Tsurumi 50PU2.25
-
Feszültség 3x400 V Teljesítmény 250 W Emelõmagasság 6,5-2 m Szállítási teljesítmény 20-210 liter/perc Jótállás 1 év -
Elérhetőség:
Száll idő 4-5 munkanap
- Gyártó cikkszám: 50PU2.25
- Gyártó: Tsurumi
Villámgyors
szállítás
szállítás
Raktáron lévő termékek szállítása, akár 1 munkanapon belül
Óriási
raktárkészlet
raktárkészlet
Több ezer termék pilisvörösvári vagy külső raktárról
Segítünk ha
elakadt
elakadt
Bármilyen kérdése adódik rendelés előtt vagy rendelés során, segítünk
Termékfülek
Paraméterek
| Tulajdonság | Érték |
|---|---|
| Max emelőmagasság | 6méter |
| Jótállás | 1 év |
| Feszültség | 400 Volt |
| Teljesítmény | 250 Watt |
| Emelőmagasság | 6,5-2 m |
| A fenti emelőmagasságokhoz tartozó szállítási teljesítmények | 20-210 liter/perc |
| Nyomó csatlakozás | 50 mm |
| Max folyadék hőmérséklet | 40 °C |
| Max szemcseméret | 35 mm |
| Szivattyú ház | Erősített üvegszálas műanyag |
| Tengely | Rozsdamentes acél EN-X5CrNi18-10 |
| Tengelytömítés | Szilikon-karbid olajfürdőben |
| Járókerék | erősített üvegszálas műanyag |
| Kábelhossz | 10 méter |
| Szállítási teljesítmény a legjobb hatásfokon | 5 méteren 100 liter/perc |
| Súly | 6.1kg |
| Részletes ismertető | Tsurumi 50PU2.25 szennyvíz szivattyú termékismertető (Katt ide!) |
Fórum
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
Írja meg véleményét!