Tsurumi KTV2-50
-
Feszültség 3x400 V Teljesítmény 2000 W Emelőmagasság 18-2 m Szállítási teljesítmény 83-400 liter/perc Jótállás 1 év -
Elérhetőség:
Száll idő 4-5 munkanap
- Gyártó cikkszám: KTV2-50
- Gyártó: Tsurumi
szállítás
raktárkészlet
elakadt
Termékfülek
Paraméterek
| Tulajdonság | Érték |
|---|---|
| Max emelőmagasság | 20méter |
| Jótállás | 1 év |
| Feszültség | 400 Volt |
| Teljesítmény | 2000 Watt |
| Emelőmagasság | 18-2 m |
| A fenti emelőmagasságokhoz tartozó szállítási teljesítmények | 83-400 liter/perc |
| Nyomó csatlakozás | 2 coll |
| Max bemerülési mélység | 25 méter |
| Max folyadék hőmérséklet | 40 °C |
| Max szemcseméret | 10 mm |
| Szivattyú ház | Szintetikus gumi |
| Tengely | Rozsdamentes acél EN-X6Cr13 |
| Tengelytömítés | Szilikon-karbid olajfürdőben |
| Járókerék | Krómacél öntvény |
| Kábelhossz | 20 méter |
| Védelem | IP 68 |
| Szállítási teljesítmény a legjobb hatásfokon | 14 méteren 270 liter/perc |
| Súly | 25kg |
| Részletes ismertető |
Youtube videók
Leírás
A Tsurumi KTV2-50 egy háromfázisú, 2000w teljesítményű bentonit és zagyszivattyú,10 mm szemcseátmérőig, 2 coll kifolyócső átmérővel, mely ötvözi a legfejlettebb technológiát a maximális tartóssággal.
A motor tengely végén található keverőlapát mozgásban tartja az iszapot, így könnyítve meg annak továbbítását. A ház anyaga szintetikus gumi, a járókerék pedig krómacél öntvény.
A szivattyú alsó része könnyedén leszerelhető, ha karbantartásra van szükség. A kifolyócső felül található.