Optimum2 WC+3
-
Feszültség 230 V Teljesítmény 400 W Emelőmagasság 7-0 m Szállítási teljesítmény 30-145 liter/perc Jótállás 2 év -
Elérhetőség:
Száll idő 4-5 munkanap
- Gyártó cikkszám: H400W UP
- Gyártó: Sanipump
szállítás
raktárkészlet
elakadt
Termékfülek
Paraméterek
| Tulajdonság | Érték |
|---|---|
| Max emelőmagasság | 7méter |
| Jótállás | 2 év |
| Feszültség | 230 Volt |
| Teljesítmény | 400 Watt |
| Emelőmagasság | 7-0 m |
| A fenti emelőmagasságokhoz tartozó szállítási teljesítmények | 30-145 liter/perc |
| Max folyadék hőmérséklet | 40 °C |
| Kábelhossz | 1.7 méter |
| Védelem | IP X4 |
| Súly | 7kg |
| Részletes ismertető |
Leírás
Optimum2, az optimális darálós WC
Az új Optimum2 WC+3 hátsó kifolyású, hagyományos talpon álló vécékhez lett tervezve. Csendes működés jellemzi. Úgy lett megtervezve, hogy könnyen tisztítható és dugulásmentesíthető legyen. Beépítése olyan helyeken szükséges, ahol gravitációsan nem vezethető el a szennyvíz a vécéből. pl. pince vagy egyéb okok miatti szintkülönbség.
Már alacsony szintnél bekapcsol köszönhetően a kényszerkapcsolásnak. Darálós szerkezete két lépcsőben darál, melynek kését a motor felülről hajta és alulról egy nagy szállítási teljesítményt biztosító lapátkerék továbbítja a szennyvizet a csatornába . Az örlőmű turmixgéphez hasonló módon működik. Dugulás esetén egy szervizablak biztosítja a teljes hozzáférést a szerkezethez.
Kiváltó típusként szolgál a piacon kapható összes jobbos elnyomású készüléknek.
Technikai információk
Rákötési lehetőségek:
- 1 db csatlakozás hátsó kiömlésű, talpas vécéhez
Hozzáfolyás: DN90-100 - 1 db felső csonk, melyre ráköthető mosdó, kézmosó, piszoár stb.
Hozzáfolyás: DN40 - 2 db oldalsó csonk beépített visszacsapó szeleppel, melyre ráköthetőek bidék, zuhanyzók stb.
Bekötési magasságuk 50 mm.
Hozzáfolyás: DN40
Integrált motor a víztéren belül.
Teljesítménye 400W (P1)
Feszültség: 230V / 50Hz
Abszorbció: 2,5A
Bekapcsolás 10 cm-es szintnél és kikapcsolás 6 cm-es szintnél.
Folyadékhőmérsékleti határok: +1 - +40 °C
Maximális vízszintes továbbítás 70 méterre.
Gyári tartozékok:
- 1 db külső visszacsapó szelep (vágható)
- bilincsek
- záródugók
- gumiidomok