Tsurumi KRS822
-
Feszültség 3x400 V Teljesítmény 22000 W Emelőmagasság 34-10 m Szállítási teljesítmény 1000-5000 liter/perc Jótállás 1 év -
Elérhetőség:
Száll idő 4-5 munkanap
- Gyártó cikkszám: KRS822
- Gyártó: Tsurumi
szállítás
raktárkészlet
elakadt
Termékfülek
Paraméterek
| Tulajdonság | Érték |
|---|---|
| Max emelőmagasság | 34méter |
| Jótállás | 1 év |
| Feszültség | 400 Volt |
| Teljesítmény | 22000 Watt |
| Emelőmagasság | 34-10 m |
| A fenti emelőmagasságokhoz tartozó szállítási teljesítmények | 1000-5000 liter/perc |
| Nyomó csatlakozás | DN 200 |
| Max bemerülési mélység | 20 méter |
| Max folyadék hőmérséklet | 40 °C |
| Max szemcseméret | 25 mm |
| Szivattyú ház | Szürke acél öntvény EN-GJL-200 |
| Tengely | Rozsdamentes acél EN-X30Cr13 |
| Tengelytömítés | Szilikon-karbid olajfürdőben |
| Járókerék | Lágyvas öntvény EN-GJS-700-2 |
| Kábelhossz | 20 méter |
| Védelem | IP 68 |
| Szállítási teljesítmény a legjobb hatásfokon | 21 méteren 3800 liter/perc |
| Súly | 380kg |
| Részletes ismertető | Tsurumi KRS822 víztelenítő szivattyú termékismertető (Katt ide!) |
Leírás
A Tsurumi KRS822 egy háromfázisú víztelenítő zagyszivattyú ipari felhasználásra, 22000w teljesítménnyel. Magas szállítású, 20 m merülő mélységgel.
A maximális szemcseméret 25 mm, a kifolyócső mérete 200 mm, mely felül található. A szivattyúzott víz a motor mellett halad el, így hűtve azt.
A szivattyúház acélöntvény, így hosszabb élettartamot kínál az alumínium házas szivattyúknál. A járókerék Lágyvas öntvény, a tengely Rozsdamentes acél EN-X30Cr13.
A motor védelméről hőfokkapcsoló gondoskodik.