Lowara DOMO 15VX/B
-
Feszültség 230 V Teljesítmény 1100 W Emelőmagasság 8,6-3,7 m Szállítási teljesítmény 100-450 liter/perc Jótállás 2 év -
Elérhetőség:
Száll idő 4-5 munkanap
- Gyártó cikkszám: 107670130
- Gyártó: Lowara
szállítás
raktárkészlet
elakadt
Termékfülek
Paraméterek
| Tulajdonság | Érték |
|---|---|
| Jótállás | 2 év |
| Feszültség | 230 Volt |
| Fordulatszám | 2850rpm |
| Teljesítmény | 1100 Watt |
| Emelőmagasság | 8,6-3,7 m |
| A fenti emelőmagasságokhoz tartozó szállítási teljesítmények | 100-450 liter/perc |
| Nyomó csatlakozás | 2 col belső menet |
| Max bemerülési mélység | 5 méter |
| Max folyadék hőmérséklet | 35 °C |
| Max szemcseméret | 50 mm |
| Beépítési hossz | 468 mm |
| Szivattyú ház | Rozsdamentes acél AISI 304 |
| Tengely | Rozsdamentes acél AISI 304 |
| Tengelytömítés | Sic/Sic/NBR |
| Járókerék | Noryl |
| Kábelhossz | 10 méter |
| Védelem | IP 68 |
| Súly | 15,3kg |
| Szállított mennyiség 4 méteren (0,4bar) | 433 liter/perc |
| Szállított mennyiség 5 méteren (0,5bar) | 383 liter/perc |
| Szállított mennyiség 6 méteren (0,6bar) | 333 liter/perc |
| Szállított mennyiség 7 méteren (0,7bar) | 266 liter/perc |
| Szállított mennyiség 8 méteren (0,8bar) | 166 liter/perc |
| Részletes ismertető | Lowara DOMO beüzemelési segédlet (Katt ide!) |
| Lowara viszonteladó | ![]() |
Leírás
Lowara DOMO 15VX - Prémium megoldás víztelenítésre és szennyvízre
A DOMO 15VX egy rendkívül strapabíró, rozsdamentes acélból készült merülő szennyvízszivattyú, amely kiválóan alkalmas háztartási és kisebb ipari kommunális szennyvíz, esővíz, valamint talajvíz szivattyúzására. Ez a típus VORTEX (hátrahúzott, örvénykamrás) rendszerű, melynek óriási előnye, hogy a darabos szennyeződések kevésbé tudnak elakadást vagy eltömődést okozni. A szivattyú 50 mm-es lebegő szemcseméretig ereszt át dugulásmentesen. Úszókapcsolója automatikusan bekapcsolja a beállított magas szintnél, majd az alacsony szintet elérve leállítja. További előnye az úszókapcsolónak, hogy megvédi a készüléket a szárazonfutástól.
Tipikus alkalmazási területei
Tökéletes és hosszú távú választás családi házak, társasházak és kisebb ipari létesítmények számára. Legyen szó szeptikus tartályok (emésztők) átemeléséről, sáros, iszapos esővíz szivattyúzásáról vagy elárasztott helyiségek víztelenítéséről, a Lowara DOMO 15VX nem fogja cserben hagyni.
- Háztartási szennyvíz csatornába juttatása
- Vízbetörés utáni kármentesítés
- Talajvízmentesítés
- Esővízgyűjtők ürítése
Üzemi korlátok
- Tiszta víz, szennyvíz és erősen szennyezett víz szállítására is alkalmas.
- Savak, lúgok és gyúlékony folyadékok szivattyúzására nem alkalmas.
- Lebegő szennyeződés áteresztése 50 mm-ig.
- A szivattyúzható víz hőmérséklet tartománya: 0-35°C.
- Maximális bemeríthetőség: 5 méterig a víz alá.
Szerkezeti felépítés
- A szivattyúház, a motorház és a járókerék is nemesacélból (AISI 304 rozsdamentes acélból) készült. A korrózió egyszerűen esélytelen.
- Nyomócsonk csatlakozása 2" belső menetes.
- 1100 Wattos egyfázisú motor termikus védelemmel ellátva a túlmelegedés ellen. Egy rendkívül kopásálló szilícium-karbid tengelytömítés védi a motort a beázás ellen.
- Úszókapcsoló az automata üzemhez és szárazonfutás elleni védelemhez.
- 10 méteres tápvezeték villásdugóval.
