Tsurumi KTVE2.75
-
Feszültség 3x400 V Teljesítmény 750 W Emelőmagasság 14-2 m Szállítási teljesítmény 33-383 liter/perc Jótállás 1 év -
Elérhetőség:
Száll idő 4-5 munkanap
- Gyártó cikkszám: KTVE2.75
- Gyártó: Tsurumi
szállítás
raktárkészlet
elakadt
Termékfülek
Paraméterek
| Tulajdonság | Érték |
|---|---|
| Max emelőmagasság | 15méter |
| Jótállás | 1 év |
| Feszültség | 400 Volt |
| Teljesítmény | 750 Watt |
| Emelőmagasság | 14-2 m |
| A fenti emelőmagasságokhoz tartozó szállítási teljesítmények | 33-383 liter/perc |
| Nyomó csatlakozás | 2 coll |
| Max bemerülési mélység | 10 méter |
| Max folyadék hőmérséklet | 40 °C |
| Max szemcseméret | 6 mm |
| Szivattyú ház | Szintetikus gumi |
| Tengely | Rozsdamentes acél EN-X30Cr13, Rozsdamentes acél EN-X6Cr13 |
| Tengelytömítés | Szilikon-karbid olajfürdőben |
| Járókerék | Uretán gumi, Lágyvas öntvény EN-GJS-700-2 |
| Kábelhossz | 10 méter |
| Védelem | IP 68 |
| Szállítási teljesítmény a legjobb hatásfokon | 10 méteren 170 liter/perc |
| Súly | 12.7kg |
| Részletes ismertető | Tsurumi KTVE2.75 víztelenítő szivattyú termékismertető (Katt ide!) |
Leírás
A Tsurumi KTVE2.75 egy háromfázisú, 750w teljesítményű, erősen kopásálló zagyszivattyú,6 mm szemcseátmérőig, 2 coll kifolyócső átmérővel. Ötvözi a legfejlettebb technológiát a maximális tartóssággal.
A kifolyócső felül található, a szivattyúzott víz a motor mellett halad el, így hűtve azt. A készülék tetején fogantyú található. A készülékek alsó része könnyen leszerelhető amennyiben karbantartásra van szükség.
A szivattyú olyan kapacitív szintkapcsolóval van ellátva, mely megakadályozza a szárazfutást. A szivattyú akkor indul be, amikor az elektróda vízzel kerül érintkezésbe.
A ház anyaga szintetikus gumi, a járókerék anyaga Uretán gumi és Lágyvas öntvény. A tengely Rozsdamentes acél.