Pedrollo 4SR 2/58 S - PD
-
Feszültség 3x400 V Teljesítmény 4000 W Emelőmagasság 433-124 m Szállítási teljesítmény 10-65 liter/perc Jótállás 3 év -
Elérhetőség:
Száll idő 1-2 hét
- Gyártó cikkszám: 49480258WLA
- Gyártó: Pedrollo
-
szállítás
raktárkészlet
elakadt
Termékfülek
Paraméterek
| Tulajdonság | Érték |
|---|---|
| Max emelőmagasság | 452méter |
| Jótállás | 3 év |
| Feszültség | 400 Volt |
| Fordulatszám | 2900rpm |
| Teljesítmény | 4000 Watt |
| Emelőmagasság | 328-94 m |
| A fenti emelőmagasságokhoz tartozó szállítási teljesítmények | 10-65 liter/perc |
| Nyomó csatlakozás | 1 1/4 col |
| Max bemerülési mélység | 200 méter |
| Max folyadék hőmérséklet | 35 °C |
| Homoktűrés | 200 g/m3 |
| Szivattyú átmérő | 100 mm |
| Szivattyú ház | AISI 304 rozsdamentes acél |
| Tengely | AISI 304 rozsdamentes acél |
| Tengelytömítés | Grafit/Kerámia/NBR |
| Járókerék | Delrin |
| Kábelhossz | 3.6 méter |
| Védelem | IP68 |
| Szigetelési hőosztály | F |
| Szállítási teljesítmény a legjobb hatásfokon | 300 méteren 44 liter/perc |
| Súly | 34,4kg |
| Részletes ismertető | Pedrollo 4SR részletes termékismertető (Katt ide!) |
Leírás
Magas homoktűrésű Pedrollo csőszivattyú háromfázisú motorral szerelve
A 4SR-S széria a korábbi F jelölésű csőszivattyúk utódja. Megújult külsővel és belsővel, immár jobb hatásfok és még magasabb homoktűrés jellemzi. A búvárszivattyú átmérője 100 mm (4"), így legalább 115 mm-es belső átmérőjű fúrt kútba telepíthető le. A szivattyú két NEMA szabványos részből épül fel, mely egyrészt az "S" hidraulika, másrészt a Pedrollo 4PD motor. Gyári kábelhossza kb. 3,6 méter, mely vízmentesen meghosszabbítható igénynek megfelelően öntőgyantás kapszulás toldással. Tiszta víz szállítására alkalmas a lakossági és az ipari szektorban egyaránt.
A 4SR 2/58-S-PD szivattyú teljesítménye a lakossági szektorban használható ki a legjobban, de a mezőgazdasági és ipari területen is alkalmas kisebb vízellátási feladatokhoz. pl. házi vízellátás, öntözés, töltés vagy ürítés ellátása, állatitató vízellátása stb. A szivattyú visszafojtható egészen 10 liter/percig egy golyóscsappal vagy tolózárral.
Kábeltoldási segédlet
| 48 méterig | 4x1,5mm2 H07RNF (link) |
| 80 méterig | 4x2,5mm2 H07RNF (link) |
| 129 méterig | 4x4mm2 H07RNF (link) |
| 193 méterig | 4x6mm2 H07RNF |
| 322 méterig | 4x10mm2 H07RNF |
| 516 méterig | 4x16mm2 H07RNF |
| 806 méterig | 4x25mm2 H07RNF |
Felhasználási területek
- Víztározó, ciszterna, IBC tartály, állatitató stb. töltése akár 400 méteres mélységből
- Házi vízellátás hidrofor tartállyal maximum 350 méteres veszteségig
- Csepegtető rendszer ellátása fúrt kútból
- Öntözőrendszer ellátása maximum 350 méteres veszteségig
Használati korlátok
- Tiszta víz szállítására alkalmas szivattyú
- Maximális megengedett folyadékhőmérséklet: +35°C
- Maximális bemerülési mélység 4PD motorral a nyugalmi vízszint alá: 200 méter
- Minimális kút belső átmérő: 115 mm
- Minimális áramlási sebesség a motor megfelelő hűtéséhez: 8 cm/sec
- Indítások száma: 20/óra
- Homoktűrés: 200 g/m3
Műszaki adatok
- Szivattyúház és nyomócsonk: AISI 304 rozsdamentes acél ISO 228/1 szabvány szerinti 5/4" belső menetes nyomócsonkkal
- Visszacsapó szelep nemesacélból
- Motortartó: saválló acélból NEMA szabvány szerint
- Járókerekek és diffúzorok: Delrin járókerék, Noryl diffúzor
- Szivattyú tengely: AISI 304 acél
- Szivattyú csapágy: AISI 316L króm-oxiddal bevonva a homok ellen
- Tengelykapcsoló: Rozsdamentes acél
- Szűrő: Rozsdamentes acél
- Kábelvédő burkolat: AISI 304 saválló acél
- Motor:
Háromfázisú, 3x230/400V 50Hz 4kW 5.5HP
S1, folyamatos üzemre tervezve
Üzemi áram (230/400V): 17 / 9.8 A
Indítóáram: 90.1 / 52 A
cosφ: 0.78