400 V Teljesítmény 3700 W Emelőmagasság 45-5 m Szállítási teljesítmény 50-350 liter/perc Jótállás 1 év -
Elérhetőség:
Száll idő 4-5 munkanap
- Gyártó cikkszám: 50GY23.7
- Gyártó: Tsurumi
szállítás
raktárkészlet
elakadt
Termékfülek
Paraméterek
| Tulajdonság | Érték |
|---|---|
| Max emelőmagasság | 46méter |
| Jótállás | 1 év |
| Feszültség | 400 Volt |
| Teljesítmény | 3700 Watt |
| Emelőmagasság | 45-5 m |
| A fenti emelőmagasságokhoz tartozó szállítási teljesítmények | 50-350 liter/perc |
| Nyomó csatlakozás | 50 mm |
| Max folyadék hőmérséklet | 35 °C |
| Szivattyú ház | Szürke acélöntvény EN-GJL-250 |
| Tengely | Rozsdamentes acél EN-X5CrNiMo17-12-2 |
| Tengelytömítés | Szilikon-karbid olajfürdőben |
| Járókerék | Szürke acélöntvény EN-GJL-250 |
| Kábelhossz | 10 méter |
| Szállítási teljesítmény a legjobb hatásfokon | 35 méteren 220 liter/perc |
| Súly | 61.3kg |
| Részletes ismertető | Tsurumi 50GY23.7 darálós szivattyú termékismertető (Katt ide!) |
Leírás
A Tsurumi 50GY23.7 egy háromfázisú darálós szivattyú, nyitott csatornás vágómechanizmussal mely a szálas anyagokat összevágja, ez által eltömődésmentességet biztosít.
Alkalmas kommunális szennyvíz szivattyúzására. A vágómechanizmus egy álló vágógyűrűből és egy forgó késből áll. A ház anyaga Szürke acél öntvény, a tengely Rozsdamentes acél dupla mechanikus tömítéssel, a járókerék Többcsöves csatorna, vágómechanizmussal melynek anyaga rozsdamentes acél.
Teljesítménye 3700w. A szivattyú 2 pólusú indukciós motorral rendelkezik.
Rendelhető Vezetősín készlettel is.