Tsurumi KTV3-55
-
Feszültség 3x400 V Teljesítmény 5500 W Emelőmagasság 34-2 m Szállítási teljesítmény 83-1000 liter/perc Jótállás 1 év -
Elérhetőség:
Száll idő 4-5 munkanap
- Gyártó cikkszám: KTV3-55
- Gyártó: Tsurumi
szállítás
raktárkészlet
elakadt
Termékfülek
Paraméterek
| Tulajdonság | Érték |
|---|---|
| Max emelőmagasság | 35méter |
| Jótállás | 1 év |
| Feszültség | 400 Volt |
| Teljesítmény | 5500 Watt |
| Emelőmagasság | 34-2 m |
| A fenti emelőmagasságokhoz tartozó szállítási teljesítmények | 83-1000 liter/perc |
| Nyomó csatlakozás | 3 coll |
| Max bemerülési mélység | 25 méter |
| Max folyadék hőmérséklet | 40 °C |
| Max szemcseméret | 8.5 mm |
| Szivattyú ház | Szintetikus gumi |
| Tengely | Rozsdamentes acél EN-X30Cr13, Rozsdamentes acél EN-X6Cr13 |
| Tengelytömítés | Szilikon-karbid olajfürdőben |
| Járókerék | Uretán gumi, Lágyvas öntvény EN-GJS-700-2 |
| Kábelhossz | 20 méter |
| Védelem | IP 68 |
| Szállítási teljesítmény a legjobb hatásfokon | 26 méteren 500 liter/perc |
| Súly | 47kg |
| Részletes ismertető | Tsurumi KTV3-55 víztelenítő szivattyú termékismertető (Katt ide!) |
Leírás
A Tsurumi KTV3-55 egy háromfázisú, 5500w teljesítményű zagyszivattyú, 3 coll kifolyócső átmérővel, mely ötvözi a legfejlettebb technológiát a maximális tartóssággal.
A zagyszivattyú használható víztelenítő szivattyúként is, 8,5 mm-es maximális szemcseátmérőig. A kifolyócső felül található, így a motor mellett elhaladó folyadék egyben hűtő szerepet is játszik.
A ház anyaga szintetikus gumi, a tengely anyaga Rozsdamentes acél, a járókerék Uretán gumi, Lágyvas öntvény, a tengelytömítés Szilikon-karbid olajfürdőben.
A motorvédelemről a beépített hőfokkapcsoló gondoskodik.